Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

ciężko stwierdzić czy kupią....

 

ale jedno jest pewne jeśli to walnie na mordę to ciekawie się będzie działo ... oj bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biedronka na dziś m-4.99 L5.99 Very Happy Very Happy Very Happy coś się dzieje Very Happy Very Happy Very Happy

 

I pewnie to ostatnia podwyżka na biedronce

 

4.99 -vat i opakowanie to 4.40

5.99 -vat i opakowanie to 5.30

 

Jeśli to promocja to ok ale jeśli stała cena to z czego mam się cieszyć?

 

Carrefour ma od od 29.02 do 05.03.2012 "M" po 0,23 i to mnie mniej martwi bo to tylko promocja

 

Najbardziej jestem zaskoczony czytając ze piekarnie ,cukiernie biorą więcej .

Nagle zwiększyli produkcje ? Trudno uwierzyć ze nagle zwiększyli zbyt lub dają więcej jajek .

U mnie wprost odwrotnie o ile sklepy na razie sprzedają to właśnie produkcja zaczyna kombinować jak ograniczyć jajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to jest ciekawe ile zniknie i ile przybedzie

Ale nie myslisz chyba ze jajo bedzie kosztowac wiecznie 50 gr , bo to jest nie mozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, przestańcie skamlać, po prostu jest was za dużo darmozjadów na tym rynku w przeciwieństwie do jaj, musi i u was być mała roszada, mocniejszy zostanie reszta do łopaty na warszawkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronki i inne markety DO KONCA LUTEGO MAJA UMOWY NA JAJA. UMOWY ZOSTAŁY POZRYWANE takze w tym tygodniu skonczy sie juz tanie jajko w marketach

CENY NA DZIŚ

XL-56 gr

L-50-52gr

M-46-48gr jajka jest bardzo mało i w dodatku nie ma skąd wziąść

Poza tym jajka ze starych klatek mają isc na do przetwórstwa (ciastkarnie itp) mają inne oznaczenia tzn zamiast 3PL jest teraz * (gwiazdka) i dalszy numer kurnika. W dodatku będą częste kontrole i trzeba miec faktury ze te jajka (ze starych klatek poszly do przetwórstwa) w innym przypadku będzie kara nie wiem ile ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajczarek dlaczego mówisz że pośrednik to darmozjad czy handlarz mówi na ciebie ty kutasie .................

od tej ceny wam już mózgi się lasują.

ciebie nie pozdrawiam chyba że mnie przeprosisz za darmozjada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK JAK PRODUCENTOWI POTRZEBNY JEST ODBIORCA TAK ODBIORCY PRODUCENT GRAMY DO JEDNEJ BRAMKI TYLKO ZE MI WYSTARCZYLO 12 GR NA JAJU A PRODUCENTOWI I 40 GR MALO KOSZT JAJA TO OKOLO 20-25GR A W TYM DOLKU CO MIELISCIE PLACILEM 22GR ZA 2A DO 35 GR ZA XXL WIEC PRZY MALEJ FERMIE 50TYS KUR MIAL PRODUCENT OKOLO 40 -50 TYS NA MIESIAC NAPRAWDE GLODOWA STAWKA KTO Z PRODUCENTOW JEDZI MALUCHEM I MIESZKA NA KURNIKU REKA DO GORY ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie zadzwonił dziś producent. 15 lat współpracy. Niestety teraz nie ma produkcji bo modernizował obiekty. Niedawno zakupił młode kurki. Za kilkanaście tygodni polecą pierwsze jaja.

A po co dzwonił? A żeby zapytać jak sobie radzę w tych dziwnych czasach. I zapewnienie. Jak będzie barakować jaj lub kasiorki to dzwoń. Diabłu z piekła wyrwę a załatwię.

Dacie wiarę? Producent do hieny. Taki telefon. Takie słowa.

I co? Da się? Można?

Pewnie, że można. Tylko trzeba chcieć!

I już wiem, że za kolejne 15 lat jak Bóg da zdrowia, to razem sobie usiądziemy i się łokowitki napijemy. Jak to producent z hieną.. Byle tylko była dobrze schłodzona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A JA JAK BYM MIAL 40 GR NA JAJU PRZEZ MIESIAC PRZY PRODUKCJI 50 TYS TO IDE NA EMERYTURE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedrono (Anna Gro.) dlaczego mówisz że hodowca to twój parobek czy hodowca mówi na ciebie ty kutasie (jesli go masz) .................

od tej ceny już mózg ci się lasuje.

ciebie nie pozdrawiam chyba że mnie przeprosisz za ……….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM KURNIK TYLE ZE CHOWAM KURY DO SPRZEDAZY A JAJO TO PRZY OKAZJI I CIEKAWE JAK ZAPLACISZ ZA KURE 100 ZL CZY BEDZIESZ TAKI MADRY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...