Skocz do zawartości
Toninho

Ceny piskląt

Rekomendowane odpowiedzi

Cena pisklaka pochodzącego z polskich stad repro to 1,20 netto. Tyle płaciłem dziś.

A co do porządnego polskiego pisklaka z Wlkp. to s69 muszę cię zmartwić. Nie słyszałem o takim. Większość wylęgarni sprzedaje zagraniczne g.wno i wciska, że to po swoich stadach a kurczak nie rośnie i różnicuje się.

Na szczęście mnie to nie dotyczy, bo kupuję pisklaka sprawdzonego i narazie się nie zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tutaj do ostatniego wpisu kolegi popieram co polskie ale dbam też o swoją dupę i nie prawda że hama ma zły towar w postaci pisklaka i nie tani ."duńczyków" mam nie raz i są lepsze niż z naszych wylęgówek(u nich czyli w hama plus)

 

to, że brojlerzyści dbają tylko o własną d..ę to wiadomo nie od dziś - wspierajcie "duńczyków", "portugalczyków", 'hiszpanów, "francuzów," holendrów" a za chwilę będzie jak w wieprzowinie i cukrze będzie już nie pisklak ale mięsko drobiowe z Danii, Francji itp. jak położycie dbaniem tylko o własną d..ę naszą repro to wtedy będziecie wiedzieć ile kosztuje "duńczyk" i innej maści pisklaczek i to być może już za niedługo i to dopiero będzie "a ku ku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy ktoś bierze pisklaka z Interfermu z Wierzbna?

jaka jakośc i cena. Co z reklamacjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

czy ktoś bierze pisklaka z Interfermu z Wierzbna?

jaka jakośc i cena. Co z reklamacjami?

 

Mam problem z zacytowaniem z innego działu tutaj, tak więc z działu cena brojlera, strona 473 (obecnie, nr strony zmienia się w czasie!) -

post "Wysłany: 17:06 Pią 19 Cze 2009 Temat postu: Re: Wylęgarnia INTERFERM Wierzbno"

krzanj - napisał

 

antczakdrob napisał:

krzanj napisał:

Witam

 

Poszukuje osób które mają kurczaki z wylęgarni INTERFERM Wierzbno wstawione w okolicy 14 maja 2009. Moje kurczaki są zawirusowane (IBH adenowirusy) i mam duże kłopoty na fermie. Oczywiście wylęgarnia niechce uznac reklamacji i ma w d....ie hodowce.

Proszę o pilny kontakt

Jacek Krzan

woj. dolnośląskie

jacek.krzan@wp.pl

 

 

 

 

Twierdzenie pana Jacka Krzana z 16.06.2009, że nie zainteresowaliśmy się jego problemem jest nieprawdziwe, ponieważ:

- 15.06.2009 uczestniczyłem z lek. wet. dr Krystyną Lisowską w lustracji stada i rozpatrywaniu reklamacji,

- wstępnie ustaliliśmy następne spotkanie na 22.06.2009,

- natychmiast rozpoczęliśmy konsultację z Instytutem w Puławach i ustaliliśmy, na nasz koszt, badania na 19.06.2009, o czym powiadomiliśmy hodowcę.

 

 

Tadeusz Antczak

przedsiębiorstwo drobiarskie INTERFERM

 

 

 

Tak tak

 

Chcą dać do badania kurczaki które już przechodzą chorobe a nie krew ktora mam pobrana z 1, 16 i ostatniego dnia tuczu, oraz wycinki pobrane w czasie najwiekszego nasilenia chorobą. Tak samo wymyślili sobie Puławy tak jak by we Wrocławiu nie bylo laboratorium.

 

Ps. wielu chodowców juz sie odezwalo do mnie na e-mail potwierdzając że maja dziadostwo i odeszli z tego powodu.

PRZESTRZEGAM!!!

 

Przejdź do drobiarstwo - cena brojlera strona (obecnie 473), przeczytaj kilka stron do przodu i kilka do tyłu. Wybór należy do Ciebie!

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam lężą, mają jakieś swoje stado, coś usługowo dla sztudera lęgli.

Ogólnie nowy gracz na rynku.

Jak potrzebujesz dobrych kurczaków to bierz z Iłowa od Kozłowskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żesz ty ,chyba złotą igłą ze złotych flakoników szczepione i każda miała złotą obrączkę na lapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena od 1,2 netto z doskoku, do 1,2brutto stałym klientom ze szczepieniami

 

Gdzie tak mają? Jakie szczepienie masz na myśli w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena od 1,2 netto z doskoku, do 1,2brutto stałym klientom ze szczepieniami

 

Gdzie tak mają? Jakie szczepienie masz na myśli w tej cenie?

szczenienie primer nd-ok 2gr/sztukę. cena 1,2 netto got. czajka np. 1,2 brutto warka np umowa na rok. A ostatnie ceny czajka 1,15brutto -wstawienie z początku pażdziernika.

Oczywiście też znam ceny z kosmosu - 1,4brutto- są tacy co lubią przepłacać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena od 1,2 netto z doskoku, do 1,2brutto stałym klientom ze szczepieniami

 

Gdzie tak mają? Jakie szczepienie masz na myśli w tej cenie?

szczenienie primer nd-ok 2gr/sztukę. cena 1,2 netto got. czajka np. 1,2 brutto warka np umowa na rok. A ostatnie ceny czajka 1,15brutto -wstawienie z początku pażdziernika.

Oczywiście też znam ceny z kosmosu - 1,4brutto- są tacy co lubią przepłacać

 

Miesiąc temu to w większości wylęgarni było po 1,15 brutto. Co to za wylęgarnia którą nazywasz Czajka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ta wylegarnia Czajka to chodzi o nowo powstała wylegarnie w okolicach Siedlcech Pana Czajkowskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam odchowane kury nioski Lohmann Brown data wstawienia 2.12.2011r.- odbiór przełom marca/kwietnia, 35 tys. kur , tel. 601-934-459

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzwoniłem trochę po wylęgarniach i chyba jest mało piskląt. Ceny jakie usłyszałem od 1,24 do 1,26 netto bez szczepień przy płatności do 21 dni - mazowieckie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do współpracy hodowców brojlerów kurzych z całej Polski.

 

Jesteśmy nową wylęgarnią położoną w centrum wielkopolski w miejscowości Śliwno. Nasz zakład wyposażony jest w najnowoczęśniejsze aparaty lęgowe i klujnikowe belgijskiej firmy Peter Sime. Kilka miesięcy obecności na rynku już potwierdziło jakość naszych piskląt i rewelacyjne wyniki u hodowców.

 

W naszej ofercie posiadamy pisklęta ras Cobb 500 i Ross 308, możliwość kompleksowych szczepień, doradztwo zootechniczne.

 

Jednorazowy wylęg do 200 000 sztuk. Jaja z własnych i sprawdzonych stad reprodukcyjnych.

Własny specjalistyczny transport piskląt. Dowozimy pisklęta w doskonałej kondycji w każdych warunkach.

 

Zapraszamy do kontaktu

 

Tomasz Krzeczkowski

tel. 506 035 128

 

tomasz@kingchicken24.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do współpracy hodowców brojlerów kurzych z całej Polski.

 

Jesteśmy nową wylęgarnią położoną w centrum wielkopolski w miejscowości Śliwno. Nasz zakład wyposażony jest w najnowoczęśniejsze aparaty lęgowe i klujnikowe belgijskiej firmy Peter Sime. Kilka miesięcy obecności na rynku już potwierdziło jakość naszych piskląt i rewelacyjne wyniki u hodowców.

 

W naszej ofercie posiadamy pisklęta ras Cobb 500 i Ross 308, możliwość kompleksowych szczepień, doradztwo zootechniczne.

 

Jednorazowy wylęg do 200 000 sztuk. Jaja z własnych i sprawdzonych stad reprodukcyjnych.

Własny specjalistyczny transport piskląt. Dowozimy pisklęta w doskonałej kondycji w każdych warunkach.

 

Zapraszamy do kontaktu

 

Tomasz Krzeczkowski

tel. 506 035 128

 

tomasz@kingchicken24.pl

 

 

Witam. Czy możesz podać, u których hodowców jest tak "różowo" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różowo hihi, a co złe mają???

 

 

A ja chcę się zapytać po ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...