Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Post z 19 marca:

 

Dziękuje ,będzie cena ;,potwierdzam grubaski popuściły złota kurka skupie brutto L-0,48 M-0,46 gr. BRUTTO a producenci oferują ceny L-10szt.4,90 M-10szt.--4,40gr. trudne realia ,biedronka nie podnosi ceny 4,99-M 10SZT.,PRODUCENCI UWARZAIA ZE NIC SIĘ NIE STALO ,PRODUCENCI którzy dostarczają jaja do biedronki wysprzedadza się ale my miesi nie ,wiec zastanówcie się panowie dokąd zmierzamy albo my pośrednicy albo dostarczajcie jaja do biedronki. euro na 01.04.2012r. 4,06gr.

 

Kurczak dobrze, ze nie zajmujesz sie walutami, bo niezle bys namoczyl, juz dzis 4.15, a idzie w gore ) I co z tym telefonem do producenta ktory sprzedaje po takiej cenie co piszesz??? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajo O/S napisał
News. Jajo 1b - 41 gr. Z Turcji!!! Już w Polsce Smile A ktoś pisał, że Unia nie pozwoli na wejście jaj spoza UE. Holandia również szykuje ofensywę.Tańszą od rodzimych hodowców.

 

może w łódzkim ta 1b napęczniała ze smrodu i teraz jest zerówka

 

Widac kompleksy lub brak rozeznania w temacie.Dla podniesienia cisnienia od 22.03. w Biedronce L w 10 - 3,59zl !!! Jaka bedzie tego przyczyna? Zbuki,po terminie,dumping?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NYSE - w 100% popieram

 

popierać to możesz jak siedzisz na klopie kubusiu pajacusiu

taki sam jesteś jak NYSA chłopek roztropek małorolny dwie świnie , pięć kur, jedna krowa i słoma z gumofilca

nie wiem dlaczego tu piszecie jak was sprawa nie dotycz (słowo zostało usunięte)i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obsrewatorjaj !!!

Skończ ten destruktywny rodzaj prowadzenia konwersacji, gdyż Twoja elokwencja i tak nie jest adekwatna do mojej erudycji, a poza tym, Twoje aforyzmy wobec mojej aparycji są wręcz afymeryczne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem że będzie spadać ............. zobaczycie od poniedziałku...........

p.s.

Jajczarek i ty mowisz o arogancji i chamstwie............

pa pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie, jakie ceny będą obowiązywać od poniedziałku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w takim razie, jakie ceny będą obowiązywać od poniedziałku?

 

w/g mnie takie same jak i dzisiaj czy wczoraj , czy na poczatku tygodnia - chwilowa blokada handlu na detalu nie sprawi cudu cenowego- a hurt towar musi kupić , ale moze ja sie nie znam

 

od poniedziałku to ssanie na cukierniach sie zaczyna , biszkopty czas zacząć - nie każde ciasto z prochu powstanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biszkopty w te swieta jaj nie zobacza

A ceny 1A max 48 gr, telefony z ferm towar czeka po odbior a tu trzeba wyjsc jeszcze z zapasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie mówiłem że będzie spadać ............. zobaczycie od poniedziałku...........

[...]

No to ja jestem spokojny. Zawsze jak Biedronka mówi, że spada, to ceny znacząco rosną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic podobnego, wręcz przeciwnie ceny mogą pójść do góry

koledzy, Bolszewickiej propagandy ciąg dalszy!!!!!

nie dajcie się nabrać tym podstępnym hie.....

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z handlarzy nie ma kasy na koncie na zakup jaj, dziś mam dobry humor, mogę doładować konto na kwotę 50 000zł;

Oto kod doładowujący: ############## Musisz go sobie tylko zdrapać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaję ceny jaj jakie będą obowiązywały na począteku przyszłego tygodnia w moim zagajniku

netto;

L 50gr - 52gr

M 48gr - 49gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś mamy 23.03 i cena w biedronce L10-5.99 więc zacznij pisać prawde!!!

 

Ale Ja pisze PRAWDĘ!!! Widzę, że jest na tym forum kilka osób, którym niewygodne fakty szkodzą. Wklejam zdjęcie i czekam na przeprosiny. Promocja od wczoraj do wyczerpania. Czy jeszcze podać Panu adres?

 

http://w2.wrzuta.pl/obraz/6S5fLb9xOsc/2012-03-23_11.38.40-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma kontrole nad forum,OD PANA OBSERWATORAJAJ BUCHA HAMSTWEM!

 

a od Pana nie powiem czym bucha , a zresztą nie chce mi się z Panem polemizować, mimo że kolejny raz ma Pan jakieś aluzję do mojej osoby

Nie wchodzę Panu w drogę i proszę o to samo. Dla Pana mogę być i chamem ale nie interesuje mnie ta opinnia cham zresztą pisze się przez ch'' bo tak Panu wyszło że bucham szynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego najpierw przeczytaj co jest napisane w żółtym polu a potem ogłaszaj wielką świąteczną promocje co do cen nie liczyłbym na spadek do świąt ( kolega ma rację cukiernie dopiero ruszą z produkcją a masa do tanich nie należy 9.8 netto)nie widać też żadnych bilbordów ani gazetek promocyjnych jak co roku więc nic tylko sprzedawać panowie a nie marudzić a po świętach zobaczymy myślę że może być korekta w okolice 0.45 za L ale wcale nie musi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajka nie są takie drogie. Mam w detalu "s" od młodej kurki po 33gr i nikt nie chce na nie spojrzeć. Wolą te większe po 60-80gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, musicie się z tym pogodzić i wziąć do serca - ten rok będzie należał do drobiarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...