Skocz do zawartości
Gość

Czarna lista ubojni

Rekomendowane odpowiedzi

indykpol wielkie krętactwo

Potwierdzam. Już lepiej do Zalewa - wiadomo czego się spodziewać - nie zapłacą w umówionym termine . A w Indykpolu to niczego nie można być pewnego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do różnych wag tego samego transportu, to osobiście miałem przypadek ważenia kur gdzie różnica na wadze wychodziła 600kg na zestawie 24-tonowym , żeby było ciekawiej to ważenie odbywało sie na jednej i tej samej wadze , z tą różnicą że samochód przy wyższej wadze nieco się poprawił na szerokości wagi .Ustawił się idealnie na środku . Komentarz kierowców był taki : wystarcz trochę niechęci do "kogoś " i waga będzie jak "trzeba" .

Waga była mechaniczna 12m do 40t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam oszukują jak się da

 

 

indykpol wielkie krętactwo

Potwierdzam. Już lepiej do Zalewa - wiadomo czego się spodziewać - nie zapłacą w umówionym termine . A w Indykpolu to niczego nie można być pewnego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podpisujcie umów z WIPASZEM - obcinają po 500 kg na samochodzie

ani do INDYKPOLU - dają cenę niższą niż w umowie, obcinają na wadze, zaniżają cenę za zabrudzenia kurczaków i robią klasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie podpisujcie umów z WIPASZEM - obcinają po 500 kg na samochodzie

ani do INDYKPOLU - dają cenę niższą niż w umowie, obcinają na wadze, zaniżają cenę za zabrudzenia kurczaków i robią klasy

apropo Indykpol - ameryki to ty nie odkryłaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Pierwszy jest Gomag drugi Bogusławski a tzreci Piecuch może być rużnica nawet do 500 kg

prosze o rozwinięcie tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

kolego takiej ubojni jak gomag to nie ma , jest Ubojnia Gomak .Ja dziś do nich zdawałem -dobra cena , szybko płacą i na pewno nie odliczają po 500 kg. Jak nie wiesz to pisz bzdur!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie cokolwiek na temat ubojni TONDRÓB w Łózkim?

wielkie problemy z płatnościami, jeżeli ktoś chce z nimi handlować to tylko za gotówkę; czekam za pieniędzy od nich pół roku; ostrzegam wszystkich przed tą ubojnią!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie cokolwiek na temat ubojni TONDRÓB w Łózkim?

wielkie problemy z płatnościami, jeżeli ktoś chce z nimi handlować to tylko za gotówkę; czekam za pieniędzmi od nich pół roku; ostrzegam wszystkich przed tą ubojnią!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ,

 

kolego takiej ubojni jak gomag to nie ma , jest Ubojnia Gomak .Ja dziś do nich zdawałem -dobra cena , szybko płacą i na pewno nie odliczają po 500 kg. Jak nie wiesz to pisz bzdur!!!!!!

 

Potwierdzam, że Gomak to solidna ubojnia z którą nie ma problemów z płatnościami płacą przed terminem a odtrącają 0,5% z wagi czyli średnio wychodzi z jednego załadunku ok. 50 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!!!!

Na kierowców jeżdżących u Piecucha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Głównie na podpierdalacza Andrzeja który bezczelnie potrafi przychodzić podczas łapania na kawe i patrzeć prosto w oczy uśmiechać się i nagadywać na Piecucha a następnie wszystko mu powtarza. Ale to nie jest najgorsze, najgorsze to to że jest złodziejem i to za przyzwoleniem Piecucha. Zauważcie czemu tylko z nawrotami jezdzi on. Ja wiem bo przed wyjazdem sie taruje a jak chcecie zobaczyć to przyjedżcie i zobaczycie co robi. Nie dość że ochroniarz taruje samochód z nim to jeszcze podrzuca stojąco tam gaśnice, koło itp. Sam waży ok 120 i reszta przedmiotów to daje ponad 200kg tylko jedno ważenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Również jest szkolony ten nowy kierowca Adam do tego samego. Ja na szczęście już z Piecuchem nie współpracuje , wcześniej nie mogłem zrozumieć czemu oni tak się bali nowych legalizowanych wag!!!!! rozliczali tylko według swojej wagi .Teraz już wiem szkoda że tak póżno ale moze uda mi się ostrzec was.Wiadomość ze 100% żródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ,

 

kolego takiej ubojni jak gomag to nie ma , jest Ubojnia Gomak .Ja dziś do nich zdawałem -dobra cena , szybko płacą i na pewno nie odliczają po 500 kg. Jak nie wiesz to pisz bzdur!!!!!!

