Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaak skończyły sie fajerwerki i sny o potędze... Cóż nikt nie mówił że będzie lekko.. Koledzy jak to jest, że na rynku pojawiło sie parę tirów z zapleśniałym syficznym jajem ? Ktoś miał wielkie parcie aby zarobić mocno i się przejechał ? Zachłanność zgubiła już nie jednego...a teraz cena "co łaska" ? Smieszne prawda..?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się jeszcze w poniedziałek cieszyłem, że dostałem L za 50 gr... Miało być do czwartku, max do piatku i po sprawie - następna dostawa albo i dwie, a po dzisiejszych obrotach widze, że "bloknie" mnie gdzieś do przyszłego wtorku, a nawet środy. Strach pomyśleć co byłoby, jakbym wziął dwa razy więcej, nad czym się zastanawiałem. No i ok, mogło byc gorzej. Może jeszcze jakieś małe uzupełnienie stanu i chyba do Świąt u mnie będzie dość tego handlu.- Nawet jakbym miał kupić L za 45 gr, itd... Dalej niech martwi się hodowca, przecież wie najlepiej po jakich cenach ma sprzedawać. No Panowie hodowcy? Przecież to nie ja zablokowałem swoje zejscie wysokimi cenami. Ciekawe jak to wygląda u innych? To może teraz opuścicie od razu na 35 gr? Już widzę jakby się detal ugotował tym złotym jajem za 55 gr, którym pewnie niektórzy się uraczyli...

- I słuszne pytanie!! Gdzie te 60 gr???? Odpłynęło w siną dal - NA NA NA NA....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jajcypek nosi z folii kalesony?

- bo pod folią szybciej rośnie.

NA NA NA NA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dostać na zajączka bawełniane, ale już chyba nie dostane, bo ciepło i jaja bez tego będą się gotować NA NA NA NA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego prawda prawda jak chcesz mogę sprzedać ten towar doilczę tylko transport plus 1 grosz masz i będziesz wiedział od kogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... Co mam sprzedać do Świąt to sprzedam. Zostawię sobie tylko te dwa złote jaja, strzelę fotę i dam ją za miesiąc na forum, jako pamiątkę z czasu dobrej koniunktury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy przedsmak tego co się będzie działo zaraz po świętach. Zaraz się zaczną wojny i wojenki cenowe, podjazdy i próby przejęć. Sklepy zostawią ceny na półce i będą ciąć po 100% przebitki, a my będziemy trenować powtórkę z rozrywki....:/

To ja już wolę jajo po 0,50, święty spokój i telefony z błaganiem o towar.....

Ehhh....jawa to była, czy sen....ale wspomnienie miłe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......podjazdy już mają miejsce!!!!! Ci co osrali stałych odbiorców i sprzedawali najdrożej, teraz udają dobrych wujków i mają najtaniej!Ten co da się nabrać na tani towar dziś , znów będzie biegał i płacił kilka groszy drożej!!!Wizjonerów szybkiego wzbogacenia nie brakuje!!!Prędzej czy później rynek pokaże dla kogo jest miejsce a kto powinien stać na bazarze i sprzedawać śmietanę!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta bajka nie podoba i po części jest złośliwa...

Spadam, rampa znów się zapełnia

- co za tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten co da się nabrać na tani towar dziś , znów będzie biegał i płacił kilka groszy drożej!!!

 

Tylko obawiam się ze lepiej liczą lepiej niż ja i mi podobni co liczą zawsze na swojego stałego dostawce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne ceny hurtowe Niemcy notowanie NOP oraz Weser-ems ilość od 40.000 sztuk - klatkowe

S-0,30 PLN

M-0,35 PLN

L-0,40 PLN

Industrie - 6,10 - 6,60 PLN/kg.

Życzę powodzenia w handlu w przyszłym tygodniu.

Gratuluję wszystkim, którzy podpisali umowy długoterminowe przy cenie 8PLN/kg.

Jeszcze raz i to bardzo szybko zadziałała niewidzialna ręka rynku, który ma tendencje do szybkiego leczenia "niedoborów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewidzialna ręka ma się dobrze. W odróżnieniu do forumowych zaklinaczy ceny. Puki co wszyscy słyszeli o obniżkach ,ale jeszcze nikt ich nie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIM CHODOWCOM KUR DEDYKUJE KAPELE ''DŻEM'' A UTWOR ''PAW''

......PEWNEJ NOCY PRYSNOŁ CZAR PTAK JUŻ NIE ZNOSIŁ ZLOTYCH JAJ .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIM CHODOWCOM KUR DEDYKUJE KAPELE ''DŻEM'' A UTWOR ''PAW''

......PEWNEJ NOCY PRYSNOŁ CZAR PTAK JUŻ NIE ZNOSIŁ ZLOTYCH JAJ .....

 

i co teraz to już masz uśmiech na twarzy co ?

 

a u mnie cena stabilna, import jaj to jedno wielkie oszustwo, i zaczyna się wybijanie starej kury pożyjemy, zobaczymy. Ja bym się tak na waszym miejscu nie cieszył, bo jak przyjdzie górka to znowu będzie płacz, że producent ma was w d..... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE SMIEJE SIE TYLKO JA MIALEM W DETALU GORA 12 GR A WY JUZ WIDZELISCIE 1ZL ZA JAJO .....MALA LYZKA A CALY CZAS A NIE CHOCHLA RAZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LEEONN idz już spać przecież rano musisz wstać

 

ps.

Żydowi, Murzynowi i Niemcowi urodzili się synowie (wszyscy tacy sami).

Pielęgniarka zapomniała ich oznaczyć i nie wiedziała, który jest czyj.

- Przepraszam panów ale nie wiem, który to czyj bo zapomniałam oznaczyć. Proszę wejść może panowie poznają.

Wchodzi i wychodzi Żyd:

- Wszystkie takie same nie mam pojęcia.

Wchodzi i wychodzi Murzyn:

- Myślałem, że mój będzie czarny ale jednak i to nie. Nie mam pojęcia.

Wchodzi Niemiec, wychodzi z dzieckiem na ręce i mówi:

- Ten jest mój, tamten żyda a Tamten Murzyna.

- Skąd wiesz?

- Wszedłem i powiedziałem "hi Hitler". Mój się wyprostował, Żyda się zesrał a Murzyna posprzątał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAJCZAR JA NIE MUSZE SNIC O WYSOKICH CENACH JAK TY .... A CO DO SPANIA TO MASZ RACJE IDE A TY NA KURNIK PRZYGOTOWAC PANU LEHORNOWI JAJKA JAK SIE WYSPI I BEDZIE MIAL CHUMOR TO MOZE DA 40 GR ZA L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAJCZAR NIESTETY TO JUZ NIE AKTUALNE 35 GR CENA LECI NA DOL SZYBCIEJ NIZ ROSLA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie rano staraj się czytać listę najbogatszych. Jeśli cię na niej nie ma, idź do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...