Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ubezpieczenie kombajnu moze obowiazywac w budynkach wrazie ewentualnej szkody.dodatkowo mozna dolaczyc do skladki transport po drodze i szkody na polu.opcji ubezpieczenia jest wiele kazdy moze cos wybrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalecaja go lacznie z artea.sam amistar zawiera strobiluryne.drogi srodek sa tansze strobiluryny np.fandango 160 zl ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy efekt jest jak w fazie końca krzewienia dasz 0,3-0,5 l CCC a w fazie pierwszego kolanka 0,2 modus + 1 l ccc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od kilku już lat daję tylko 1- 1,2 litra ccc , rozsiewam około 450-500 saletry na ha i jeszcze w życiu nie leżała pszenica , nawet na stanowisku ppo buraczkach czy marchwi na oborniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze jedno pytanie. Na jesień nie było optysku na miotłe jak to wszystko pogodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze musisz wyeliminowac chwasty.moga byc wyrosniete po takiej jesieni jak byl wiec trzeba dobrac odpowiedni cherbicyd.pozniej skracanie i zabieg na grzyba + mikroelementy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.

Jaką wysokość ma pszenica ozima na początku fazy szczelania w żdżbło i kiedy tak się zaczyna czy na początku maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u nas też pada, jak teraz przygrzeje to pewnie nikt czekał już nie będzie, u mnie właściwie wszystko stoi, część nie skracanego skagena położyło ale to może kilka arów

Wicherek przeczytaj ze zrozumieniem nie był skracany, to ojca,

ja swoją od kilku lat zawsze skracam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ile centumetrów ma pszenica na początku szczelania w żdżbło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o mieszaninie Lintur z Tytanit w dawce 150g+0,2l/ha w jednym zabiegu. I mieszaninie w Tytanit 0,2l + Plonovit 1l+ Siarczan Magnezu 10kg+ Mikrovit Cu-80 1l /hektar w jednej mieszaninie na początku szczelania w żdżbło.Czy te mieszaniny nie przypalą pszenicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pisze na stronie Intermag że można mieszać Lintur z Tytanitem to nie wiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie robie zabiegu skracającego,a na grzyba zastosuje duett ultra na początku fazy strzelania w żdżbło razem z talstar 100ec na owady. No i co z tymi nawozami dolistnymi co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...