Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:53 Nie 1 Maj 2016

Agrolok
Koparki, Ładowarki itp
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariuszi

PostWysłany: 21:22 Pią 20 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że ja tak dokładnie to nawet nie wiem jak go tam zamocować. Bo jak podniosę tę dużą pokrywę obok wlewu oleju to tam nic nie widać.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grześ

PostWysłany: 19:58 Pią 20 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariuszi napisał:
Sprawa wyglada nstępująco:
zawór przelewowy czy jak kto woli regolator ciśnienia na grzybku który w środku pracuje widac ślady mocnego zużycia, filtra w zbiorniku nie mam gdyż poprzedni włascicel go wymontował, a co do zaworu trójdrożnego to trudno określić, moze to i on jest przyczeną problemu bo obraca dobrze, tylko że jak dziś sprawdzałem to na wolnych obrotach czyli 700obr/min ciągnika nie podniesie na łapach cyklopa.
Pozdrawiam i prosze o pomoc

PS: może jutroi zakupie regulator przepływu bo u mnie mają go w sklepei za ok. 160zł, a jeszcze jedno czy popuszczanie wszystkuich siłowników moz ebyć spowodowane wyeksploatowanymi rozdzielaczami??

Weź najpierw przełóż wężami prowizorycznie pozycjami rozdzielacze w tej kostce o której pisaliśmy. Jak bedzie różnica to wiesz że to ta kostka ci pieprzy. A filtr w zbiorniku załóż szkoda pompy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
damian9871
Moderator

PostWysłany: 19:08 Pią 20 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manszety masz podjechane, zużyte rozdzielacze to nie trzyma wysokości ramię zamyka się samo itp
Powrót do góry
mariuszi

PostWysłany: 18:50 Pią 20 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa wyglada nstępująco:
zawór przelewowy czy jak kto woli regulator ciśnienia na grzybku, który w środku pracuje, widac ślady mocnego zużycia, filtra w zbiorniku nie mam gdyż poprzedni włascicel go wymontował, a co do zaworu trójdrożnego to trudno określić, moze to i on jest przyczyną problemu bo obraca dobrze, tylko że jak dziś sprawdzałem to na wolnych obrotach czyli 700obr/min ciągnika nie podniesie na łapach cyklopa.
Pozdrawiam i prosze o pomoc

PS: może jutro zakupie regulator przepływu bo u mnie mają go w sklepie za ok. 160zł, a jeszcze jedno czy popuszczanie wszystkich siłowników moze być spowodowane wyeksploatowanymi rozdzielaczami??
Powrót do góry
Grześ

PostWysłany: 21:45 Czw 19 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mój też 2 lata stał w kiechach i go sprzedałem.
Powrót do góry
piootr

PostWysłany: 21:37 Czw 19 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przed rozdzielaczami przychodzi olej z pompy i jest dzielony na 2 strumienie nie pamiętam dokładnie w jakich proporcjach u mnie jest tak że jak obracam się to szybciej podnosi ale teraz to ja cyklopem nic nie robie liści nie zbieram , obornik turem kłade a cyklop jest w buszu ukryty Laughing
Powrót do góry
Grześ

PostWysłany: 21:29 Czw 19 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta kostka między rozdzielaczami Idea U mnie było odwrotnie nie podnosił a okręcał jak szalony. Zmniejszyłę tą dziurę w zaworku w tej kostce ale pomogło na chwilę i też musiałem wymienić.
Powrót do góry
piootr

PostWysłany: 21:27 Czw 19 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z podnoszeniem nie mam problemu miałem ale z obracaniem a przyczyną był padnięty ten dzielnik strumienia co dzieli olej na rozdzielacze
Powrót do góry
Grześ

PostWysłany: 21:20 Czw 19 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A filtr w zbiorniku czyściłeś. Exclamation
Powrót do góry
marcian

PostWysłany: 20:04 Czw 19 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawór ciśnienia oleju mógł Ci się zaciąć albo jakiś paproch wpadł, najlepiej jest go wykręcić i wyczyścic, a jak to nie pomoze to mu troszke podkręć ciśnienia na tym zaworze.
Powrót do góry
mariuszi

PostWysłany: 18:45 Czw 19 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć
Czy ma ktoś może pojęcie co się mogło popsuć w "cyklopie" że mi tak wolno podnosi - pompa jest nowa, a siłowniki są w idealnym stanie?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Przemek B

PostWysłany: 08:44 Nie 30 Kwi 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam trola 350 i ma troche maly zasieg ale mi wystarcza
jak na razie zadnych usterek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
polszu

PostWysłany: 22:14 Pią 28 Kwi 2006    Temat postu: XSC924 i inni forumowicze nie macie katalogu osprzetu? Odpowiedz z cytatem

xsc924 napisał:
ja mam koparko-spycharke bialorus jumz 6 super sprzet do rolnictwa idealna sprawa

Też posiadamy takowego...wersje tzw. bułgarską BX025 bo jest jeszcze EO-2621 (ale te maja słabszy osprzęt o niewiele mniejszych możliwościach) i potrzebuje katalog osprzętu do tego BX ewentualnie do 2621 choć różnic jest trochę...posiadam tylko katalog i instrukcje do samego nośnika czyli do traktorka JUMZ 6 (bardzo mocny sprzęt - silnik D60 to ta sama rodzina (pierwowzór) co D243 znany z MTZ-tów).
Jeśli ktoś z Was posiada jakową dokumentacje lub instrukcje do tej koparki byłbym wdzięczny ...lubię mieć komplet dokumentacji- porządek musi byćSmile

Bardzo fajnie że ..się pojawił taki temat .. rolnictwo poza budownictwem to chyba jedyne miejsce gdzie ten sprzęt się tak przydaje i ułatwia życie...

W ramach ciekawostki powiem że produkowano też wersje koparko
ładowarek sam taką raz widziłem ...choć w opłakanym stanie...ma ktoś takowy sprzęt długo myślałem o założeniu TUR-a do tego sprzetu ....ale most przedni chyba by nie wytrzymał...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
xsc924

PostWysłany: 13:20 Pią 28 Kwi 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam koparko-spycharke bialorus jumz 6 super sprzet do rolnictwa idealna sprawa
Powrót do góry
jaro

PostWysłany: 22:37 Czw 27 Kwi 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam Mikrusa od Waryńskiego i Trolla zostawia daaaleko z tyłu chociaż jest mniejszy-szczególnie przy kopaniu Troll nie ma najmniejszej szansy
Powrót do góry
Młody Rolnik

PostWysłany: 21:57 Czw 27 Kwi 2006    Temat postu: Koparki, Ładowarki itp Odpowiedz z cytatem

Zakładam ten temat,po to aby pisać opinie o koparkach oraz ładowaczach i innych podobnych konstrukcjach.

/edit
Chciałbym sie dowiedzieć jak się sprawuje,jak wygląda,i jakie są możliwośći koparko ładowarki Ostrówek NK-0451B

/edit Zielony kolor, to mój dopisek. MOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: