Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze kol.jajcarek ma tak niska samoocene ...ze rekompensuje sobie ja w podawaniu najnizszych cen a nawet nizszych niz najnizsze )))))) ale jesli TO uszczesliwia pana jajcarka to good ness gracious !!! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze kol.jajcarek ma tak niska samoocene ...ze rekompensuje sobie ja w podawaniu najnizszych cen a nawet nizszych niz najnizsze )))))) ale jesli TO uszczesliwia pana jajcarka to good ness gracious !!! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy wiecie ze nie trzymam z Jajcarkiem ale go nie neguje bo wiem ze pisze prawde o najnizej zaplaconej cenie a ze udalo mu sie wyrwac ostatnia taka dostawe 60palet a pozniej bedzie Panowie czekal na oferty od Was ( bo magazyn ma full ) kto mu taniej zaoferuje to jest tylko jego polityka i nie jego winna bo wie co robi i jak zachowac sie przy naglych zachwianiach cen wiec nie denerwujcie sie piszac jakies bzdety tylko wezcie poprawke i piscie po ile sprzedjecie kupujecie bo tez moge napisac ze kupie w przyszlym tygodniu 1a po 23 gr brutto a ze bedzie to tylko 5 palet to co bedziecie wieszali na mnie psy Pozdrawiam i miej glupich komentarzy a kto jest zmuszony ten zaplaci za 1a 26/7 gr. przeciez sami dzwonia za towarem i taka cene oferuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie tykać g...a jakim jestem bo zawsze śmierdzi , to rada dla wszystkich tych którym zależy żeby na tym forum , mimo różnicy zdań można było coś się dowiedzie w temacie CENY JAJ. Pozdro !

 

Odpowiedz sobie daruję bo skończyłem przedszkole wiele lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1A od 0,26 gr. Ceny podnieśliśmy już w czwartek ale nie bardzo jest co sprzedawać. Totalne pustki na magazynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę dodać - w przyszłym tygodniu od wszystkich dostawców będę miał 1A po 23netto/24brutto , i w co 2 gr w dół. Dostawy będą takie jak zwykle - uprzedzali mnie tylko , że zachód zaczyna oferować więcej za 2a. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OD PONIEDZIAŁKU OBNIŻKA CEN, ALE NIE JAJ TYLKO PASZY

pozdrawiam

Żeby odrobić straty z ostatniego roku, cena jaj powinna chyba być na poziomie 35 gr./1A, a cena paszy 800 zł/t.

Wliczając w to jeszcze wymianę klatek to cena 1A powinna kształtować się na poziomie 40 gr. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- To panowie od jutra ciągniemy szybkimi krokami 1a na 0,30zł netto, a potem się zobaczy

Dobra, namówiłeś mnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy predzej czy pozniej i tak na wzajem sie wykonczycie przy polityce kazdy sobie rzepke skrobie 40gr i tak waszego nastawienia nie zmieni wiecej zarobie wiecej produkuje mimo ze 2 lata dokladalem Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że od jakiegoś czasu coraz mniej osób wypowiada się na tym forum. Ale co się dziwić skoro widzę tylko towarzystwo wzajemnej adoracji hodowców spacerujących aleją marzeń.

I racja. Po co się wypowiadać skoro prawda jest tylko jedna

A nie daj Boże napisać, że jest inaczej - 100% agresja...

Tak mi się dziwnie kojarzy z elektoratem pis - oni też tak reagują.

Jeśli drodzy hodowcy potrzebujecie forum, które będzie służyło poprawie

Waszego humoru, to może trzeba stworzyć nowy temat, np.

"Moja wymarzona cena jaj konsumpcyjnych" i po sprawie.

A tymczasem widzę 1A 26-27 - to chyba jakiś inny świat, ale ok nie będę się kłócił.

Tylko nie rozumiem dlaczego tak atakujecie jajcarka i innych handlujących, którzy kupują w niższych cenach. Przecież nie przywożą ze wschodu tylko kupują od Was - producentów. To Wy sprzedajecie w takich cenach. Więc w czym problem, do kogo pretensje? A może rozdwojenie jaźni?

 

1A - 22-24

1B - 19-20

2A - 17-19

 

Mam świadomość, że w przyszłym tygodniu może się zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- To panowie od jutra ciągniemy szybkimi krokami 1a na 0,30zł netto, a potem się zobaczy

Dobra, namówiłeś mnie !

Straszcie!!,straszcie!! Jak importerzy zamówią wozy kolorowe, to się do Wielkiejnocy nie rozblokuje.Kiedy cena wzrasta o 1-2 grosze na tydzień to może to być trend długoterminowy.To nie bazar że wczoraj 20 a dzisiaj 30groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie hodowcy zaczną dyktować cenę a nie handlarze czy hurtownia

- oby to długo potrwało tego życzę wszystkim …...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeor, dzisiej luzik nie na baletach - pozdrów Biedronkie
..coś ci się pomyliło, na baletach jest luzik, Troszkę to masz rację, czas na balety , bo zakupy to były tydzień temu( M- 17 groszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...