Skocz do zawartości
mikig

kto się wybiera na AR Poznań ??

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko ! Kto się wybiera na AR Poznań, na jaki kierunek ? Chcialem się aby zorientowac, poniewaz sam tez planuje tam isc )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei myśle czy by nie iść do Krakowa na Akademie rolniczą bo tam mam bliżej, i mialbym również pytanie czy ktoś z Was tam studiuje lub studiował?> jak tam jest i wogóle? byłbym wdzięczny za opdpowiedzi w tym temacie

mikig pozdrawiam:)[/i]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ppiszscie również osoby ktoóe tam studiowały, bądz nadal studiują, chcialem sie dowiedziec jak tam jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na AR Poznań na Technice rolniczej i leśnej

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja studiowałem na AR w Poznaniu najpierw na zootechnice,kierunek ciekawy, ale tam była straszna masakra i zmieniłem kierunek na agronomie z agrobiznesem, było ok i też ciekawe rzeczy, sesja zimowa spoko(poza chemią) przez ten przedmiot ponad 60 osób odpadło, ale gdy przyszła wiosna to nie mogłem pogodzić pracy ze szkołą i zawaliłem kilka przedmiotów, mogłem jeszcze studiować, bo uczelnia nie miała nic przeciwko, ale stwierdziłem, że sobie odpuszcze. Planuje w tym roku wrócić na studia, ale chyba już nie AR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wybiera się lub studiował na kierunku mechanizacja rolnictwa (inżynieria rolnicza) związany głównie z maszynami rolniczymi. Ni tylko na AR w Poznaniu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś wybiera się lub studiował na kierunku mechanizacja rolnictwa (inżynieria rolnicza) związany głównie z maszynami rolniczymi. Ni tylko na AR w Poznaniu ??

 

witaj, mam wielu znajomych po mechanizacji rolnictwa na Akademii Rolniczej we Wrocławiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wybiera się na AR do poznania ?? albo proszę osoby ktore tam studiują aby napisaly coś o tej uczelni. czy ktoś studiuje tam zootechnike?? bo na ten kierunek chce się dostac proszę o opinie na temat zootechniki... o opinie o prace po tym zawodzie, o jakieś praktyki w czasie studiów itd...

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI )

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH CZYTAJACYCH !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede skladał na AR poznań papiery ale narazie traktuje to jako koło ratunkowe a skladal bede na Ekonomike i organizacje usług technicznych w rolnictwie. chociaz jeszcze nie wiem bo narazie mam 100 pomysłów na minute wszystko zalezy od wyników matury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze. Ja też chciałem iśc na AR ale brak funduszy i poszedłem na studia bliżej mnie. "Systemy elektroniczno-Informatyczne w elektrotechnice"

Również matma, fiza i mechanika. Rysunku nie mam a szkoda. W klasie same zj.. po liceach którzy matme i fize umieją i sie chwala ajak dojdzie przedmiot tehniczny to tylko oczy robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze napiszę matóre to z checia pojde na akademie do poznania lub warzsawy. Od ily punktow mozna sie spokojnie dostac na tych uczelniach na kierunek rolnicz ze specjalizacjami agronomia lub hodowle i nasienictwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do Poznania to już się spóźniłeś i na akademie nie pójdziesz tylko na Uniwerstytet Przyrodniczy bo właśnie tak się nazywa od maja tego roku

A ja jestem z pierwszej grupy studentów, którzy zostali mgr z uniwerku

kierunek: agronomia z agrobiznesem. W kwesti pytań odsyłam na stronke www.au.poznan.pl

Pozdrawiam przyszłych, obecnych i przeszłych studentów

ps: Corbol "matóra" ???? matura i życze na niej powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja sie wybieram na AP ale wyłącznie zaocznie, wydzial ogrodnictwo ewentualnie rolnictwo ostatecznei ekonomia wybieram ogrodnictwo gdyż interesuja mnie warzywka a stąd to pytanie czy jest duza róznica miedzy agronomem a ogrodnictwem ogólnym w kwesti warywek? iogolnie materiału? wiadomo chemia najgorsza o tym akurat slyszalem wiele razy heh ale cusz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz1999 jaśli chodzi o kierunek agronomia to szczerze nie ma na nim nic o warzywach, jest to raczej skierowane na rośliny uprawne głównie zboża, motylkowe, okopawe ale buraki i ziemniaki itp, więc jeśli interesujesz się warzywami to raczej polecam ogrodnictwo, ale sprawdz sobie wcześniej zakrse studiów. Chemia to jest to co robi odsiew na pierwszym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kazdy kolejnym semestrze trafia sie jakis trudniejszy przedmiot albo ze dwa ale racja chemia robi tam "furore" wsród studentów jak przetrwasz chemie to powinienes przetrwac wszystko.pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...