Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Kilo jaj 9zl + 5% = 9,45 brutto

Kilo kurczaka 7,45 brutto

 

wiec sami odpowiedzcie sobie co klient kupi , na dzień dzisiejszy zamówienia do duzych sieci zmniejszyły się o 20%

 

Dla mnie niech te jajo kosztuje 1zł tylko kto będzie je kupować , zaczniemy używać jaja z proszku z chin przepakowanych jako polski produkt

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co jednak, na jajko po obecnych cenach jest zejście. Inaczej fermy miałyby problem z jego sprzedażą. A tu nie dość, że ze sprzedażą zero problemów, to jeszcze ciężko coś więcej na święta do magazynu odstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam jaja spożywcze - ilości paletowe :

 

cena na dzień dzisiejszy

 

L - 0,55

M - 0,53

S- 0,48

 

posiadam też w sprzedazy jaja z wolnego wybiegu - w atrakcyjnej cenie

 

697-682-591

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilo jaj 9zl + 5% = 9,45 brutto

Kilo kurczaka 7,45 brutto

 

wiec sami odpowiedzcie sobie co klient kupi , na dzień dzisiejszy zamówienia do duzych sieci zmniejszyły się o 20%

 

Dla mnie niech te jajo kosztuje 1zł tylko kto będzie je kupować , zaczniemy używać jaja z proszku z chin przepakowanych jako polski produkt

pozdrawiam

 

Co klient kupi, hmmm nie wiem, wiem co kupi proszkownia. Cena nie bierze się z kosmosu, jeżeli tyle płacą, tzn. że mają na to zejście i im się opłaca.

 

G.Kogut u nas to samo, nie ma szans zrobienia jakiegokolwiek zapasu na święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to w niedalekiej przyszłości )

 

55 sposobów na oszczędzanie jajek

 

 

Jajka drożeją i, niestety, przychodzi chwila kiedy musimy zredukować spożycie jajek. Niniejszy zestaw porad pomoże wam zaoszczędzić jak najwięcej jajek. Autorem artykułu jest Ian “Salmon Season” Golding.

 

Przeciętne jajko kosztuje gdzieś około 50 groszy. Jeśli więc uda wam się oszczędzić dziewięć jajek, będziecie mogli to sobie wynagrodzić batonikiem Reese (małym). Ekscytujące. Nie jest za późno, żebyście i wy mogli wziąć w tym udział. Oto 55 przydatnych porad jak zacząć oszczędzać każdy grosik.

 

1. Używaj większej ilości mąki kukurydzianej jako substytut jajek (jeśli pojawia się w przepisie).

 

2. Przeczytaj przepis dokładnie, aby nie popełnić jakiegokolwiek błędu i nie zmarnować jajek.

 

3. Umieść barierki na obrzeżach stołu, żeby jajka się po nim nie stoczyły.

 

4. Ochrzcij jajko i naucz go kochać Jezusa.

 

5. Zamroź jajko.

 

6. Zepchnij jajko na tory w metrze w ostatniej chwili.

 

7. Pomaluj kamyk, żeby wyglądał jak jajko.

 

8. Zabezpiecz ogrodzenie jajek, aby trzymać z dala oportunistyczne dzikie lisy.

 

9. Zabezpiecz finanse jajek, aby trzymać z dala oportunistyczne biznes lisy.

 

10. Nie jedz jajka; jedz tych, co planują zjeść jajko (jesteś teraz na szczycie łańcucha pokarmowego).

 

11. Oddaj jajko dzieciom w spadku; do czasu śmierci, trzymaj jajko w skrytce depozytowej.

 

12. Załóż prezerwatywę.

 

13. Ukryj jajko na strychu wraz z rodziną jajek-wyrzutków społecznych.

 

14. Dołącz do grupy na Facebooku: „Jeśli do tej grupy przyłączy się 3 miliony osób, Obama uratuje jajko!”

 

15. Narysuj tutaj swoje urządzenie do oszczędzania jajek.

 

 

 

16. Wykorzystaj Eggbeaters czy innego substytutu jajek.

 

17. Wymierz ilość piasku w torebce, zastąp nią jajko i nie daj się zabić wielkiej kamiennej kuli.

 

18. Ulokuj jajko na lokacie terminowej o dużej stopie zwrotu netto.

 

19. 90% straconych jajek mogło zostać uratowanych, gdyby jajko miało przy sobie broń palną.

