Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na moim polu Lancet bardzo dobrze zwalczył wszystkie chwasty mimo,że to dość ciężka ziemia i nie zawsze jest łatwo.

Sprawdz tylko następstwa roślin

 

chcialbym po pszenicy siac buraki jak to sie ma do lancet plus?? ktos tak robil nie

 

bylo problemu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etykieta etykieta a w praktyka najwazniejsza na etykiecie rozne rzeczy pisza wole sie zaradzic niz pozniej sie zastanawiac co sie dzieje i czemu nie rosnie a powinno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie powinna pszeniczka drożeć, a ona ostatnio się wspięła szybko i teraz szybko spada. Dla mnie to jest dziwne. Ja na razie trzymam swoją w magazynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne sa te ruchy cenowe na gieldzie.z jednej strony straty zimowe a z drugiej obnizki.w tamtym roku za paszowke w tym okresie placili 920 w tym sezonie sam niewiem czy powroca takie ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się łamać spokojnie jeszcze ma być susza nie wiem jak u Was ale u mnie susza i do tego jeszcze te mrozy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie-rzeczywistość jest b.brutalna i nie ważne, że susza czy mróz. Jeśli euro tanieje to cena pszenicy spada i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie-rzeczywistość jest b.brutalna i nie ważne, że susza czy mróz. Jeśli euro tanieje to cena pszenicy spada i odwrotnie.

tutaj nie do końca masz racje wszystko zależy jak ceny układają sie na giełdach wyznaczających ceny przykład z zeszłego roku euro taniało a mimo to pszenica na matife drożała i u nas cena rosła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innym przykładem jest sierpień ubiegłego roku kiedy to rzepak w Polsce był droższy niż na Matifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. czy stosował Ktoś RSM wężami na trzecią dawke (na kłos) w pszenicy. czy nie ma oparzeń , jak to technicznie wygląda np.predkość jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam do wyboru w centrali dwie pszenice jare BOMBONA i WALUTA którą lepiej wziąć, jak kształtują się ich plony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anton...jak będziesz miał gęsty łan to poparzysz...jezeli chodzi o prędkość w tym wypadku im wolniej tym lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby czemu ma popalić ,kwestia doboru dobrych węży (sztywnych) aby łan nie wypychał ich do góry no i powoli do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A niby czemu ma popalić ,kwestia doboru dobrych węży (sztywnych) aby łan nie wypychał ich do góry no i powoli do przodu.

dajesz RSM na trzecią dawkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawałem ale po zmianie opryskiwacza nie pasują węże i III dawkę posypałem saletrą ,gdy finanse się poprawią to wrócę do węży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawałem ale po zmianie opryskiwacza nie pasują węże i III dawkę posypałem saletrą ,gdy finanse się poprawią to wrócę do węży.

w jakiej fazie dawałeś? pekanie pochwy , w czasie kłosenia czy po kłoszeniu? jak wg Ciebie jest lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pszenica zrobiła sie z zielonej brazowa w czsie mrozów sniegu niebyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sieje już ktoś nawóz? wg pogody kończą się przymrozki idzie odwilż i jak teraz na niektóre pola nie wjade to dopiero w kwietniu tak bedzie miekko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim rejonie wlkp śniegu już nie ma, ale i jeszcze nikogo nie widziałem aby już siał, może jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uwas wygladaja pszenice po mrozach bo unas sa brazowe dolnoslaskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...