Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:16 Wto 16 Lip 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1060, 1061, 1062 ... 2180, 2181, 2182  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misio

PostWysłany: 13:14 Nie 23 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u nas 3,9-4,0 i moze j ebnac jeszcze w dol Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaszubek

PostWysłany: 11:28 Nie 23 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje przynajmniej na Kaszubach wolac min. 4,30 ! Wiem ,ze maja powazne braki na nowy tydzien i trzeba pomoc dzwignac sie cenie. Ubojnie same nam nie podniosa.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 11:01 Nie 23 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczak widzę , że umiesz czytać więc po kiego grzyba w tym wątku ciągniesz ten temat???
Dziad swoje , a baba swoje Evil or Very Mad
Kaszuby mają problem bo ptaków NIE MA !!!!!!!!!!!! Ale co jest wręcz zdumiewające nie chcą zapłącić więcej jak 4,10!!!
Tak więc kto ptasza ma niech woła chociaż te 4,50 netto .
Powrót do góry
kurczak

PostWysłany: 10:08 Nie 23 Wrz 2012    Temat postu: Re: ubojnia Odpowiedz z cytatem

Michael851 napisał:
koledzy pod koniec tego roku kończe budowę 2 obiektów po 2400 m2 jeden i właśnie szukam dobrego odbiorcy, w sumie w następnym roku zamierzam postawić dodatkowe jeszcze 2 takie obiekty także może ktoś na tym forum poleci mi jakąś dobrą ubojenke;) mieszkam na podlasiu

Kolego na podlasiu masz: dobrą ubojnię Górny w Giżycku,
masz Wipasz w Mławie - pewnie chętnie wezmą, masz Animex, być może i Indykpol zapędzi się po te twoje 2 kurniki.
Powrót do góry
kurczak

PostWysłany: 10:05 Nie 23 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się koledzy zagotowali, ja tam życzę mu dobrze, chociaż jak ma kolegów Cedrobowców to z pewnością go wyprostują np po 3,8 netto w takim okresie jak teraz, sprzedając mu pisklaczka po 1,37 netto i paszę nie wiem po ile - wszystko z Cedrobu, na zasadzie bierz, bierz ..... przecież się dogadamy.......
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 06:16 Nie 23 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wróbelki ćwierkaja, że zaczyna coś drgać w rajstopach. Czego i sobie życzę Very Happy
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 13:16 Sob 22 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co się odzywacie prawdziwi hodowcy Idea
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 18:54 Pią 21 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michael jeżeli masz takich znajomych to tylko mogą być tylko złodzieje z cedrobu więc czemu ty szukasz uboini sprzedawaj do znajomych oni cię napewno wyprowadzą na dobrą drogę
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 18:52 Pią 21 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt to "cena brojler" !
istnieje już wątek "budowa kurnika" - tam odsyłam ,jest również istnieją inne pochodne wątki
Powrót do góry
w40

PostWysłany: 18:30 Pią 21 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michael851 napisał:
rzeczywiście miałem zamiar budować troche, mniejsze obiekty 1800m2 ale po konsultacji z kilkoma kolegami stwierdziłem że przy podobnych kosztach wybuduje obiekty o 1400 m2 większe co pozwoli mi wstawić 24000 szt. kurczaka jednorazowo więcej, myślałem że po to jest forum aby zasięgnąć niezbędnych informacji z kim współpracujecie, ale widzę że niechętnie dzielicie się informacjami dotyczącymi hodowli kurczaka, bo myslicie że jak ktoś wybuduje ze 4 kurniki to wam zrobi konkurencję wielką, a musze wam powiedzieć że mam znajomych na mazowszu którzy budują po kilkanaście takich obiektów jak ja rocznie i się nie przejmują. Wink

To nie temat o budowie tylko cenie. Amen
Olsztyn 4 netto
Powrót do góry
Michael851

PostWysłany: 16:55 Pią 21 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczywiście miałem zamiar budować troche, mniejsze obiekty 1800m2 ale po konsultacji z kilkoma kolegami stwierdziłem że przy podobnych kosztach wybuduje obiekty o 1400 m2 większe co pozwoli mi wstawić 24000 szt. kurczaka jednorazowo więcej, myślałem że po to jest forum aby zasięgnąć niezbędnych informacji z kim współpracujecie, ale widzę że niechętnie dzielicie się informacjami dotyczącymi hodowli kurczaka, bo myslicie że jak ktoś wybuduje ze 4 kurniki to wam zrobi konkurencję wielką, a musze wam powiedzieć że mam znajomych na mazowszu którzy budują po kilkanaście takich obiektów jak ja rocznie i się nie przejmują. Wink
Powrót do góry
danuss

PostWysłany: 11:03 Pią 21 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s69 napisał:
4.05 netto wczoraj Wielkopolska.

