Skocz do zawartości
marek21

gospodarka

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM SERDECZNIE . MAM PYTANIE DO WAS I MAM NADZIEJE ZE MI POMOŻECIE ....RODZICE MAIA 15 HA I TROCHE SPSZENTU JEST ALE BYM CHCIAŁ ZMODERNIZOWAC TO GOSPODARSTWO . POPROSTU ZROBIC NA SWOJE I DLATEGO SIE PYTAM CZY BY MI SIE UDAŁO .. A JA BYM CHCIAŁ TO<><><> UNAS W OKOLICY ZBANKRUTOWAŁ DUZY DOSPODARZ I MA DO SPSZEDANIA ZIEMI PSZEZ AGENCJE ALBO PODOBNO PSZEZ KOMORNIKA. NIEWIEM ALE BYM CHCIAŁ WJAKIS SPOSUB KUPIC Z 50 HA OPRUCZ TEGO BYM MIAŁ 15 I WTEDY MIAŁBYM 65. I NASTAWIC SIE NA KROWY . ALE ZEBY MI PLANY WYPALIŁY TO MUSIAŁ BYM WZIAS KREDYT JAKIS . NA KROWY NA ZIEMIE I NA ROZRUCH GOSPODARKI I KUPIC SPSZENT WIENKSZY... I DLATEGO PISZE DOWAS O PODPOWIEDZIENIE MI CO I JAK . WYPALIŁO BY MI TO CZY NIE BO MOZE DAC SE LUZU Z GOSPODARKA . A MOZE JAKIS KREDYT BYM MUK DOSTAC NA MŁODEGO ROLNIKA . NO NIEWIEM . PROSZE O POWAZNE PODPOWIEDZI. I ZGURY DZIEKUJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"MUK"??? w wyrazie 4 literowym aż 3 błędy. MISTRZ. skończ najpierw podstawówke, a ziemie to ty sobie lepiej odpuść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..... . PROSZE O POWAZNE PODPOWIEDZI. I ZGURY DZIEKUJE

Widzę że zakładasz już kolejny temat.To powiem tak "jak masz łeb i hu j to kombinuj". Raczej nikt tu wiarygodnie nie wyliczy(wywróży) opcji korzystnej dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...