Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

a i jak ci mama pozwoli to wymyśl coś lepszego bo hamulec robi się już nudny!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jest zbierane na bieżąco a ,20 lat to wygładało to zapewne inaczej jak teraz

 

 

tak samo kura srała i jajo w g...... grzebała które wy po miesiącu znależliście sprzedawałem to gówno i mam je tam gdzie kura niesie za darmo tego niechce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DO OBSERWATORAJAJ JAK LUBISZ JAJA Z KLATKI PROSZE BARDZO WCINAJ AŻ USZY BEDĄ CI SIĘ TRZĘSŁY , ALE ŚCIÓŁKA TO DOPIERO JEST JAJO I CENA WYŻSZA I NIE KONIECZNIE OD ROLNIKA

 

a wystawisz mi fakturę vat zapewne nie, bo nawet nie wiesz ile to kosztuje czasu, pieniędzy , i składania projektów technologicznych ja składałem jeden i pięć poprawek by mi zatwierdzili (każdy 10 zł w urzędzie miasta ale całość to każdy wie ile czasu. 30 dni) jeszcze te śmierdziuchy stęplwać i brać ryzyko na siebie to porażka za darmo nie chcę tego jak pisałem bo klijęta łatwo stracić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z każdym dniem mojego życia nieuchronnie zwiększa sie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupe!!!

- gratulacje obserwatorjaj, po zerowym jajuśu ... zajmujesz na niej czołowe miejsce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna się przedświąteczny ruch

import jaj …. wielka medialna ściema

co do wysokich cen jaj.... pretensje do zielonych nie do nas

 

ceny netto na fermie

L 49gr - 50gr

M 46gr - 47gr

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na ten tydzień stabilne

 

1A- 53gr.

 

Zejście również stabilne, magazyn pusty, wszystko gra.

Co do ceny, to nawet jak spadnie 10gr. to i tak nadal będzie super.

Kol. Biedronka jakiś czas temu pytał mnie ile czasu potrzeba na wybudowanie nowego obiektu, tego niestety nie wiem, ale wiem ile czasu trzeba na modernizację Od zdania starych kur do rzeźni po 1 jajko około 10 miesięcy. Na same klatki u producenta czeka się około 5-6 miesięcy. A gdzie remont, składanie i inne prace związane z przystosowaniem obiektu. Także drodzy Koledzy Handlarze, nie jest tak łatwo odbudować to co zniszczyła Unia. Do tego, w naszym rejonie, nie dostaniesz pozwolenia na nowy obiekt, a do starego zamiast 24tyś. kur wsadzisz już tylko 18,5tyś. W samym Żółwinie pod Warszawą pogłowie z około 360tyś. spadło do około 180tyś kur. Życzę powodzenia i Producentom i Handlarzom w tym trudnym okresie stabilizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z każdym dniem mojego życia nieuchronnie zwiększa sie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupe!!!

- gratulacje obserwatorjaj, po zerowym jajuśu ... zajmujesz na niej czołowe miejsce!

 

 

 

 

a Ty znów o przyjemności wcześnie wstajesz do szkoły pewnie z buta idziesz z pięć kilometrów z lasu w którym mieszkasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi hi hi...

jakżesz bawi mnie ten lament, żal, wręcz płacz tych handlarzyko-pośredników (nawiasem mówiąc największej zakały społeczeństwa, pasożytów mających dwie lewe ręce, potrafiących jedynie żerować z producenta- żebrać)

Najlepsze jest to, iż co rusz to kilku tych samych popierdusów loguje się pod nowymi nickami i wylewa swe zasrane wypociny jakby kogokolwiek (prawdziwych producentów) one interesowały

Z drugiej strony, im większy lament i agresywność pośredniko-pajacyków, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że z ceną jajeczka będzie bardzo dobrze (jakakolwiek by nie była)

Tak więc serial w reżyserii handlarzyko-ciuli pt: "Zaklinanie ceny jaja" niech trwa w najlepsze , wszak dobrych komedii nigdy za wiele.