 

20. Sformatuj jajko i zainstaluj żółtko.exe.

 

21. Zadokuj w bazie wroga, wydostań jajko z celi, ucieknij przez zgniatacz śmieci.

 

22. Nie bierz narkotyków.

 

23. Jeśli jajko niechcący zabije królika, kobieto, zastrzel go nad rzeką zanim innym się dostanie.

 

24. Umieść jajko w koszyku i poślij je w dół rzeki, może zaadoptują go wilki czy niedźwiedź czy Egipcjanie czy coś.

 

25. Pola siłowe.

 

26. Buffuj obronę jajka, castuj strach na wrogów.

 

27. Jesteś z jajkiem albo przeciwko – zniszcz wszystko co zagraża jajku.

 

28. Narysuj swoją twarz na jajku, żeby nikt nie był w stanie stwierdzić, które trzeba zjeść, a które mieszka w piwnicy.

 

29. Pozwól jajku stoczyć się na samo dno zanim poślesz je na rehabilitację.

 

30. Zrób jajku oddychanie metodą usta-usta.

 

31. Nie pozwól jajku stoczyć się na samo dno i zamiast tego podłóż poduszkę.

 

32. Nie wypuszczaj jajka z pola widzenia.

 

33. Zrób kopię zapasową powłoki jajka.

 

34. Zrób bliźniaki (dwa w cenie jednego).

 

35. Na szczęście kulę zatrzymała biblia, którą jajko trzymało w górnej kieszeni.

 

36. Go green?

 

37. CZY JESTEŚ NA TYLE FACETEM, ŻEBY URATOWAĆ JAJKO?

 

38. Zapewnij jajku dobrą edukację.

 

39. Wyobraź sobie cztery jajka na skraju urwiska. Powiedzmy, że dokładna kopia jajka stojącego najbliżej urwiska zostaje wysłana na koniec linii jajek i zajmuje miejsce pierwszego jajka. Byłe pierwsze jajko staje się drugim, drugie trzecim, a czwarte spada z urwiska. Złap czwarte jajko.

 

40. Kocham, nie robię omletów.

 

41. Przebiegnij pod Bowserem i użyj jego toporu (upewnij się, że jesteś we właściwym zamku).

 

42. Powiedz wszystkim, że jajko się zepsuło.

 

43. Wytnij kupony na jajko z niedzielnej gazety i wykorzystaj je.

 

44. Pozwól jajku zamieszkać w dzwonnicy.

 

45. Zbadaj kury-rodziców czy nie mają jakichś niedoskonałości.

 

46. Otocz jajko wieloma podobnymi jajkami – wszystkich nie zjedzą.

 

47. Powiedz jajku, żeby zaczekało do ślubu.

 

48. Daj jajku miksturę.

 

49. Wypuść jajko na łono natury.

 

50. Zamroź jajko kriogenicznie; w odległej przyszłości będzie trzeba je rozmrozić, żeby powstrzymało Wesleya Snipesa z irokezem na głowie.

 

51. Umieść jajko w Programie ochrony jajek, zmień mu nazwisko i wyślij do stanu Omaha.

 

52. Zapisz jajko na kurs samoobrony.

 

53. Powiedz jajku, że je kochasz.

 

54. Obniż u jajka poziom cholesterolu i przepisz mu Lipitor.

 

55. Naucz się gotować coś innego niż jajecznicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrocilem z 2ferm

na malej zaladowalem 1b-48 1a50 2a45

u duzego xl59 1a54 1b52 2a50

na jutro zapl po: 60 55 53 51

co dalej nie wiem,ale jak tak dalej pojdzie nie majac zapasu tanszego jajka to chyba potrace swoich klientow w drobnym hurcie i detalu... Hurt owszem jest ok ale teraz na gorce bo jak zagranica stanie to nikt palety nie kupi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G.Kogut u nas to samo, nie ma szans zrobienia jakiegokolwiek zapasu na święta.

