Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

W basenie, przy szpitalu dla wariatów, topi się jeden z pacjentów. Na ratunek skoczył mu LEHORN i go uratował.

Po tym całym bohaterskim wydarzeniu pan LEHORN jest wezwany do lekarza.

Pana postawa świadczy o tym, ze jest pan już całkowicie zdrowy i może pan wracać do domu. Mam jednak smutną wiadomość, ten człowiek, któremu uratował pan życie powiesił sil się w łazience.

Na to LEHORN dumnie;

to ja go tam powiesiłem, żeby wysechł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszyscy b dużo piszecie ale mało w temacie

Wczorajsza sprzedaż z fermy w cenach netto

s - 0,61

0 - 0,55

Ia - 0,53

Ib - 0,51

Od jutra będę wyczekiwał i obserwował sytuacje. Telefony od skoczków wskazuja na możliwy wzrost cen.

Pozdrawiam i witam po przerwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacarz dobre naprawde dobre .....wiesz jestes hiena myslaca dzisiaj zeby sie narzrec jak bedziesz taki kogucik i tak podchodzil do interesu nie mowie zebys sprzedawal po cenie minimalnej ale widze ze caly czas dajesz przyklady skarajnie wysokie wiec gul ci skacze ze Twoj klient sie dowie jak go rzezbisz sa jeszcze producenci ktorzy wiedza co to wzajemna wspolpraca ......jesienia taki (słowo zostało usunięte) jak Ty bedzie zebral o klienta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję wytłumaczyć to na przykładzie. Wystawiasz swój samochód do sprzedaży za 6000 polskich złotych na Allegro.Przyjeżdża do ciebie przeor i daje ci całe 6 tysiaków. LEHORN mi odpowiada. NIE!!!NIE!!!NIE CHCĘ 6000, daj mi 5400zł. Płacę i myślę!!! Dziwny ten gość!!! KTO TU JEST ŚWIREM????
W TAMTYM ROKU LEHORN CHCIAL KUPIC AUTO WIEC UDAL SIE DO KOMISU I WIDZI ZE AUTA PRAWIE ZA DARMO DILER RWIE WLOSY WIEC MOWIE KUPIE SAMOCHOD ZA ILE? A ILE PAN DA I TAK NIKT NIE CHCE KUPOWAC WIEC LEHORN KUPIL PRZEPLACAJAC MYSLAC ZE KIEDYS TEN DILER ODWZAJEMNI TEN GEST.....DOBRZE ZE KUPYWALEM U UCZCIWEGO SPRZEDAWCY A NIE U ZLODZIEJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja może dokończę wizję z autem. przeor płaci Panu LEHOR 5400 zł za auto i myśli jaki świr idzie zarejestrować auto i tu ząg auto zastawione u komornika a LECHOR nie ściągalny i kto tu świrem traci 600 zł a zyskuje 5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie do tej pory było 52 gr. za 1a

Od jutra 54 gr za 1a

Magazyn pusty. Nawet dzisiaj miałem klienta, który mnie wyczyścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE TAK NAPRAWDE JESLI BYM MOGL TO JAJO BYM SPRZEDAWAL NA MIEJSCU CHODOWCY I PO 50ZL ZA SZTUKE TYLKO ZE POSREDNIK DOSTAJE BURE ZA PRODUCENTA JAK TO MOWIA HRABIA ZAWINIL CHLOPA POWIESILI I TAK TU JEST ZWYKLY KONSUMENT NIE WIE CO SIE DZIEJE CZEMU JAJO TAKIE DROGIE COS USLYSZAL W TV COS PRZECZYTAL ALE PSY WIESZA PO HANDLUJACYM MYSLAC ZE CHCE OSTATNIE PORTKI Z NIEGO SCIAGNAC A ON CO JA MOGE MUSZE TO PRZETRWAC I TO MNIE WKU...A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LEHORN napisał

 

