Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

U MNIE W E-LECLERCU L30SZT 9.99ZŁ. TO JEDNAK CENA SPADA.REKLAMA NA CAŁYM MIEŚCIE POROZKLEJANA.I KTO TU JEST HIENĄ .

Na kiełbasy i na słodycze też mają promocje. Czy to znaczy, że ich cena w hurcie spada ? Ludzie, co z Wami ? W radiu co chwila słychać reklamy typu: "W Lidlu mandarynki tylko 2,99". Jeśli chcecie tu wypisywać się o każdej promocji na jajka, którą zobaczycie na mieście, to to forum nie ma sensu. Panie RAFAŁ21- jeśli zazdrościsz Pan LECLERCOWI to kup Pan L po 50 groszy i sprzedaj po 33. Też zrobisz Pan promocję !

 

Cena u mnie na fermie to 50/51 gr za 1a. Magazyn pusty. Dzisiaj zabrakło towaru nawet dla stałych. Trzeba było dzielić tak, żeby nikt nie odjechał z pustym samochodem. Wiem, wiem. Bierdonka i spółka zaczną zaraz krzyczeć, że zmyślam, i że to niemożliwe. A jednak...

A najśmieszniejsze jest to, że jak dzwoniłem do kilku znajomych skoczków, czy nie mają trochę jajka na zbyciu, to nagle się okazywało, że jajko jest bardzo drogie. A żeby było jeszcze śmieszniej to się okazało, że tak ogólnie to jest problem, żeby to jajko w ogóle kupić !

 

Panowie Hodowcy. Nie dajcie się zastraszyć. To ciągłe narzekanie, że jajko nie idzie to część pracy handlarzy. Nie szło, jak jajko było po 15 groszy, nie szło po 30 groszy, nie idzie po 50 i jak spadnie do 45 to też im nie będzie szło.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najśmieszniejsze jest to, że jak dzwoniłem do kilku znajomych skoczków, czy nie mają trochę jajka na zbyciu, to nagle się okazywało, że jajko jest bardzo drogie. A żeby było jeszcze śmieszniej to się okazało, że tak ogólnie to jest problem, żeby to jajko w ogóle kupić !

 

Panowie Hodowcy. Nie dajcie się zastraszyć. To ciągłe narzekanie, że jajko nie idzie to część pracy handlarzy. Nie szło, jak jajko było po 15 groszy, nie szło po 30 groszy, nie idzie po 50 i jak spadnie do 45 to też im nie będzie szło.

 

Pozdrawiam

 

Niestety, ale kolega YOYO ma rację, dzisiaj dostałem propozycję przywiezienia mi jaja na fermę, ale w cenach !!!!!! SZOK !!!!! 0-60gr S-57gr i 1A-54gr. i to przez handlarza, także gdzie te tanie jajko ???????

 

A sam przywiozłem 30tyś. jaja w cenach 1A-50gr S-53 0-55gr. i sprzedałem wszystko jeszcze przed wyładowaniem na fermie U osoby od której kupiłem magazyn PUSTY !!! i u mnie też niestety a jutro kolejny dzień handlu i klienci czekają.

 

Pozdrawiam i tak samo jak kolega YOYO, twierdzę, żeby nie dać się podpuszczać bo jaja nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarku niech ta piosenka Ci przypomni, że jest ktoś kto o Tobie nie

zapomni.

 

 

pa pa

 

bardzo miło z twojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoyo bardzo mi sie podobasz dokładnie tak jest że dobry bajer i reklama dzwignią handlu , niestety nie wszyscy pokończyli marketing !! Jajcarek mój były ulubieńcu tak rzadko sie wpisywałes ostatnio ... rozumiem że taki gość jak Ty miał duuuuży problem z zatowarowaniem ...Hienka ?? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam takie pytanko do tych co zaczeli ostatnio dużo pisać na forum:

Panowie i Panie i gdzie byliście jak cena rosła do góry ???? jakoś Waszych wpisów tu nie widziałem ,a teraz mądrzycie się jakbyście nie wiadomo kim byli!

cena troche spadła to cwaniakujecie że co to nie Wy !

a jak cena znowu zacznie iść do góry to i Wy znikniecie ?!?!?!?!?!?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Poranny Kogut. Odpowiedź jest prosta. Zazwyczaj są to ci sami ludzie tylko nicki się zmieniają....

To forum jest jak grecki teatr. Aktorzy są ci sami, tylko maski zmieniają. A i widownia jest ta sama....tylko jakoś oklasków brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest początek zjazdu cenowego jajka 1A do ceny 0.25 - 0.30

Przyczyny; spadek spożycia, wysoka rentowność produkcji jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest początek zjazdu cenowego jajka 1A do ceny 0.25 - 0.30

Przyczyny; spadek spożycia, wysoka rentowność produkcji jaj.

 

Tak tak, forum jest o tyle dobre, że przyjmie każdą głupotę. Skąd takie informacje masz proroku??? Spadek spożycia? Tak jak zwykle tylko u handlarzy, a tymczasem jaja idą jak głupie!!! Rentowność produkcji to fakt, ale zaraz po splaceniu zaległych zobowiązań, a to jeszcze potrwa.

