Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Od stalego 1A 48 gr, a z doskoku i 45 chca prziwiezc

Koledzy zero zapasu nie brac towaru jajo leci

 

Noc juz bliska wiec idź chłopie spać bo rano musisz wstać i na pewno zachce Ci się lać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak ktos chce wiedziec po ile sa jaja , niech kupia karte zdrabke ,bo takie tu lubia i poda na forum kupie jaja i nr zdrabki , tylko wylaczac telefon w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol jest cenaniemaceny czy to nie ty miales sprzedawc jaja na swieta po 60 gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy jak ktos chce wiedziec po ile sa jaja , niech kupia karte zdrabke ,bo takie tu lubia i poda na forum kupie jaja i nr zdrabki , tylko wylaczac telefon w nocy

 

Biada temu, kto zadowolony jest z siebie; taki człowiek nigdy nie nabędzie rozumu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie niskie ceny macie. Nie wierzę , że ktoś w tych cenach na dzień dzisiejszy sprzedaje. W takich cenach sam chętnie kupię. Na dzień dzisiajszy stan zerowy na magazynie , a cena bez zmian - przynajmniej u mnie. Zero problemów z zejściem. Ceny jaj w makro i selgrosie wysokie. M-ka w paczce w promocji 0,72 gr. O jakim spadku cen mówicie bo nierozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już mistrz ekonomi!!! Kup pan kurę (5 tyg) a jajko za darmo!!! Inwestycja zwraca się po 19 dniach!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ekonomista znacznie więcej wie, niż rozumie.

- szkoda że czerpie wiedzę z jednej książki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......upss!!!! Co to będzie kiedy każdy handlujący kupi po kurze??? A do tego koguta????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie - Carrefour w sobote około godz. 20:00 L20 za 10,99 (pół palety stało) - zainteresowanie: od czasu do czasu ktoś kupował. L20 za 13,99 (cała paleta) - zainteresowanie - praktycznie żadne. Jedne od pana Koźl. drugie od pana Mizg. - nie pamiętam które od kogo... Jak mają dziś? - Nie wiem - nie byłem. Porobiłem nawet fotki, ale nie mam czasu na zabawe z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pytał czym się zajmuję, że się udzielam tutaj. Czas się ujawnić

Otóż ja zajmuję się załadunkiem kur, i dzisiaj rozdzwoniły się telefony... Początek masowego zdawania? Znajomy z ubojni mówił mi że u nich już się ruszyło i ceny opuszczają już..

Ciekawe jak to wróży dla cen..

Jak panowie myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to już mistrz ekonomi!!! Kup pan kurę (5 tyg) a jajko za darmo!!! Inwestycja zwraca się po 19 dniach!!

 

Owszem - wywołuje to uśmiech na twarzy, jeśli pomyśleć o postawieniu i wyposażeniu kurnika, ale autorowi artykułu zapewne chodziło o zwykłych klientów detalicznych, mających kawałek starej szopy. Z drugiej strony (ale to też na marginesie) - pewnie znajdą się i tacy, drobniejsi handlujący, którzy pomyślą o zamianie jakiejś starej stodoły i wstawieniu np. 2000 kurek w celu "uzupełnienia" handlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kiedyś pytał czym się zajmuję, że się udzielam tutaj. Czas się ujawnić

Otóż ja zajmuję się załadunkiem kur, i dzisiaj rozdzwoniły się telefony... Początek masowego zdawania? Znajomy z ubojni mówił mi że u nich już się ruszyło i ceny opuszczają już..

Ciekawe jak to wróży dla cen..

Jak panowie myślicie?

 

Pytasz o ceny jaj czy kur?

 

Duża podaż kury do ubojni, cena na kure spadnie. Dużo kur do uboju, cena jaj... Sam sobie odpowiedz, napewno nie spadnie, bo ich będzie mniej.

 

Wy tu piszecie o zastoju i spadku cen, a u nas magazyn pusty i dalej woze po 0,53gr. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to już mistrz ekonomi!!! Kup pan kurę (5 tyg) a jajko za darmo!!! Inwestycja zwraca się po 19 dniach!!

 

Owszem - wywołuje to uśmiech na twarzy, jeśli pomyśleć o postawieniu i wyposażeniu kurnika, ale autorowi artykułu zapewne chodziło o zwykłych klientów detalicznych, mających kawałek starej szopy. Z drugiej strony (ale to też na marginesie) - pewnie znajdą się i tacy, drobniejsi handlujący, którzy pomyślą o zamianie jakiejś starej stodoły i wstawieniu np. 2000 kurek w celu "uzupełnienia" handlu.

 

Panie Jajcypon...

Autorowi o to chodziło zapewne, ale widocznie nie wie, że kura 5 tygodniowa jajka nie zniesie, bo to jest kurczak a nie kura. Takiego młodzieńca trzeba jeszcze karmić ok. 3 miesięcy zanim zobaczy się pierwsze jajko..

Nie mówię że nie opłaca się teraz kupować sobie kur, ale taki zakup nie zwraca się w 19 dni..

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze - oczywiście, że tak. Nie zwróciłem nawet na ten szczegół uwagi, bo nie myślę o swoim kurniku w tej chwili. Chodziło mi o sam fakt, że u mnie już też klienci detaliczni pytają się, czy znajdę na sprzedaż parę niosek, więc może mają gdzie trzymać parę kur i chce im się w to bawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o ceny jaj czy kur?

 

Duża podaż kury do ubojni, cena na kure spadnie. Dużo kur do uboju, cena jaj... Sam sobie odpowiedz, napewno nie spadnie, bo ich będzie mniej.

 

Wy tu piszecie o zastoju i spadku cen, a u nas magazyn pusty i dalej woze po 0,53gr. Pozdrawiam

 

Moje pytanie było retoryczne. Ja też jestem zdania, że cena albo się utrzyma albo wzrośnie. Nie wierzę w to że będzie spadać.

Mówiąc szczerze momentami śmieszy mnie to co niektórzy tu wypisują na siłę próbując zbić cenę..

Moim skromnym zdaniem obecne zachwianie ceny spowodowane jest ubiegłotygodniowymi doniesieniami z UE o _możliwym_ imporcie z USA, Meksyku, itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobrze - oczywiście, że tak. Nie zwróciłem nawet na ten szczegół uwagi, bo nie myślę o swoim kurniku w tej chwili. Chodziło mi o sam fakt, że u mnie już też klienci detaliczni pytają się, czy znajdę na sprzedaż parę niosek, więc może mają gdzie trzymać parę kur i chce im się w to bawić...

Znam to, znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko dlaczego Pan kolega szanowny B......ski oddaje tak tanio do Tesco czy Biedronki.... Miałeś Pan z nimi umowy pozrywać ale nadal widzę w Tasco na sklepie L10 5,99 M10 4,99 Nie pytam po ile im Pan oddajesz ale dam Panu 5gr więcej i zabieram wszystko

Pozdr - hodowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualna cena u Nas (HURT)

1A 0.54zł

2 0,50zł

3 0,45

Ktoś pisze że kupuje L po 0,45!!!buhaha dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...