Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Majówka niby długa a magazyn stoi pusty. Pozdrawiam Hodowców, p.s nie dajcie się dymać. Koniec promocji cenowych.

 

przyłóż pionę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pojedyńcze bo to co poniektóre cukiernie czy bary sobie tak życzą u mnie. dzięki za link Panie Yoyo. dokładnie tak jak pisałem że export się budzi i wyciągnie zapasy urobione podczas dzikich świąt i cena się wyrówna bo to co się dzieje teraz to jakiś koszmar. różnica cenowa do 0,20gr na jaju a konkurencja czuwa. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znacie jakieś firmy spedycyjne, które przewożą jaja? Raben, Schenker nie świadczą takich usług. Jedynie Fresh do tej pory udało mi się znaleźć...

 

HZ Transport wozi spożywkę chłodniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki... a coś jeszcze np na 12 palet jakaś spedycja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki... a coś jeszcze np na 12 palet jakaś spedycja?

 

 

poczta też wozi listami poleconymi

zarejestruj się na stronach o wolnych pojazdach i ładunkach i tam zawsze ogarniesz jakiś transport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ,nie wiem...telefony z niemiec,starzy klienci co olali też sobie przypomnieli nr.telefonu.....pożyjemy zobaczymy ps.pasza znów w góre !!i z tego co wiem sukcesywnie będzie drożała.... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

propozycja - magazynować- za miesięc brak jaja wg. mojej wiedzy 25 lat produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magazynować , magazynować , z czasem bańka purchawki znowu pęknie i sporo staruchów zaleje rynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnia Drobiu A&B DROB Sp. z o.o. zakupi każdą ilość kury rosołowej ( nioski ) do uboju.

 

tel: 606 640 125

www.abdrob.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem producentem jaj ściółkowych . Nawiążę stałą współpracę z odbiorcami z woj. mazowieckiego kontakt 604 575 433

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem producentem jaj ściółkowych . Nawiążę stałą współpracę z odbiorcami z woj. mazowieckiego kontakt 604 575 433

 

Kolego napisz na priva w jakich cenach i jakie ilości masz do zaoferowania - jestem zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy któryś z dostawców jest w stanie dostarczyć jajka na Pomorze. Na początek ok. 5 palet (S, M, L, 2PL) i jeśli tak to w jakiej cenie, wielkości te które podałam.

 

Proszę o telefon 506-220-293 lub odpowiedź na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie koniec dolka.Po ostatniej dostawie znowu tel z propozycjami zluzowania magazynu Jeszcze poprzedni towar nie zszedl,bo i kiedy,a tu nastepny wypada wziac po ustalonej,niskiej cenie,zeby pomoc w potrzebie

Cena nic w gore,choc ilosc nawet mniejsza,bo przeciez sam tego zapasu jajek nie bede jadl.

 

Cena na sredni hurt:

1a -28gr

itd. co 2gr

 

Sa sygnaly,ze detal zaczyna czesciej (choc dosc skromnie) obnizac cene,wiec i konsumenci sie wkrotce rusza.

Prawdopodobne,ze podwyzka za jakies dwa tyg na horyzoncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na moje oko to już zaczynają się tel za jajem i zapytania cenowe. ogólnie myślałem,że będzie gorzej przez ten długi weekend,ale nie ma co narzekać.

1a-0,28gr i co 2 gr w dół.

no ale też są ceny 1ą 24-25gr.wszystko zależy jakie kto ma ciśnienie..... .

hasło na dziś : JAJA W GÓRE,PASZA W DÓŁ !!!

MIŁEGO DNIA I DOBREGO HANDLU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- ostra górka, ostry dół i tak w koło...

na co teraz kolej, czego możemy się spodziewać ? "GÓRA"... hura !!!

- pasze drożeją, jaja tanieją i tak w koło

na co teraz kolej, czego możemy się spodziewać ? "DÓŁ"... hura !!!

- czy nie mam racji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co, nie jest źle. Wydaje się, że koniec maja, początek czerwca może być małe zdziwienie sytuacją na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tutaj tak spokojnie??? aż za spokojnie!

czyżby cisza przed burzą?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykują burzę. Faza początkowa - najwięksi wstrzymują sprzedaż , udają ,że nie mają 2 tyg. zapasu (bo się tak umówili) Cena... rośnie , czarne chmury wzbierają i psss. balon zapasów wypływa na rynek , znowu spada.... i po burzy. Tak na marginesie -to na razie producentom rośnie tyko ciśnienie. Było fajnie było ,ale się skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

numerek coś dla ciebie .....

Przepis na dziecko;

- 25kg czułości

- 2 dobre jaja ubijać do rana aż wyjdzie śmietana

- odstawić na 9 m-cy i kupić wózek dziecięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szykują burzę. Faza początkowa - najwięksi wstrzymują sprzedaż , udają ,że nie mają 2 tyg. zapasu (bo się tak umówili) Cena... rośnie , czarne chmury wzbierają i psss. balon zapasów wypływa na rynek , znowu spada.... i po burzy. Tak na marginesie -to na razie producentom rośnie tyko ciśnienie. Było fajnie było ,ale się skończyło.

 

Tak się pocieszaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szykują burzę. Faza początkowa - najwięksi wstrzymują sprzedaż , udają ,że nie mają 2 tyg. zapasu (bo się tak umówili) Cena... rośnie , czarne chmury wzbierają i psss. balon zapasów wypływa na rynek , znowu spada.... i po burzy. Tak na marginesie -to na razie producentom rośnie tyko ciśnienie. Było fajnie było ,ale się skończyło.

 

Kompletna bzdura, większej nie słyszałem w ciagu ostatnich lat. . Trudno to logicznie zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...