W TAMTYM ROKU LEHORN CHCIAL KUPIC AUTO WIEC UDAL SIE DO KOMISU I WIDZI ZE AUTA PRAWIE ZA DARMO DILER RWIE WLOSY WIEC MOWIE KUPIE SAMOCHOD ZA ILE? A ILE PAN DA I TAK NIKT NIE CHCE KUPOWAC WIEC LEHORN KUPIL PRZEPLACAJAC MYSLAC ZE KIEDYS TEN DILER ODWZAJEMNI TEN GEST.....DOBRZE ZE KUPYWALEM U UCZCIWEGO SPRZEDAWCY A NIE U ZLODZIEJA

 

LEHORN się dorobił na jajach,kiedy były tanie przez 1,5 roku. Poszedł do tego samego dilera wymienić samochód na nowy. Patrzy i nie dowierza.. Ten sam sprzedawca zamiast samochodu proponuje mu kebab. Nie dał rady i zbankrutował. Na kebabie też mu nie idzie!!! Dał więc LEHORNOWI super zniżkę na kebab,ponarzekał i wysłał LEHORNA do konkurencji. A tam, sprzedawca zadowolony i samochody droższe o 30%. Wtedy LEHORN napada sprzedawcę i krzyczy!!! PANIE,CO TAK DROGO, PAN JESTEŚ ŚWIR!!!! JAK PRZYJDZIE DOŁEK TO OD PANA NIE KUPIĘ A TERAZ POPROSZĘ JEDEN!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LEHORN napisał

LEHORN się dorobił na jajach,kiedy były tanie przez 1,5 roku. Poszedł do tego samego dilera wymienić samochód na nowy. Patrzy i nie dowierza.. Ten sam sprzedawca zamiast samochodu proponuje mu kebab. Nie dał rady i zbankrutował. Na kebabie też mu nie idzie!!! Dał więc LEHORNOWI super zniżkę na kebab,ponarzekał i wysłał LEHORNA do konkurencji. A tam, sprzedawca zadowolony i samochody droższe o 30%. Wtedy LEHORN napada sprzedawcę i krzyczy!!! PANIE,CO TAK DROGO, PAN JESTEŚ ŚWIR!!!! JAK PRZYJDZIE DOŁEK TO OD PANA NIE KUPIĘ A TERAZ POPROSZĘ JEDEN!!!!

 

 

hehehehehe dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAWCA ISTNIEJE I MA SIE DOBRZE A KEBAB ZROBI Z WASZYCH KUR NA JESIEN PANIE LASZKIEWICZ Z RESZTA PRAWDZIWY HODOWCA NIE SIEDZI TU I SIE PRZEGADUJE TYLKO NIE UDACZNIKI CO ZERUJA NA CHWILI BO ZBIRA PIEC SKRZYNEK I SIE IM NUDZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma gorsze dni, ale po całym dniu użerania się z ludzmi co opluwają handlaża, i twierdzą że chce się szybko dorobić i obwiniają go za cenę to można mieć gorsze dni. Ja w niedzielę jestem odstresowany. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan leszkiewicz zapewne nie zbiera jaj, zapewne też ich nie dotyka, tylko liczy kasę albo główkuje skąd wżiąć ją na pasze w trudniejszych okresach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pan leszkiewicz zapewne nie zbiera jaj, zapewne też ich nie dotyka, tylko liczy kasę albo główkuje skąd wżiąć ją na pasze w trudniejszych okresach

 

 

No to się grubo mylisz Panie obserwatorze. Tak jak i Wy sam rozwoze towar po sklepach i cukierniach, a od liczenia pieniędzy jest bank, bo tam trafiają banknoty po codziennej sprzedaży. W przeciwieństwie do Ciebie, my mamy kredyty i to na nowe i na te stare "zezlomowane" klatki. Pozdrawiam tych co myślą, ze w 3 tyg. producent dorobił się fortuny.

 

Cena od dzisiaj:

 

1a - 54gr.

 

 

Oczywiście dla stałych odbiorców zawsze rabacik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s jest 07.11, i właśnie będę jechał na cukiernie. Biorą tyle samo co przed podwyżkami i nie marudza.

 

To tak apropo tekstu o tym że siedzę i nie pracuje, tylko liczę zarobek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...