Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra w Carrefour

Jaja

6,99 KLASA M15 szt. koszt 1 szt. przy zakupie2 opak. - 0,23 zł

To już cyrk jest kompletny.

Kolego , a możesz wkleić linka do strony z tą gazetką , bo ja nie mogę tego znaleźć.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od jutra w Carrefour

Jaja

6,99 KLASA M15 szt. koszt 1 szt. przy zakupie2 opak. - 0,23 zł

To już cyrk jest kompletny.

To chyba promocja z poprzedniego tygodnia i nazywała się .

 

Kup jeden i weź drugi za grosz i mieli wiele artykułów w świetnej cenie w każdym razie w gazetce chyba ze w rożnych rejonach w rożnym terminie .

 

a co do cen kaufland

10 szt omega 3 0,83 gr.

L kartonik 10 szt od 0,60 do 0,65

Co do cen w marko oczywiscie są takie ale maja tez "M" pakowane po 30 i o ile dobrze pamiętam cenę z poniedziałku to 0,53 sztuka

Piszecie o zbycie na sklepach wiec u mnie te zamówienia co powinny wpłynąć w poniedziałek mam dziś i pomniejszone ok 20-30%

Co do zakupu więcej niż 0,50 jeszcze nie płaciłem za żadne jako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad macie te info o jajach z carrefour bo nigdzie nie mozna znalezc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam jaja od kur z wolnego wybiegu z wlasnego gospodarstwa. klasa S, M, L, XL. Zainteresowanych zapraszam na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż ostro hamuje na sklepach, targach i cukierniach . Fermą z ilością pow. 100 tys kur zaczyna zbierac sie jajo. A co niektórzy hodowcy zaczynają zapobiegawczo dzwonic do handlowców. I to nie bujda. Cena 1a 58 gr - dział S/F. To cena nierealna na chwilę obecną. Nawet 1a 54 gr netto jest już na tą chwile mocno droga (Selgros - L 49 brutto). Po prostu jajo staje. Eksport do Niemiec, Węgier czy Czech również maleje. A Ukraina i Rosja czekają tylko na zielone światło.

Ceny po świętach spadną, gdyż nastąpi przesyt, a po drugie za "15 jajek zjem kurczaka lub dobrą kiełbasę" spowoduje odejście ostatecznego odbiorcy.

Hodowcom proponuję rozwagę, a handlowcom ostrożność w zakupach po świętach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedaż ostro hamuje na sklepach, targach i cukierniach . Fermą z ilością pow. 100 tys kur zaczyna zbierac sie jajo. A co niektórzy hodowcy zaczynają zapobiegawczo dzwonic do handlowców. I to nie bujda. Cena 1a 58 gr - dział S/F. To cena nierealna na chwilę obecną. Nawet 1a 54 gr netto jest już na tą chwile mocno droga (Selgros - L 49 brutto).

 

Tak tak hamuje, i bardzo dobrze, może ceny się troszkę uspokoją Targi i cukiernie biorą tyle samo. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukraina i Rosja nie są w Uni i jaja od nich nie przyjadą. Poza tym skąd ta cena z selgrosa ??? Ostatnio byłem i takich cen nie widziałem. Oj przepraszam widziałem , ale tylko ceny, a jaj na półkach nie było - pustki. Szkoda, że zdjęcia nie zrobiłem bo byłby ubaw.

Ceny stabilne i niezapowiada się żadna obniżka. Mniejsza sprzedaż jak co roku o tej samej porze - normalka. Wszystko ruszy dopiero tydzień przed świętami. Co do jaj po świętach to raczej nie macie na co liczyć na ich wielką ilość , będą wybijać stare stada więc niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie ferma 1 propagandę Pan uprawia . Niby dlaczego jaja nie przyjadą ? Czy Unia nie handluje z innymi krajami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że nie. Jeżeli między swoimi państwami blokują dostawy jaj bo niby ze starej klatki (przykład Pana B.) to napewno nie wpuszczą jaj z krajów nie będących w Unii. To chyba zrozumiałe ! No chyba, że chcieliby mieć mały problem z hodowcami - wtedy tylko pogratulować decyzji. Nikt z polskich hodowców tego nie odpuści i wtedy to dopiero będzie afera.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10976936,Czesi_zakazuja_importu_kurzych_jaj_z_Polski__KE_zapowiada.html

http://www.ppr.pl/artykul-bulgaria-nie-chce-jaj-z-polski-167324.php

Poczytaj zanim wypowiesz cokolwiek na tym forum.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem co prawda nowy na forum, ale już głowa boli od tych jakże "rzeczowych" wymiany informacji, dlatego też postanowiłem zabrać głos w dyskusji.

