Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedałem dzisiaj 3 palety Ib po 0,24 zł.

Cena, jak widać, stabilna ale zdecydowanie zbyt niska aby produkcja była opłacalna. Ciesze się, że "jadę" połową obsady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że na tym forum wypowiadają się producenci i hurtownicy a nie detaliści. Co to są 3 palety? Rozmawiajmy o cenie przy 30 paletach a nie trzech. Jeszcze trochę i będziemy się chwalić po ile sprzedajemy skrzynkę w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydawało mi się, że na tym forum wypowiadają się producenci i hurtownicy a nie detaliści. Co to są 3 palety? Rozmawiajmy o cenie przy 30 paletach a nie trzech. Jeszcze trochę i będziemy się chwalić po ile sprzedajemy skrzynkę w sklepie.

 

Wniosek ? Lepiej mieć kilku mniejszych odbiorców niż jednego krwiopijcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kol hodowcy uwaga na ceny zaczyna się większy popyt na jajo,pozdrawiam.

Potwierdzam. Coś, jakby zaczęło się ruszać na sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzwonią i proszą by dostawy nie były mniejsze jak zostały ustalone, co do ceny – dogadamy się…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to za awantury?! Zejście jest tragiczne z kim byś nie rozmawiał, nie pomogą tu żadne cwaniackie wypowiedzi ani modlitwy,cena jak dla producentów do d... Ten rynek jest tak nieprzewidywalny,że I a jest dziś po 0,21

ale jutro lub za parę dni może być równie dobrze po 0,15 jak i po 0,30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny oferty od hodowcy:

2a-0,17

1b-0,18

1a-0,21

ruch coraz słabszy i jak widać export też siada co będzie dalej sama jestem ciekawa.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Biedronka w cieleniu męszczyzny .....

no jak to nie ma ludzi z żuromina i bieżunia

słyszałem że 1b nawet po 0,21 gr. czy to prawda ?

 

Wysłany: 14:48 Czw 13 Paź 2011 Temat postu:

Biedronka w cieleniu kobiety .......

 

ceny oferty od hodowcy:

2a-0,17

1b-0,18

1a-0,21

ruch coraz słabszy i jak widać export też siada co będzie dalej sama jestem ciekawa. pozdrawiam

 

 

..........ale czad...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, kiedy zrozumiecie, ze to co tu piszecie, moze co najwyzej dotknac tych co maja podobne problemy jak wy

Ceny jaj dyktuje rynek (co ważniejsze w całej unii europejskiej )

I czy Jajcarek napisze 1A 15 a Jest Cenaniemaceny 1A 25 a Simon dołoży swoje i tak kazdy wie ile placi i za ile sprzedaje

Oczywiscie miedzy 3 paletami, a 90 jest roznica, ale ona nie siega wiecej niz mysle 3 gr

Tak ze cena jest jaka jest i uwazam ze szybko sie nie zmieni

(A tak na marginesie, rozmawialem ostatnio z jedyn z dostawcow i mowi tak: pytam sie "kolegi" jak cena on do gory, a potem sie okazalo ze daje 3 gr mniej niz mowil i tak wlasnie jest ,wazne zeby u mnie towar nie zalegal")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Jajczarek (dublu oryginału) razi mnie jak ktoś na ogólnopolskim forum ma braki z języka polskiego i pisze " w cieleniu" - cielić to się może krowa , a jeżeli nie o te znaczenie chodziło to taki rzeczownik nie istnieje. Powinno się napisać "we wcieleniu". Wstyd !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz do kogo i czego się przyczepnic zapchlony Wielki Kocie – jeśli jesteś taki mądry to wsadź dwie dziurki w jedną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. JAJCZAREK jak powiedział kiedyś pewien polityk do drugiego "JEST PAN ZEREM" - wypowiadając się w tym stylu- Pan , też jest zerem , co zwalnia mnie z dalszej polemiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy WIELKI KOGUT to jest k.u.r.n.a. wielki czerwony buldog i dlatego tak się odszczekuje wyobrażam sobie jaką pianę toczy kiedy to czyta No sorry , ale nie na widzę komu..... +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od paru tygodni czytam to forum, ale dyskusji na tak niskim poziomie nie widziałem dawno. Dajcie sobie na wstrzymanie z dziecinnymi tekstami które nie wnoszą nic do tematu. Proponuje powrót do rozmowy na temat ceny jaj i sytuacji na naszym trudnym rynku.

 

U mnie na fermie ceny :

 

1a - 26-28gr

 

I dwa grosze w dół.

 

a teksty typu, ze nie rozmawiamy tu o sprzedaży " detalicznej" tj. np 3 palety są śmieszne. Nikt wam nie kazał stawiać nowych kurnikow i teraz sprzedawać po bzdurnej cenie. Pozdrawiam kolegów hodowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy podaje ceny

 

 

Ia 0,23

L 0,22

Ib 0,20

M 0,19

IIa 0,19

IIb 0,17

 

 

podane ceny od trzech producentow od ktorych kupuje po aucie 24-28 pal

Ceny obowiazywaly w tym tygodniu

Jezeli ktos sprzedaje Ia po 0,28 to tez ma racje i nie mowie ze tak nie jest ale napewno nie jest wiekszym producentem bo wieksza ilosc w tej cenie nie przejdzie

pozdrawiam wszystkich producentow i handlowcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...