Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://ceny.fresh-market.pl/fasola_ja%C5%9B_kar%C5%82owy

 

Panowie cena fasoli jest stała, nie ma żadnej oferty z CHIN!!! przeszukałem cały internet, nie ma nic, jedyno co sie zmieniło to to że handlarze zamiast zarabiać 0,5 zł zarabiają teraz 1,5 zł na kilogramie, a nawet wiecej... kopa w dupe temu co daje mniej niż 4 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO I JUŻ MAMY CENE 3,7... powoli się wychylają, tylko jeden drugiego się boi, ale po cichu widze że 3,8 by wycisnął... tak dalej Panowie...jeszcze trochę ich potrzymajmy... ostatnio widziałem ze bez towaru pojechali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś ucichło w fasoli... widze cena wraca jak bumerang...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucichło ucichło zna ktos cenę bo cisza na forum i wogule zoro zainteresowania,a pasowało by ją zpieniężyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pryska ktoś z Was od chwastów fasole afalonem z commandem jak tak to napiszcie jakie dajecie dawki tak żeby spalić tylko chwasty w sklepie gościu mówił że afalon ok. 0.7l a command 0.12l nie za słaby będzię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze na słabszej ziemi wystarczy, na ciezkiej afalon 0,8-1 l + command 0,15-0,2.

Jaka jest obecnie cena jasia karłowego... albo inaczej, po ile chcą wyrwać resztki z magazynów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sąsiad sieje szparagówkę i zaprawia nomoltem, super homajem i ewentualnie zaprawą na ziemniaki prestige

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy planujecie siew fasolki?

Myślę, że w następnym tygodniu będzie można już ruszać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mano przesiałeś już swoją fasolke?, bo juz przesiewają ci co się wcześniej się wyrwali . Jaka cena jaśka na dzień dzisiejszy - wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zasiałem 21 kwietnia, jak były mrozy to dopiero zaczynała wychodzić ale dopiero początki jakieś 1-2 roślinki na m2.

Co do ceny to słyszałem że była po 3,30 -3,50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maskin a jak twoja fasolka rośnie? Były problemy, czy obeszło się bez strat ?

 

Mam jeszcze pytanie! czy stosował ktoś Basagran ukraiński kontra polski na swoim polu w ubiegłym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maskin a jak twoja fasolka rośnie? Były problemy, czy obeszło się bez strat ?

 

Mam jeszcze pytanie! czy stosował ktoś Basagran ukraiński kontra polski na swoim polu w ubiegłym roku?

poprzepalełem troche nakladkami. mroz troche tez przezadzil. wiec z plonem nie powinno byc ciekawie, cena na obecny dzien 3,7 brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukraiński, czeski, niemiecki, i francuski. Działał poprawnie choć najlepsze były francuski "Fighter" i niemieckie "Zone".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko czym zwalczać oset (ostrzeń polny) w fasoli po siewie stosowałem stomp+afalon a mam problem z ostem może wiecie jaki środki zwalczą oset a nie uszkodzą fasoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualna cena w moim regionie 3.00 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba żartujesz z tą ceną.. ja dzwonilem do jednego to mówil ze po 3.7, jak tam wasze fasolki? u mnie na zwizlych glebach jest biala od chlomazonu, a na próchniczych w porządku... ale wiekszość przesiala po przymrozkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba żartujesz z tą ceną..

 

raczej z takich rzeczy żartować nie wypada, co nie?

 

Piszę fakty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pryska moze ktos fasole afalonem z panida jak tak to napiszcie jakie stosujecie dawki i jakie sa efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka sytuacja cenowa w waszych regionach. Ponoć teraz poszła go góry 2.60 zł

A, ludzie mówią aby unikać kupca o nazwisku PŁAZA coś z kasą jest nie tak, i szuka "dziury w całym" w workach. Tak mówią ile prawdy to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu taka cisza nikt nie sprzedaje fasoli cena ruszyla dzis placili unas po 3 zl. na reke [/u][/code]

[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno nie podam "kto" bo zaraz wiadomo telefon , zmowa i dobrego kupca zbałamucą najlepiej domagać się tej ceny bo na pewno jest osiągalna a do wszystkich skupujących radził bym posłuchać rad Staszka bo jak się wyda to nie będzie śmiesznie . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...