Hmmm... Wydaje mi się Panie P.leszkiewicz, że to do mojej wypowiedzi nawiązujesz a nie do wypowiedzi, za przeproszeniem, jakiegoś G.Koguta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G.Kogut u nas to samo, nie ma szans zrobienia jakiegokolwiek zapasu na święta.

Hmmm... Wydaje mi się Panie P.leszkiewicz, że to do mojej wypowiedzi nawiązujesz a nie do wypowiedzi, za przeproszeniem, jakiegoś G.Koguta.

 

Bardzo przepraszam Panie Yoyo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PISZECIE W JAKICH CENACH KUPUJECIE A JAK SPRZEDAJECIE PO SKLEPACH I CUKIERNIACH I CZY TE CENY SĄ NETTO CZY BRUTTO ZGÓRY DZIĘKUJĘ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal 21 jest tak drogo ze te kilka procent podatku chyba nawet nie gra roli:P:P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5%VAT TO 3GR DO JAJA PRZY TEJ CENIE LUDZIE LICZĄ KAŻDY GROSZ ILE DOKŁADACIE DO PAKOWANKI.NA JUTRO MUSZĘ USTALIĆ CENY I MAM DYLEMAT . CZY NIE STRACĘ JESZCZE KLIENTÓW BO PAKOWANKI NIE ZMAGAZYNUJESZ DATA LECI .TO JAK ROZWOZICE NA SKLEPY .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie ile jest osób na forum co się producent na nich wypią ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Pana leszkiewicz i innych których obraziłem. przeaprasz jeszcze raz.

 

Nic się nie stało, spokojnego handlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co Wy nagle z TYMI świętami ... w ubiegłym roku to jakby ich po prostu nie było ,więc nie siejcie paniki !! a jajo na fermie po 0.70gr to by duża przesada była... tak tak jestem producentem i tak mi sie wydaje ! Mimo poniesionych kosztów to by był samobój... już widze tych oszołomów inwestujących w nowe obiekty, bo łatwe pieniądze są do zrobienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy , że cena będzie windowana aż cały ten interes nie pier.....

Potem będzie płacz , że nikt nie chce zapłacić "uczciwej" ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Pana leszkiewicz i innych których obraziłem. przeaprasz jeszcze raz.

 

Nic się nie stało, spokojnego handlu.

Święta prawda kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz przeepraszam za złe słowa wszystkich ale to że w jednej drużynie gramy to prawda. przepraszam wszystkich których obraziłem. przykro mi ale miałem słaby dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie źegnam konkuręcje i mimo że nadali mi numer pakowni to nie wytrzymuje tempa w tym okresie. mószę się na kwiaty pewnie przeżócić . z ukrainy mam propozycje milionowe odbioru jaj ale cło zaporowe drogie. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rumunia to też Unia więc sprzedaż w Niemczech chleba z Rumuni to normalna rzecz.

Unia tak łatwo nie wpuści na rynek jajka z poza swojego obszaru. Nie tak dawno pojawił się komunikat, że Bułgaria, chroniąc swoich producentów, cofnęła transport jaj z Polski. Dlaczego więc miałaby przyjmować jaja z Rosji ? To samo dotyczy wszystkich pozostałych krajów Unii- nie po to wprowadzały przepisy nakazujące wymianę klatek, żeby teraz to przepisy obchodzić wpuszczając obce jajko.

 

UE sama sobie strzeliła gola, bo jak można nazwać tą sytuację, jeśli w Europie brakuje jajek? Dlatego import jest możliwy. Z drugiej strony dochodzi do bardzo ciekawych rzeczy. Niemieccy hodowcy wstawiają do polskich ferm ze starymi klatkami...kury! Nie będę kończył tego wątku, ale zostawiam to w sferze domysłu co się dzieje z tymi jajkami W UE są równi i równiejsi. Jak za komuny.

Co do Bułgarii, to wycofała jaja, bo były ze...starych klatek.

Co do zmowy to, ktoś kto by ją potwierdził (z hodowców) na tym forum byłby czystym samobójcą . A czy 70 gr za 1a to zmowa? W piątek jedna z ferm z łódzkiego śpiewała 1a po 58 gr. W hurcie. Tylko 12 groszy brakuje do tej magicznej kwoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...