Skocz do zawartości
korsarz

Zapraszam

Rekomendowane odpowiedzi

korsarz dzisiaj jeszcze targowałem ten ładowacz z pronaru diler wystawił mi fakture ostateczna cena 22 tyś byłem i oglądałem z polmotu i ten pronaroski wydaje mi sie troche masywniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to sporo przestrzeliłem z ceną daj znać w jaki sposób ci go podłączą chodzi mi o podlączenie hydrauliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok chyba w przyszłym tygodniu go założe to Ci powiem ale obawiam sie że tak samo go podłączą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie wystrugalem taki patyk do podpierania tej gałki powiedz żeby ci dożucili jakąś przeciw-wage na tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie mi pomóc w sprawie konstrukcji dachowych?? Jeśli macie kakieś foty dotyczące wiązarów to byłbym bardzo wdzięczny za info, interesuje mnie rozpiętość 15m dwuspadowy waga w granicach 300kg ( jak najlżejszy) Może ktoś coś robił bardz prosze o rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przeglądałem różne oferty i sam zgłupiałem wolałbym metalowe ale są dużo droższe od drewnianych wiązarów. Boje sie że drewno szlak trafi jak wpuszcze pod taką wiate zwierzęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal też nie jest wieczny. A drewniana spokojnie wytrzyma do twojej emerytury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gees masz jakieś namiary kto robi wiązary na dolnym śląsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest banalnie prosta robota. Wystarczy równy plac, pilarka ręczna, góra trzech dokładnych ludzi i jazda !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wiary w siebie kolego! To jest prościzna jak zbijanie budy dla psa. Kratownice zbijasz łącząc ze sobą trzy deski gr.25 mm tak by powstał dzwigar gr.75mm. Robisz pierwszy, zostawiasz na ziemi i na nim montujesz następne, mając pierwszy za szablon. To się poprostu musi udać. 100 % powtarzalności elementów. Jeśli nie skopiesz kątów prostych lub poziomów na wieńcu budynku, to wszystko do siebie pasuje z dokładnością klocków lego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mania, a co Ty chcesz zadaszyć, jeśli można spytać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korsarz jak możesz to podaj więcej informacji o tych pośrednikach a może podasz mi swój numer GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...