Jędrzejak na dzisiaj 4.1
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 09:39 Pią 21 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest bardzo malo kurczaka i cena w koncu musi podskoczyc. Na przyszly tydzien ubojnie szukaja towaru bo maja braki !
Powrót do góry
501

PostWysłany: 09:35 Pią 21 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na marginesie. Czy 4,00-4,10 zadowala nas przy tych cenach? Bo ja wypalam się powoli. Od roku jest kiła. Zastanawiam się nad bezrobociem a ktoś buduje kurniki Shocked Chciałbym mieć te pieniądze ale nie utopione w ten sposób Sad
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 09:26 Pią 21 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4.05 netto wczoraj Wielkopolska.
Powrót do góry
mateusz1
Gość

PostWysłany: 09:03 Pią 21 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

21.09.2012r. Aktualne ceny skupu kurczaka oraz sprzedaży tuszki:

http://www.cenyrolnicze.pl/drob/1347832801/
Powrót do góry
501

PostWysłany: 09:01 Pią 21 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
W dużym mieście na targowisku kurczak 8,4 filet 18,50 !!!!

Tak,tak.

Co do Michaela to lepiej nie wypowiadać tego nicku.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 08:53 Pią 21 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dużym mieście na targowisku kurczak 8,4 filet 18,50 !!!!
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 08:20 Pią 21 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem kto to jest Michael,ale nic mnie nie zdziwi ! W takze ta branze inwestuja rozni ludzie i to grube miliony. Ludzie ktorzy dorobili sie w rozny sposob kolosalnych pieniedzy,a nie chca sie zajmowac szemranymi interesami lub po prostu od nich odchodza. Nie bede wymienial znanych mi inwestycji w dziesiatki kurnikow ,piekne wylegarnie czy zaklady ubojowe ludzi ktorzy dopiero zaczynali w tej branzy od razu pakujac dziesiatki milionow. Zatrudnili prezesow ktorzy im zarzadzaja interesem i prawdopodobnie nie maja cisnienia ze nie starczy im na rate w banku. Po malu konczy sie czas typowo rodzinnych hodowli z jednym czy dwoma obiektami ktore znikna najpozniej wraz z przejsciem starszych hodowcow na emeryture bo w wielu przypadkach ich dzieci nawet jak beda mialy checi nie bedzie stac na wieczne remontowanie starych "bud" i konkurowanie z nowym, preznym biznesem. Pozdrawiam wszystkich i dajcie sobie juz spokoj z Michaelem.
Powrót do góry
w40

PostWysłany: 08:01 Pią 21 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rufus napisał:
Michael ale wkurzyłeś okolicznych drobiarzy ! Skłam chociaż ,że to na gęsi czy coś . Teraz posypie się wywodów jak to psujesz rynek Very Happy
Na marginesie gratuluję odwagi i powodzenia obyś zarobił !

Uważam, że MIchael jaja sobie robi żeby nakłonić do dyskusji. Jeżeli jednak jest to prawdą to gratuluję mu nie odwagi tylko głupoty i życzę wtopy na dzień dobry aby otrzeźwiał bo i tak te budy mu zabiorą za długi, chyba że te budy będą "pralnią". Evil or Very Mad
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 22:32 Czw 20 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten sam nik pytał sie o zbyt ale 13 stycznia 2012 r i pisał że bedzie budował hale dwie ale o połowe mniejsze niz jak teraz podaje ,jeszcze nie skonsumował a już podwoił apetyt ,smiechu warte Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
leon330

PostWysłany: 22:00 Czw 20 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michael851 napisał:
oj tam odwagi jak ja nie będe zarabial to nikt nie będzie zarabiał a jak wy bedziecie zarabiać to i ja będe, ostatni rok był dośc dobry dla brojlera a to że raz trzeba dołożyć do interesu a raz się więcej zarobi to jest normalne na tym polega biznes Wink
hahaha teraz michael pyta o zbyt a niedługo będzie pytał czy jest chetny na kupno dwóch nowo wybudowanych hal...chociaż z tym michaelem to widze ze jest jakas sciema, bo juz któryś raz z koleii ktoś o podobnym niku pyta o cene kurczaka bo albo przymierza się do budowy, albo buduje, albo zamierza, mysle że to ta sama osoba ściemnia...zdrowo myśląca osoba nie myslałaby o budowie nowych obiektów kiedy jeszcze dwa pierwsze są w budowie i nie miała jeszcze z tym nigdy do czynienia
Powrót do góry
Michael851

PostWysłany: 21:20 Czw 20 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj tam odwagi jak ja nie będe zarabial to nikt nie będzie zarabiał a jak wy bedziecie zarabiać to i ja będe, ostatni rok był dośc dobry dla brojlera a to że raz trzeba dołożyć do interesu a raz się więcej zarobi to jest normalne na tym polega biznes Wink
Powrót do góry
Michael851

PostWysłany: 21:13 Czw 20 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a teraz kurczaka po ile sprzedajecie? A ty medox z kim handlujesz?
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 21:12 Czw 20 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michael ale wkurzyłeś okolicznych drobiarzy ! Skłam chociaż ,że to na gęsi czy coś . Teraz posypie się wywodów jak to psujesz rynek Very Happy
Na marginesie gratuluję odwagi i powodzenia obyś zarobił !
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1060, 1061, 1062 ... 2180, 2181, 2182  Następny
Strona 1061 z 2182

Skocz do: