Skocz do zawartości
pepcio11

Ładowacz troll i cyklop

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Może to te wzdłużne poleciało... No, to trochę roboty mnie czeka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc.Po prostu troll nie ma siły podnosić obornika,a teraz to nawet na pusto nie da rady podnosić i skręcać na boki.Rok temu wymieniłem nową pompę,olej ma na full,nowy filtr olejowy-nie mam pojęcia co się stało.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza rzecz to wykręć zawór w rozdzielaczu i sprawdź czy nie jest zacięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam slowa kolegi trol idealnie pasuje do c 330 kilku moich znajomych posiada ten sprzet i go chwala a jeden nawet podpina go do t-25 i tez sobie radzi z nim. Ja mam skrzata troche wiekszego brata trola ale c 330 nie moze go podniesc, c360 ledwo co sobie z nim radzi.

 

witam po dlugiej nieobecnosci.

 

przymierzam sie do zakupu trolla , zastanawiam sie jak wyglada jazda nim zamontowanym na c330?

czy nie jest aby za ciezki ?

planuje uzyc go po drobnej modyfikacji (doloze hydrauliczna obrotnice chwytaka i drobna przerobka samego chwytaka)do zaladunku drewna z lasu.

plan jest taki :

troll na ciapku i przyczepa jednoosiowa z przedluzonym dyszlem na zaczepie polowym.oczywiscie taki zestaw tylko pusty ,z powrotem juz sama przyczepa i druga runda po sam ladowacz.

jak widzicie ten pomysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontuj trola na zaczepie przyczepy i będziesz miał ładny zestaw do lasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez o tym myslalem ale najpierw musze jakas wywrotke kupic ,na razie mam zwykla samorobke bez wywrotu i to w nienajlepszym stanie dlatego sie obawiam o dyszel czy wytrzyma dodatkowe obciazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z cyklopem po przerwie zimowej ma ograniczony skręt w lewo co może być przyczyną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam problem z cyklopem po przerwie zimowej ma ograniczony skręt w lewo co może być przyczyną ?
A gdy podpieram go na łapach to prawą stronę to aż podnosi koło a lewą tylko podpiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupiłem ładowacz Cyklop T214 i chcę zrobić zasilanie z silnika elektrycznego. Jakie obroty powinny być na wyjściowym wałku (WOM) wychodzącego z multiplikatora w cyklopie łączącego z ciągnikiem? Dodam że po podłączeniu do Ursusa C360 po załączeniu wałka na wolnych obrotach (bez gazu) cyklop chodził bardzo wolno, dopiero po dodaniu gazu chodził prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...