Skocz do zawartości
Toninho

Ceny piskląt

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.

 

Chętnie udzielimy wszystkich informacji co do ceny, hodowców których obsługujemy, technologii, transportu piskląt.

 

Możemy się również umówić na spotkanie i porozmawiać bardziej szczegółowo o naszej ofercie i współpracy.

 

Tomasz Krzeczkowski

tel. 506 035 128

 

tomasz@kingchicken24.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania 17000 szt piskląt Ross 308, odbiór najbliższa sobota (25.02.2012).

 

tel. 690046882

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy ja osobiści nigdy nie brałem od king chicken ale jestem hodowcą z okolic tego zakładu i moim obowiązkiem jest was poinformować że ten zakład sąsiaduje z olbrzymią fermą drobiu produkującą jaja konsumpcyjne dlatego myślę że wszelakie bakterie i wirusy nad tym zakładem fruwają oczywiści nikomu nie odradzam tych piskląt ale wiem że warto wiedzieć wszystko na temat pochodzenia piskląt. Chętnie wysłucham takich informacji o innych wylęgarniach , a jak ktoś nie wierzy lub myśli że dołki kopię pod tą wylęgarnią to zapraszam do Sliwna koło Dusznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy ja osobiści nigdy nie brałem od king chicken ale jestem hodowcą z okolic tego zakładu i moim obowiązkiem jest was poinformować że ten zakład sąsiaduje z olbrzymią fermą drobiu produkującą jaja konsumpcyjne dlatego myślę że wszelakie bakterie i wirusy nad tym zakładem fruwają oczywiści nikomu nie odradzam tych piskląt ale wiem że warto wiedzieć wszystko na temat pochodzenia piskląt. Chętnie wysłucham takich informacji o innych wylęgarniach , a jak ktoś nie wierzy lub myśli że dołki kopię pod tą wylęgarnią to zapraszam do Sliwna koło Dusznik

 

Fermy Drobiu Borkowski, największy producent jaj konsumpcyjnych w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM.JAKIE CENY W TYM TYGODNIU?PROPONUJA PO 1,3 I TO MI SIE WYDAJE DROGO(ALE MOZE SIE MYLE)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM.JAKIE CENY W TYM TYGODNIU?PROPONUJA PO 1,3 I TO MI SIE WYDAJE DROGO(ALE MOZE SIE MYLE)

 

 

Tak kolego i to 1,30 netto bez szczepień - takie ceny słyszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dostawę 16 marca na jedną fermę i wiozą po 1,27zł oczywiście netto i bez szczepień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety pisklęta muszą zdrożeć , ich cena jest i tak niska w stosunku do kosztów . Dokłada się do tego chora cena jaj spożywczych ,których cena w detalu przekracza cenę jaja wylęgowego mięsnego !!!!!!! jak tak dalej potrwa to bardziej się będzie opłacać sprzedać jajo wylęgowe na handel niż dać do ZWD . Nie chcę tu mówić o jajach wylęgowych na kierunek nieśny bo tam to już jest chora sytuacja . [/u]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Medox znowu będzie miał rację. Wstawienia są rekordowe. Niestety cena tez pewnie będzie rekordowo niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! jaka cena piskląt na ten czas ? wylęgarnie dzwonią i proszą o wstaw : to coś oznacza !!!!!!!!!!!! Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny nie znam,można się dogadać w zależności od wylęgarni,bo wstawień przez najbliższe 2 tygodnie baaaaardzo mało,a magazyny jaj rosną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny nie znam,można się dogadać w zależności od wylęgarni,bo wstawień przez najbliższe 2 tygodnie baaaaardzo mało,a magazyny jaj rosną

 

I tu się Majtox mylisz, podobno rozdzwoniło się dziś na wylęgarniach......................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u Sztudera płaciłem 1,25 netto bez szczepień na krótki termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja u Sztudera płaciłem 1,25 netto bez szczepień na krótki termin.

 

 

Krótki termin powiadasz a kogo dziś stać na krótki termin kto ma gotówkę kto płaci od ręki powiedz Tomaszku no kto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banki nie dają tylko pożyczają. Jeśli tak podstawowych pojęć się nie rozróżnia, to rzeczywiście Grecja się zbliża .... tylko do kogo? Bo nie do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaro do Ciebie też do nas wszystkich. Bo i tak społeczeństwo za takie błędy zapłaci.

To jest bardzo podobna sytuacja jak w drobiarstwie. Nastawiano kurników bez jakiejkolwiek kontroli i teraz mamy wielką nadprodukcje. Jak szybko tego się nie unormuje to dopiero ciekawe rzeczy będą się działy.

A tak nawiązując do tematu forum po ile o od kogo kupujecie pisklę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...