Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie tego nie rozumię skoro jest brak to czemu piszą ze cena spada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są te braki ? Chyba u ciebie .Ale ty przecież tak większość dostarczasz bezpośrednio do sklepów i cukierni do tego w niższej cenie pewnie niż do hurtu.

 

Nie ma żadnego problemu kupnem na ta chwile i nawet ja jestem zaskoczony ze dostaje to co chce bez marudzenia ze czegoś brak na fermie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest zbierane na bieżąco a ,20 lat to wygładało to zapewne inaczej jak teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny stabilne minus 2 grosze i co z tego jak sprzedaż do dupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co liczyliście koledzy ? Te Swieta to tzw.2 niedziele w kupie ... tak wiec co roku szajby nie ma i wszystko w temacie . My tniemy kolejne stado i znów produkcja na prawie poł.gwizdka.. cena na ten czas za kurke b.dobra 2.50/kg . Koledzy i takie małe spostrzeżenie NIE sprzedawac kury na wolny wybieg bo raptem pare gr.więcej a konkurencja na przyszłośc Pozdrawiam ps. ceny 1A-0,50-0.52 towaru nie ma i nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo handlarze to lalusie,

im potrzebne są mamusie

Do pieluszek przewijania,

smoczkiem gęby zatykania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAJCZAREK TAK CZYTAM I CZYTAM TO CO PISZESZ

 

-...I NAPISZE CI TYLKO JEDNO,ZAL CZYTAC CO PISZESZ- NAJWYRAZNIEJ CHU...J CIE STRZELA ZE JAJECZKO NIE POSZLO DO 70 GR TAK JAK PROGNOZOWALISCIE DO SWIAT MALLO TEGO JAJO STANELO I ZA CHWILE NIE SPADNIE A JEB...IE W DOL I TO Z WIELKIM HUKIEM I ZADNE TWOJE DURNE POSTY ANI SKAMLANIA CI NIE POMOGA----KWESTIA CZASU JAK CENA SPADNIE PONIZEJ KOSZTOW PRODUKCJI....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAJCZAREK ALE TY MĄDRY JESTEŚ ALE W TYM CO TRZEBA , PISAĆ WIERSZE TO NIE TEN PRZEDZIAŁ SPADAJ DO LITERARATURY PIĘKNEJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek Ty lepiej weż sie za prozę,bądz tragedię a może dramaty???? Tak zdecydowanie Dramaty-to coś dla Ciebie:P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli w maju będzie 0,20 gr..............

przecież Jajczarek tego nie przetrzyma pomimo 4 pielęgniarek........

na dziś ruchu ni ma a tu coraz cieplej i czas uciekać z towarem i nie dobierać

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BigEgss... nie masz gorączki? najwyrazniej majaczysz, pleciesz od rzeczy, chłopie idź do lekarza prywatnie bo ten co leczy cię na ubezpieczenie najwyraźniej robi cię w ch...a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiej się śmiej .............. ja mówię o sobie

zobaczymy co będzie w maju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajuś0000, skończyłeś jakoś szkołę, czy masz zamiar dopiero podjąć naukę.

- hmmm ale z ciebie hamulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj marzy się wam tanie jajeczko, no cóż musicie jeszcze poczekać parę ładnych miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili wygląda na to, że aktualna cena jest punktem równowagi między podażą a popytem. I bardzo dobrze. Stabilizacja jest dobra dla wszystkich.

Niestety, muszę zmartwić niektórych bo koniec maja, początek czerwca możemy spodziewać się kolejnej fali podwyżek. Nie sądzę, żeby Ci, co trzymają kury w starych klatkach czekali z ich zdaniem aż do lipca. Myślę, że będzie to właśnie zaraz po świętach.

A nowe kurniki nie wejdą tak szybko w produkcję z kilku powodów. Pierwszy to taki, że wbrew pozorom, nie powstaje w europie aż tyle nowych obiektów, ile się wydaje. Po drugie, wybudować kurnik to nie wszystko, trzeba go jeszcze zasiedlić. A w tej chwili nie bardzo jest czym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajczarek jak skończysz te szkołę co ja to możesz mi mówić na ty a jak do tej pory to ty naprawdę jesteś ..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...