 

Panie Alojz, dawaj Pan z duża ferma, dużo Pan zarobisz. Buahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie orientuje się ktoś w jakiej cenie teraz kurka ok. 16 tyg ?

 

przy małych ilościach 13 tygodniowa 15zł , 8 tygodniowa 12zł ceny około tak jak i z jajkiem, jedni płacą z tego co piszą 0,42 gr za 1A a inni 0,52 gr za 1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest początek zjazdu cenowego jajka 1A do ceny 0.25 - 0.30

Przyczyny; spadek spożycia, wysoka rentowność produkcji jaj.

 

Mam nadzieje ze się mylisz co do tych cen .1A na poziomie 0,35 to cena jaka mi bardzo odpowiadała ,a i producent chyba by nie miał krzywdy .

Rentowność teraz jest i to wszyscy wiemy ale to chyba normalne że praca i firma przynosi zyski.

Co do ceny to trudno mi się wypowiadać ale tez nie rozumie postów producentów . Zeszły tydzień ceny 1A od 0,47-0,53 ,a wy chcecie kupić od nas po 0,45 ????Większość tych waszych hien i skoczków ma jajko jeszcze z zeszłego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w RMF FM - Wywiad z babeczką z fermy: "Z ceną jajka zamykamy się w 25 gr" No że kurrrrr!!!!! Kto to był????!!!! Dziennikarze od razu to odpowiednio skwitowali - "W sklepie 1zł a na fermie 0,25zł". No to poszło na cąły kraj ile to zarabiają pośrednicy.... Pięknie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sklepie 1zł a na fermie 0,25zł". No to poszło na cąły kraj ile to zarabiają pośrednicy.... Pięknie!!!

 

Producenci pisali tu ze zarabiamy "miliony" mając 10 groszy na sztuce ,a tu się okazuje ze mamy z 50 groszy na sztuce :P

Chyba jednak obniżę cenę o 0,10 ,a nowe autko kupie w przyszłym miesiącu tylko muszę dostawić nowy garaż bo w tym już ciasno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sklepie 1zł a na fermie 0,25zł". No to poszło na cąły kraj ile to zarabiają pośrednicy.... Pięknie!!!

 

Producenci pisali tu ze zarabiamy "miliony" mając 10 groszy na sztuce ,a tu się okazuje ze mamy z 50 groszy na sztuce :P

Chyba jednak obniżę cenę o 0,10 ,a nowe autko kupie w przyszłym miesiącu tylko muszę dostawić nowy garaż bo w tym już ciasno

 

To jak masz tyle jaja, to po co kupujesz dalej ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena po jeden grosz do góry, zejście na bieżąco

53

51

48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest początek wzrostu cenowego jajka 1A od ceny 0.45 - 0.60

Przyczyny; wzrost spożycia, zmiejszone obsady produkcji jaj.

 

- dobry prorok z ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego KREATOR w 100 % zgadzam się z Tobą!

a co do jaj to dużo tel za L,jeśli ktoś pisze że kupuje po 42 gr to tzn że ma dobry humor i lubi pożartować! Wielu jest takich którzy nie potrafią normalnie negocjować ceny tylko jak zobaczą kilka palet na magazynie to już krzyczą że leci cena do dołu i że może wziąść ale w niższej cenie! a jak nie to jedzie dalej po towar... i tak właśnie wczoraj pojechał pośrednik na inną ferme gdzie zapłacił 1gr więcej niż ja chciałem ale mi twardo mówi że jest taniej.

a mówiłem że skoczki płacą więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha,ha- tanieje! drożeje! opuszczać! nie opuszczać! u mnie 0,53 za Ia ! u mnie 0,40 za Ia ! - tu i teraz widać jak skłócone i fałszywe jest to całe jajczarskie towarzystwo ! co innego piszą , co innego robią . Przez 20 lat handlu widzę wciąż to samo( i sam robię to samo , bo inaczej się w tej branży nie utrzymasz) no i D..A tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.leszkiewicz nie kupuje i nigdzie nie pisałem ze kupuje .Schodzę do zera i nie mam zamiaru brać całej dostawy na piątek

Zaczekam co się będzie działo bo w tej chwili to już sam nie wiem jaka jest cena,z każdej strony inne informacje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego KREATOR w 100 % zgadzam się z Tobą!

a co do jaj to dużo tel za L,jeśli ktoś pisze że kupuje po 42 gr to tzn że ma dobry humor i lubi pożartować! Wielu jest takich którzy nie potrafią normalnie negocjować ceny tylko jak zobaczą kilka palet na magazynie to już krzyczą że leci cena do dołu i że może wziąść ale w niższej cenie! a jak nie to jedzie dalej po towar... i tak właśnie wczoraj pojechał pośrednik na inną ferme gdzie zapłacił 1gr więcej niż ja chciałem ale mi twardo mówi że jest taniej.

a mówiłem że skoczki płacą więcej

 

Popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...