Odnośnie sprowadzania jaj z Rosji to chodzi o ściółkę a nie klatkę - także osoby nieznające do końca tematu (czyt. pewnych siebie hodowców) proszę o nie pisanie wprowadzających w błąd opinii. Wiadomo że będziecie się bronić teraz rękami i nogami ale .... czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem co prawda nowy na forum, ale już głowa boli od tych jakże "rzeczowych" wymiany informacji, dlatego też postanowiłem zabrać głos w dyskusji.

Odnośnie sprowadzania jaj z Rosji to chodzi o ściółkę a nie klatkę - także osoby nieznające do końca tematu (czyt. pewnych siebie hodowców) proszę o nie pisanie wprowadzających w błąd opinii. Wiadomo że będziecie się bronić teraz rękami i nogami ale .... czas pokaże.

Czas pokaże, czy sprawdzisz się na forum ? Ściółka - zapomnij

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od jutra w Carrefour

Jaja

6,99 KLASA M15 szt. koszt 1 szt. przy zakupie2 opak. - 0,23 zł

To już cyrk jest kompletny.

To chyba promocja z poprzedniego tygodnia i nazywała się .

 

Kup jeden i weź drugi za grosz i mieli wiele artykułów w świetnej cenie w każdym razie w gazetce chyba ze w rożnych rejonach w rożnym terminie .

 

Jk piszę, że od jutra to to nie chyba http://www.carrefour.pl/page/pl/tanie-promocje/hipermarket-spozywczy/gazetka-promocyjna/katcrf20120306/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferma1

PostWysłany: 22:30 Sro 7 Mar 2012 Temat postu:

Wydaje mi się , że nie. Jeżeli między swoimi państwami blokują dostawy jaj bo niby ze starej klatki (przykład Pana B.) to napewno nie wpuszczą jaj z krajów nie będących w Unii. To chyba zrozumiałe ! No chyba, że chcieliby mieć mały problem z hodowcami - wtedy tylko pogratulować decyzji. Nikt z polskich hodowców tego nie odpuści i wtedy to dopiero będzie afera.

 

A jak wpuszczą , to co ? Obrzucicie Parlament Europejski jajami ?

Za drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, cuda i dziwy. Już zdjęte Smile

 

Raczej nie zdjęte tylko promocja od 22.02 do 27.02 no chyba ze szybciej potrafią zrobić nowa gazetkę niż ty posta napisać .Pisałem już o tej promocji z 10 dni temu pomijam ze do zakupionych jajek mogłeś dostać za 1 grosz tylko 1 opakowanie, a każde kolejne już bez promocji (dotyczy jednego paragonu) wiec jak dobrze poszukasz to znajdziesz choć pewności nie mam ze w całym kraju była w jednym czasie

 

A dla twojego przypomnienia :

 

Wysłany: 15:11 Sro 22 Lut 2012

 

Cena na przyszły tydzień to 0,60 za m-kę z potwierdzonych źródeł. Dziś już po 0,55 schodzi bez problemu.

 

Bzdura dnia

Na dziś na pewno nie ma ceny 55gr za M

A czy potwierdzone źródło może mi podać cenę na maj ?>:P:P i nie powiedziało ci wcześniej ze będzie padaczka przez 18 miesięcy ?:P

Albo krótko w temacie siedzisz, albo słabo składasz fakty i informacje do kupy.

Zapamiętaj swoją odpowiedź do poniedziałku i odpisz jeszcze raz w poniedziałek.

 

 

Jako ze krotko siedzę w temacie ,a ty masz pewne źródła to może powiesz jakie są aktualnie ceny na rynku bo u ciebie to pewnie "M" z 0.65 groszy

 

 

A to tak dla przypomnienia wszystkim jak wyglądał zeszły rok na święta

 

 

http://www.okazjum.pl/blog/supermarkety/jak-znalezc-najtansze-i-najlepsze-jajka,21.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA TAM JADĘ PO ZAKUP JAJ NA DELIKATESY 10 SZT 4.80 MAJĄ 7 SKLEPÓW TROCHĘ SIĘ KUPI DZWONIŁEM DO PRODUCENTA TO NIEMA POCO KUPOWAC NA FERMIE.EUROCASH 10SZT 4.80 NETTO OD MIZGIER CZĘŚĆ MOICH SKLEPÓW ZAŁADOWANYCH PO SUFIT TYMI JAJAMI A Z MOICH CEN SIĘ ŚMIEJĄ.SZOK.BLOKADA SPRZEDAZY .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...