Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:22 Pią 18 Paź 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1059, 1060, 1061 ... 2210, 2211, 2212  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaroslaw1

PostWysłany: 18:38 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łobuzy z cedrobu puścili tuszkę po 5,1 miejmy nadzieje że to końcówka tego syfu ciekawe czy sami by zjedli to świństwo które sprzedają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
merc

PostWysłany: 18:37 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie nie sprzedajecie skoro tak chetnie spuszczacie cene, paradoksalmie zejscie na kurniku dobre i nawet same ubojni dzwonia po kurczaka
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 17:43 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj pisałeś o 3,80 , dzisiaj 3,7 , a nawet 3,6 to rozumiem ,że jutro pewne 3,60 , pojutrze 3,50-3,40 , a za tydzień 2,80!!!
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 17:20 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,7 n i nawet 3,6 n!!! sprzedawać za 3,7 bo idzie w dół !!!
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 17:12 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobiłem dziś sobie małą sonde telefoniczną i taką najniższą cene usłyszałem w ubojni z okolic tomaszowa mazowieckiego...
Powrót do góry
JBL

PostWysłany: 16:41 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale żeś rozbierzność podał 30gr różnicy to moze być dla niektórych być albo nie być
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 16:41 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odwal się. jeśli wejdziesz miedz wrony musisz krakac jak i ony ale do czasu.
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 16:36 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predator&obcy napisał:
właśnie zejdzcie do podawania cen jak gdzie indziej . bo już żygac się chce. ten o związkach których nie ma kto utrzymac ten o budowie ten o kuli której nie ma i tak w kółko panowie.
no to predaorku teraz widze każdy Twój post z cena żywca bo inaczej jestes niekonsekwentnym typkiem bez honoru...bo z tego co sobie przypominam to Ty piszesz takie posty, ze szybciej można arabski rozszyfrować niż Twoją mowe...a jak chcesz znać cenki to owe oscylują na dziś od 3.55 do 3.8
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 16:20 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie zejdzcie do podawania cen jak gdzie indziej . bo już żygac się chce. ten o związkach których nie ma kto utrzymac ten o budowie ten o kuli której nie ma i tak w kółko panowie.
Powrót do góry
danuss

PostWysłany: 16:11 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszubek napisał:
W poludnie w TV mowili ,ze hodowcy kurczaka nie maja co liczyc na lepsze ceny w najblizszym czasie poniewaz kurczak sie slabo sprzedaje. Natomiast ceny indyka zaczynaja rosnac !!!!

hehe indyk to juz wogole tragedia jesli chodzi o oplacalnosc, przy obecnych cenach paszy cena indyka musialaby baaaardzo wzrosnac zeby hodowla znowu byla rentowna. Swoja droga nie dziwie sie indyczarzom, ze przeszli na brojlera z nadzieja zarobku...ale wyszlo na to ze i tu przejechali sie zdrowo...co za czasy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:07 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bruszetta napisał:
pióro ulegasz manipulacji medoxa jemu dokładnie chodzi o dezinformacje to nie jest ktoś przychylny hodowcą

Powstrzymam się od inwektyw ,bo jesteś kobietą.
Zadam za to pytanie-JAKĄ DEZINFORMACJĘ WPROWADZAŁEM PROSZĄC WAS ,BYŚCIE NIE ŁADOWALI TYLE KUR NA POCZĄTEK PAZDZIERNIKA BO BĘDZIE W PADZIERNIKU 3.50????????????????????????
Jaką dezinformację wprowadzałem dwadzieścia razy wcześniej prosząc - nie walcie tyle kur na dany termin bo będzie masakra.I była masakra.Tyle razy.I zawsze głupki piszą ,medox wtedy wkłada i innych znięchęca.
Ja rozumiem raz,ale dwadzieścia razy przekonaliście się ,że miałem rację i dalej piszecie te brednie
Pióro -jak masz kury na koniec listopda/początek grudnia to jestes w grupie największych obsadzeń w całym roku.Podobnie jak na pazdziernik.Uważam,że będzie 3.20-3.30netto
Kaszubek poniżej bardzo dobrze opisał tok myślenia hodowców
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 13:43 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czasu upadku komuny i nastaniu wolnego rynku zawsze jest to samo. Wiosna ,latem hodowca przytuli pare groszy chociazby z tytulu duzej oszczednosci na opale lub dlatego ,ze sasiadowi sie podusily bo bylo kilka dni upalu,a ja mialem mniejsze i wraz z nastaniem jesieni ,dodatkowych kosztow zwyklych ludzi ceny spadaja bo rozochoceni hodowcy ludza sie ,ze w akurat tym roku jesien i zima beda lepsze!!! A....gowno. Ale nie na pazdziernik trzeba miec no bo to jest jeszcze troche tansza hodowla, na Swieta tez wypada miec bo ....musi byc cena i dopiero po dwoch wtopach zaczynamy myslec i narzekac. Sadze,ze w przyszlym roku bedzie tak samo bo my juz po prostu tak mamy!
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 13:23 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszubek, nie wierz temu co mówia w telewizji, ostatnio jeden kurdupel, oskrżał pół świata o mord i matactwo,później jak okazało sie to kiszką, to oskarżał o tłumienie wolnych mediów. Więc to sie tak ma do rzeczywistosci, jak solidarność drobiarzy do ceny kurczaka Very Happy
Powrót do góry
w40

