Skocz do zawartości
korsarz

Agencja nasienna

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o wyroku sądu w którym agencja pozwała rolików, zastanawiam sie czy niezacząć wypełniać tych ich pierdół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie maja co sprzedawać to biorą się za rolników nawet na polowe przesiewów im nie starczyło dodatkowo co z materiałem siewnym na przyszły rok będą ciągi ile się da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniesz pozdrowienia to pisz ale odmiany których nie ma na ich liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja od niech dostaje co jakiś czas poczte zwykłą i mógłbym powiedzieć że nic niedostaje ale nieprzypominam sobie czy na początku niedostałem listem poleconym tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ci co dostali wezwanie lub druki to w tym roku składali o zwrot za materiał siewny? Bo ja co roku składam wnioski od ARR i jeszcze nic nie dostałem z AN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja terz sie zastanawiam jedni dostawają te druki jedni niedostawają a jednych pozwano do sądu, co oni to losowanie jakieś robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że raz coś kupiłeś w któreś z tych firm które są na liście i zostawiłeś swoje namiary. Mając Twoje dane bedą Ci wysyłeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to jest obowiązek składania takich informacji czy nie czy tylko ci maja obowiązek od których agencja podstępem wyciągnie dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby obowiązek jest ale ludzie to olewają. Tak samo jak z jazdą na opale. Tak długo jak się udaje to jest ok. Ale jak wpadnie SC i da 400zł mandat + akcyza do zapłacenia to boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wystawić im fakture za prowadzenie takiego rejestru na tą samą kwote co wyniesie odstępne czy jak oni to nazywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...