 

Potwierdzam, że Gomak to solidna ubojnia z którą nie ma problemów z płatnościami płacą przed terminem a odtrącają 0,5% z wagi czyli średnio wychodzi z jednego załadunku ok. 50 kg

 

JA ROWNIEZ POTWIERDZAM! GOMAK TO SOLIDNA UBOJNIA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzciana to jakaś porażka.

 

TO JEST OSZUST jak nie ma co bić to wchodzi do duby hodowcow bez wazeliny a jak jest trochę więcej kury to nie zostawi suchej nitki na nikim i stara technika obniżania ceny o godz.18 a załadunek o 20godz a nie to nie przysyłam samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co mozecie powiedziec o ubojni kuljasz??

 

nie w tym temacie ale niech juz zostanie chyba ze ktos przeniesie powinno byc w pytaniach poradach i opiniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzciana to jakaś porażka.

Czy wie ktoś co dalej będzie z Exodus'em ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exodus sprzedany , z tego co wiem to nowy właściciel ma wypłacić wierzycieli ale jak będzie nie wiadomo. Czytałem akt motarialny i jest w nim to wyraźnie napisane. Exodus to wielka ubojnia i dobrze prowadzona może przynosić nie małe dochody. Młody Tomasz S, wraz z Tadkiem M. wyłożyli już nie jeden interes : papiernie, hurtownie a teraz ubojnie. Prowadzącym ubojnie był Tadek z Tymbarku, chciałem się z nim zobaczyć i popatrzeć h...wi prosto w oczy ale w domu go nie zastałem. Nie mogłem uwierzyć że jegomość który walił mnie na cenie i traktował mnie jak parobka mieszka w przybudówce nad garażem w miejscu gdzie diabeł mówi dobranoc, w mojej ocenie to slams, drzwi podparte doniczką bo zamek zepsuty, KOSZMAR. Sowińscy to bardzo bogata rodzina,w razie czego będzie z kogo ściągać należności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Exodus sprzedany , z tego co wiem to nowy właściciel ma wypłacić wierzycieli ale jak będzie nie wiadomo. Czytałem akt motarialny i jest w nim to wyraźnie napisane. Exodus to wielka ubojnia i dobrze prowadzona może przynosić nie małe dochody. Młody Tomasz S, wraz z Tadkiem M. wyłożyli już nie jeden interes : papiernie, hurtownie a teraz ubojnie. Prowadzącym ubojnie był Tadek z Tymbarku, chciałem się z nim zobaczyć i popatrzeć h...wi prosto w oczy ale w domu go nie zastałem. Nie mogłem uwierzyć że jegomość który walił mnie na cenie i traktował mnie jak parobka mieszka w przybudówce nad garażem w miejscu gdzie diabeł mówi dobranoc, w mojej ocenie to slams, drzwi podparte doniczką bo zamek zepsuty, KOSZMAR. Sowińscy to bardzo bogata rodzina,w razie czego będzie z kogo ściągać należności.

Był u nas dzisiaj przedstawiciel z De Heus'a. Z rozmowy wynikało że na razie zbierają informacje ile ludzi nacięli. Że będą chcieli nam jakoś pomóc. Tylko zastanawiające jest to co mi przedstawiciel powiedział. "Że ludziom na swoim podwórku to poregulował" A tych dalej.... Ciekawe według jakiego klucza ? Czy linia Wisły była by tym wyznacznikiem ??? Niech Młody S... razem z nabywcą wiedzą że nie zaznają spokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...