Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Jaja są po tyle po ile hodowca chce je sprzedać! - biedronko. Jeden po 0,26 drugi po 0,24 a trzeci po 0,22. A to nie oznacza że jaja tyle kosztują , bo to nie benzyna i w odróżnieniu do rafinerii , w polsce kurników jet wiele.

 

W zeszłym tygodniu przetwórstwo nie kupowało jaj, jeżeli jest to próba obniżenia ceny to może przynieść odwrotny skutek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze przetworstwo nie skupuje to ze sami producenci zaczynaja dzwonic to ze mozna z dnia na dzien dostac co sie chce a mamy koniec wrzesnia to ze zawrzalo na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAjcie sobie wszyscy po pysku czytaj m..dzie ceny jaj piszczie a nie jakieś tam pierdoły ceny na pomorskim są różne mali producenci robią najgorszy SYF CENOWY bo jak mają 5 palet na magazynie to sie ziemia im pali pod nogami i rozdają za darmo handlarz sie cieszy a producent flaki na płot i patyk w tyłek

ceny

2a 19

1b 21

1a 23

i ceny zalerzą od stanu swierzośći i czy nie kury karmione antybiotykiem jak mi sie przytrafiło dlatego mam rejon Żur...mia w du.ie bo wiem co sie tam dzieje pozdrawiam A o zejście trzeba walczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podaje real a nie głupoty

a u Ciebie to od tygodnia nie można doprosić się cen ............ pewnie dlatego że nie chcesz być pierwszym który otwarcie przyzna że sprzedaje tanio......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No znowu się sprzeczacie ,ja płacę nie, chwaląc się, nikogo nie oszukuje, sami hodowcy mi tak piszą ,nic się nie targuję.

1a 0,22

1b 0,2

2a 0,17

netto .

Ps. A 25 gr 1a to na targowisku z koszyka, kogo wy chcecie oszukać. Ci co tak piszą sami sprzedają taniej. Pozdrowienia dla tych co prawdę piszą!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzi łoś (jestcenaniemaceny)

nic nie robi,

w nosie grzebie,

i czasami popier....

że jest w niebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajunia w gebie to ty masz ale jaj to ci brakuje i moge sie zalozyc wystaw na tym forum do siebie namiar(telefon) a kupców na jajko 1a po 23 + vat lub netto jak wolisz bedziesz mial mnogo bo to forum bardzo duzo osob czyta i dla nich liczy sie kazdy grosz a jesli mowisz ze na targowisku po 25 to znaczy ze sprzedajesz po 23 wiec wczym problem tylko bedziesz mail wiecej klientow i wiecej kasy zyc nie umierac no i oczywiscie towar masz pierwsza klasa gatunki nie zanizone no i kupujez tirami w tych cenach a mysle ze to i tak przeczytasz wiec poratuj honor swojego nicka jakims postem bo kolejne twoje slowa beda niczego warte Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u Ciebie jakie ceny ?

co do rokowań to nie mam pojęcia co będzie jutro poza tym że jest do wygrania 50 mln zł w totka

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napiszcie ile szt. kur można wychować za te 50 mln zł tj. kurnik , klatki , odchów kur oraz pozostałe koszty..........

proszę o realne wyliczenia nie takie jak w woj. łódzkim................

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Biedronka - gdybym wygrał te 50 mln to w ogóle nie interesowałbym się żadnymi kurami , czy jajkami - Bora Bora , Seszele itp. - No i na pewno wyprowadziłbym się z naszego Państwa w którym mój rząd zadłuża mnie i moich potomków bez mojej zgody. W naszym sejmie powinni przyjąć poprawkę do konstytucji : ZAKAZ ZWIĘKSZANIA ZADŁUŻENIA POD GROŹBĄ TRYBUNAŁU STANU I DOŻYWOCIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz frajera to go duś jak popuści togo puść ....................

no to ile tych kur można wstawić za 50 mln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak rzad nas zadluza powiadasz kolego ... a pis to by nas nie zadluzal tylko by dodrukowal kasy co ?? a cala budzetowka co pol.roku regularnie piszczy o podwyzki to jak to pogodzic gdy dochod krajowy marny ? Jak chodzi o jaja to u nas od dzis podnieslismy ceny i tak 1A-0.27-0.28 1B-0.24-0.25 itd. mam to gdzies ze klienci sobie odpuszcza i podjazd zrobia na inne fermy!! Na magazynie mam ''0'' towaru tak wiec nie gotuje sie a jesli sytuacja sie nie zmieni w najblizszych 2 tyg. to zawsze za te 3.3 na przetworstwo mozna zawiezc i taka jest moja prawda !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...