Skocz do zawartości
rumun19

Technikum Rolnicze

Rekomendowane odpowiedzi

Teoria plus Praktyka, to dopiero jest moc...

 

Tak to prawda, tylko niestety w rolnictwie to ma najmniejsze odzwierciedlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byście uczyli się z ekonomi i porozmawiali z prawdziwymi rolnikami którzy mają wszystką wiedze w małym paluszku zrozumiecie, że rolnictwo w Polsce, a także w UE to kolos na glinianych nogach. Wszystko się wali, starzeje w pada w pęd, wyścig szczurów który prowadzi do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczyliśmy się ekonomi a rolników, którzy mają "wszystką" wiedzę w małym paluszku nie ma. Rolnictwa podobbnie jak medycyny, człowiek uczy się całe życie i nie można powiedzieć, że już się wie wszystko na temat uprawy ponieważ codziennie wchodzi coś nowego, a za tak szybkim rozwojem nawet profesorowie nie mogą nadążyć.

 

Co do wyścigu szczurów, tak jest wszędzie, nie tylko w rolnictwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.A bo i po co się uczyć Mnożenie wykona kalkulator,przepisy wskażą właściwą drogę monitoring błędy wychwyci a służby mundurowe doprowadzą do porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym jestem starszy tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze nauka w dzisiejszej polsce do niczego nie jest potrzebna, oczywiscie moge sie mylic bo jestem z tego swiata w ktorym matura znaczyla wiecej niz dzis doktorat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że zawsze i wszystkiego warto się uczyć ( oczywiście jeżeli tylko mamy ku temu możliwość ) bo nigdy nie wiadomo co ci się w życiu jeszcze przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w życiu jest tak jak jest,a moja moja wypowiedż była przenośnią(sarkazmem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po gimnazjum możesz iść np do zawodówki i kształcić się w zakresie technik rolnik i rolnik. Sama nauczam tego przedmiotu (kończyłam podyplomowo na WSKZ kierunek nauczanie przedmiotów w zawodach - technik rolnik i rolnik). Uważam, że moi uczniowie po zakończonej edukacji obierają bardzo dobrą ścieżkę i pracują w zawodzie rolnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...