 

Jajczarek, P.leszkiewicz.... pozdrowionka, jajeczka będą dłuuuuuuuuuuugo w cenie, a z pajacykami za dużo nie dyskutować nawet, (tu same szkolone mózgi po Harwardzie) , wszak jedyne co Wam mogą to buty wycierać

ewentualnie trzymać grzecznie koszyczki gdy będziecie jajeczka zbierać

Pozdrawiam również was, gamoniusie-handlarzusie i w trosce o wasze dobre samopoczucie radziłbym co niektórym założyć pampersika, coby który ze złości w majtusie nie popuścił, na wypadek gdyby znów jajeczko up, up, up...

Ps.

Ilość komentarzy gacusiów-popierdusiów będzie adekwatna do poziomu flustracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N.Y.S.E ty idz dalej żony szukać bo zapewne nie znalazłeś przez te cztery lata

taki marudny jesteś bo nie puszczany zapewne

jaki czad na forum żony szukał

chłop 34 lata a durny

jeszcze się wypowiada i zjakim gestem i pogardą dla pośredników

ale czad szuka żony ale mam ubaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi...

jakżesz bawi mnie ten lament, żal, wręcz płacz tych handlarzyko-pośredników (nawiasem mówiąc największej zakały społeczeństwa, pasożytów mających dwie lewe ręce, potrafiących jedynie żerować z producenta- żebrać)

Najlepsze jest to, iż co rusz to kilku tych samych popierdusów loguje się pod nowymi nickami i wylewa swe zasrane wypociny jakby kogokolwiek (prawdziwych producentów) one interesowały

Z drugiej strony, im większy lament i agresywność pośredniko-pajacyków, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że z ceną jajeczka będzie bardzo dobrze (jakakolwiek by nie była)

Tak więc serial w reżyserii handlarzyko-ciuli pt: "Zaklinanie ceny jaja" niech trwa w najlepsze , wszak dobrych komedii nigdy za wiele.

 

Jajczarek, P.leszkiewicz.... pozdrowionka, jajeczka będą dłuuuuuuuuuuugo w cenie, a z pajacykami za dużo nie dyskutować nawet, (tu same szkolone mózgi po Harwardzie) , wszak jedyne co Wam mogą to buty wycierać

ewentualnie trzymać grzecznie koszyczki gdy będziecie jajeczka zbierać

Pozdrawiam również was, gamoniusie-handlarzusie i w trosce o wasze dobre samopoczucie radziłbym co niektórym założyć pampersika, coby który ze złości w majtusie nie popuścił, na wypadek gdyby znów jajeczko up, up, up...

Ps.

Ilość komentarzy gacusiów-popierdusiów będzie adekwatna do poziomu flustracji

 

 

Popieram. teraz czas na wysadzenie z biznesu jajecznego niektórych rozbestwionych handlarzusi. Jaj dalej brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno panie N.Y.S.E to ty masz za to dwie prawe ręce, którymi potrafisz dawać świniom, zbierać jajka do koszyka i pole orać! ale masz za to pustą głowę bo się nie znasz na biznesie, i o twoje nieudacznictwo obwiniasz nas to wszystko można wyczytać z twoich postów , jak również to iż raz podawałeś się za kobietę wracaj na swoje fora szukać żony, i podawać ceny tuczników bo z tym forum masz mało wspólnego , a tym bardziej wypowiadać się na temat pośredników gospodarzu kamienia łupanego ze wsi trzech domów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie będzie drożej jak 0,45 gr. za L bo dziś już jest 0,48 i brak ruchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepowiedziałbym że jest brak ruchu....

brak ruchu jest u tych co chcą 58gr za 1A

 

1A od 54 do 50gr netto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie będzie drożej jak 0,45 gr. za L bo dziś już jest 0,48 i brak ruchu

 

Tak oczywiście, przed chwila duży odbiorca zabierał 18 palet i płacił 0,51 netto za 1a. To gdzie ta obniżka Panie Biedronka? Jak zwykle tylko u Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronka jest na czasie, dzisiejsza dostawa 0,45 2a

0,47 1b

0,49 1a netto.

Co niektórzy hodowcy nie obniżają cen, skoro są tacy co zapłacą,to trzeba trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...