Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

racja Panie Jajcarek to tak samo jak i podczas rozwodu to też wina leży po obu stronach czyli żony i teściowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite jest jedno , jajo bylo tanie hadlarz zly niedobry , jajo jest drogie a handlarz dalej zly i niedobry

Niesamowite jest jedno. Jak jajo drogie to niedobrze bo za drogo, jak jajko tanie to też za drogo bo gdzie indziej jest tańsze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie YoYo dziwi mnie wasze wrogie nastawienie do nas każdy z was ciągle nas cytuje i wysówa jakieś żale czy sugestie co bardzo mało widać z naszej strony. czy wam nie staje bo się na kury napatrzycie i żona was kantem puszcza czy co jajo tanie wy żli jajo drogie wy żli ogarnijcie się wkońcu i nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM ZAINTERESOWANYCH MAM DO SPRZEDANIA JAJA OD KURY MESSY IA,IB, IIA, i S JAK KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY DZWOŃ 602 464 539. MAZOWIECKIE I NIE TYLKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zobaczymy jak wam się grzebyki podniosą i gule skoczą pozdrawiam wszystkich kulturalnych producętów i nie dla tych z odciskami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do swiat pewnie bede sprzedawal za dziekuje ale chce zapewnic towar swojemu klientowi a po swietach jesli sie sytuacja nie zmieni to zapraszam producenta do sprzedazy detalicznej jak chce miec kase

Podaj tylko adresy a ja z chęcią Cię wyręczę i porozwożę towar zamiast Ciebie

yoyo prosze bardzo

kazdy plac targowy niestety adresy klientow nie znam

co Ty myslisz ze zaladujesz 200 skrz i w dwie godziny rozwieziesz i zarobisz na kolejne grube auto widac ze nie masz pojecia o zyciu jak tatus daje kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie YoYo dziwi mnie wasze wrogie nastawienie do nas każdy z was ciągle nas cytuje i wysówa jakieś żale czy sugestie co bardzo mało widać z naszej strony. czy wam nie staje bo się na kury napatrzycie i żona was kantem puszcza czy co jajo tanie wy żli jajo drogie wy żli ogarnijcie się wkońcu i nie

Widać głodnemu chleb na myśli. Z moją żoną wszystko jest ok a Ty jak masz problemy to idź do lekarza.

Cytujemy Was bo Ciągle biadolicie i psy na nas wieszacie za to, że jajko nie kosztuje już 15 gr. My mamy się ogarnąć ? To Wy się ogarnijcie a nie biadolicie, straszycie i obrażacie. Prawda jest taka, że każdy z Was i tak zarabia. Może nie 20 groszy na jajku, jak to było rok temu, ale te kilka groszy na sztuce na pewno. Przestań więc Panie obserwatorjaj płakać, biadolić i obrażać, bo to nie ściana płaczu tylko forum na temat cen. A te od przyszłego tygodnia 2 gr. w górę czyli 1a 52 gr. !

 

P.S.

"Obserwatorjaj" to dlatego, że dzień zaczynasz od przyglądania się w lustrze, czy dlatego, że kolegów w kibelku podglądasz ?

Przepraszam, ale na chamstwo odpowiadam chamstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że gul skoczył pewnie dlatego że Pana w betoniarce kołysali jak Pan był mały Pan pierwszy zaczą się czepiać a ja tylko odpowiadam i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie ja was nie rozumiem gramy w jednej druzynie wy macie produkcje a my ja sprzedajemy zachowujecie sie jak konkurenci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L-0,48

 

Kol. Wielki Kogut , gdzies tam napisałes , ze mam odwage dołozyc 10gr marzy na jajko i to sprzedać do sklepu . nie zapominaj ,ze w tej masie kasy musze jeszcze zmiescic opakowanie , karton zbiorczy i inne duperele i globalnie mam cene jak wszyscy hurtownicy ( nie mówie o tirowcach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak jak oni jak sprzedawali jaja po 0.15 gr to ich zarobek pisałem wcześniej że mało mają z vatem i podatkami i kosztami poza kredytami jak to mówią to są rolnicy a czasami biznesmeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska dwóch prędkości: stałych odbiorców i skoczków.

 

Polska dwóch prędkości: tych którzy w miarę uczciwie odprowadzają podatki i skakańców robiących skarb w dużego wała.

 

Co tu się sprzeczać, raz zarabia producent, raz handlarz co tu się tyle sprzeczać. Każdy w odpowiednim czasie wyjdzie na swoim. To, że ktoś się przeinwestował to jego błąd. Każdy z nas powinien mieć gotówkę w rezerwie na gorsze czasy a nie się kredytować na bajońskie sumy i płakać.

 

Pewnie, że każdy chciałby mieć dobrobyt w każdym tego słowa znaczeniu.

 

Ale ani producent, ani handlarz żukiem nie jeździ, przyznajmy obiektywnie

Widziałem już nie jedną fajną furę i nie jedną fajną chatę, więc interesy się kręcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! A ja chyba zejde na 0.44 za 1A bo mi sie na magazynie zaczyna robic full towaru Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mam de ja vu, albo za dużo łokowitki......chłopie! Nie sprzedawaj takiej legendy PRL-u! Czym będziesz woził utarg do banku??!! No chyba, że się przyczepka za mała zrobiła....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmmm...piękna ta bestia..Tylko jest jeden kłopocik. Gdzie Ty teraz te pielęgniareczki upchniesz...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...