PostWysłany: 13:21 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacje TV są zawsze 2 tyg do tyłu. Północna Polska płaciła 4 i mogli by więcej lecz popatrzcie na Mazowieckie, Świętokrzyskie, Podkarpackie. Tam popaprańcy zjeżdżają z ceną i załatwiają cały kraj a zejście z ubojni jest normale, w chłodniach widać już ściany tylko ceny nas satysfakcjonującej brak. Może tam indyczarze wychodzą ze swoimi kurkami i na kolanach proszą o wzięcie żywca a żywiec to gorący towar, muszą oddać. Ubojnie jakoś nie widzą problemu, że ich dostawcy konają i potem pociągną za sobą całą gałąź drobiarstwa i producentów zbóż. Jedyne wyjście to wykopać indyczarzy, wstawiać o 1/3 mniej lub 12-14 tygodniowe przerwy. Na kontyngenty nie mamy wpływu. Ja osobiście wolę dłuższe przerwy bo są pewne koszty stałe takie same przy 17000 czy 21000 w hali.
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 13:07 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bruszetta napisał:
pióro ulegasz manipulacji medoxa jemu dokładnie chodzi o dezinformacje to nie jest ktoś przychylny hodowcą
Bruszetta a powiedz kto tym hodowcą jest przychylny? przeciez sam hodowca hodowcy nie jest przychylny i nie mówie tu o medkoxie, wystarczy, że napiszesz rzeczywistą cene żywca, która będzie niższa od oczekiwań jednego z drugim i od razu równają Cie z błotem...starasz się, robisz swoje dochodzenie, wiesz, że na sklepach jest kurczak obcego pochodzenia, podzielisz się tą uwagą z innymi hodowcami aby wspolnie zastanowić się nad formą przeciwdziałania importowi i co z tobą robią? równają Cie z błotem...dopóki hodowcy będą dawać przyzwolenia na takie patologie, nie będą się zrzeszać i walczyć o swoje a wręcz będą siedzieć jak mysz pod miotłą doputy będziemy mieć co mamy...chodz mi się wydaje, że juz jest za poźno na jakie kolwiek działania
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 13:05 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poludnie w TV mowili ,ze hodowcy kurczaka nie maja co liczyc na lepsze ceny w najblizszym czasie poniewaz kurczak sie slabo sprzedaje. Natomiast ceny indyka zaczynaja rosnac !!!!
Powrót do góry
Bruszetta

PostWysłany: 12:56 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 12:06 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na jakiej podstawie tak sądzisz? podziel się swoimi spostrzeżeniami ,bo Medox wprowadza mnie w czarną rozpacz
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 11:41 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chce prorokować ale coś mi się wydaje że cena drgnie w czasie rzekomego wysypu, który zacznie się w ostatnim tygodniu listopada
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 10:24 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox to jakie ty masz informacje jesli chodzi o wstawienia . masz dane z kilku wylęgarni czy skąd
Powrót do góry
mateusz1
Gość

PostWysłany: 10:20 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

07.11.2012r. Aktualne ceny skupu kurczaka oraz sprzedaży tuszki:

http://www.cenyrolnicze.pl/drob/1352070001/
Powrót do góry
puzon brojlerowski

PostWysłany: 10:13 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

południe cena 4,30
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:02 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam około 10-12 razy dokładniejsze i bardziej wiarygodne dane
Powrót do góry
Aga_Now3

PostWysłany: 10:00 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena juz spada.... nawet nie miaał kiedy wzrosnąc jednym słowem.... na koniec tygodnia i weekend jaka moze byc?? Confused chodzi mi szczególnie o małopolskę Exclamation
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 09:18 Sro 7 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja znow mam sprzeczne informacje ,u mnie na wylęgarni najwiecej wsawien było 2-7 listopad i poczatek nowego roku
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1059, 1060, 1061 ... 2210, 2211, 2212  Następny
Strona 1060 z 2212

Skocz do: