Skocz do zawartości
daromen89

Kredyt dla młodego rolnika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!

Od niedawna stałem się posiadaczem gospodarstwa 10,66ha. Chciał bym zainwestować w to gospodarstwo i wziąć kredyt, interesuje mnie kwota 50tyś spłata prze 5 lat na zakup stada(jałówki hodowlane).

Gospodaruje już 9miesiecy mam 22lata 8jałówek własnych.

Jakie formalności są z tym związane i ile będę musiał czekać na pieniądze?

Proszę o rady..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rolnik może otrzymać kredyt preferencyjny na zakup gruntu, bądź rozwinięcie gospodarstwa.Możesz liczyć na pomoc ARiMR przy spłacie kredytu.zacznij od wizyty w oddziale agencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

a myślał Pan może o zgłoszeniu się do tzw. aniołów biznesu z prośbą o pożyczkę? Czasem to lepiej wychodzi niż pożyczanie pieniędzy z banku. Jeśli taki anioł biznesu (czytaj: inwestor) zobaczy swoją szansę na zysk dla siebie, to chętnie wejdzie w nowy interes. Choć czy z takiego biznesu, nad którym się Pan zastanawia, zysk mógłby mieć ktoś poza Panem?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,

 

a myślał Pan może o zgłoszeniu się do tzw. aniołów biznesu z prośbą o pożyczkę? Czasem to lepiej wychodzi niż pożyczanie pieniędzy z banku. Jeśli taki anioł biznesu (czytaj: inwestor) zobaczy swoją szansę na zysk dla siebie, to chętnie wejdzie w nowy interes. Choć czy z takiego biznesu, nad którym się Pan zastanawia, zysk mógłby mieć ktoś poza Panem?

 

Pozdrawiam!

 

 

Pomysł jest po prostu ... Szkoda słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni niewyżucają pieniędzy w błoto tylko je inwestują tam wyłożona kasa musi sie po roku najwyżej dwuch wrucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...