Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ile tego basagramu chcesz prysnąć l tam chyba zalecają 3l na ha a u nas litr kosztuje 100zł kolega z PPR podpowiedział mi że można pryskać afalonem lub sompem co o tym sądzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś zasiałem groch pastewny ,miała byc pszenica ozima ale marnie przezimowała myślałem że coś się zbierze ale chyba venzar ją dobijał ,także wyszło jak wyszło chyba nie za późno ,co do pryskania : ładuję w niego afalon +comand,teraz na jednej dziełce załaduję afalon i jakiś odpowiednik stompu(panida ,itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy groch pastewny (peluszka) Desykujecie czy nie jak tak to czym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to na tym forum nikt nie sieje grochu pastewnego (peluszki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja pryskałem coś z Glifosatów,ale to głównie na spalenie chwastów i ewentualnie gdzieś jakiś zielony się trafił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja groch czy peluchę w czystym siewie pryskam po siewie 5lPanidy//ha. Efekt nie kiepski i za 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy dawce 2 l moga wystapic przypalenia jesli jest duza wilgoc.mozna zejsc do 1.5 jesli masz obawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to myślę, że z grochem niedługo będzie można wchodzić. Jak u Was to wyglada? Sadzicie tylko groch czy też inne strączkowe? Z mężem zastanawiamy się nad wejściem w uprawę lnu, bo jest dopuszczony do odstępstwa rolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dostrzegam przeszkód, aby groch zasadzić;] pytanie brzmi co odstępstwo ma do rzeczy, AN reklamuje się w ten wyszukany sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym pryskacie groch. Chodzi mi o stanowiska w których rzepak będzie sporym problemem. Stosował ktoś Butoxone M solo? a moze z basagranem 1,5l + 1l butoxone M?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszłym sezonie stosowałem butoxone, oczywiście przepuszcza przytulię, ale z rzepakami nie było problemu - raczej ze względu na suszę, ciekaw jestem jak na butoxone zareagują inne bobowate (łubin soczewica), macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja w zeszłym sezonie stosowałem butoxone, oczywiście przepuszcza przytulię, ale z rzepakami nie było problemu - raczej ze względu na suszę, ciekaw jestem jak na butoxone zareagują inne bobowate (łubin soczewica), macie jakieś doświadczenia?

 

Jaka dawka i jaka faza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszcie jaką zastosować ochronę fungicydową w grochu w miarę tanią a skuteczną,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...