Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 13:22 Sro 24 Kwi 2019

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1077, 1078, 1079 ... 2165, 2166, 2167  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 10:33 Czw 26 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tam, boją się podać?buuuhhhahahahah Laughing Laughing
Pisałem 2 tygodnie temu - jedyne, co może trochę uratować sytuację ,przy takich mega wstawieniach po 15 czerwca ,to sprzedawanie kury w wadze 2.40 czyli zmniejszenie ilości mięsa na rynku
Nie posłuchali i trzymali na 3kg i zamiast 4.60 mają w momencie 4.20 Laughing Laughing
Dokładnie jak napisałem
Mało tego
Pisałem już w lutym - walicie wszyscy na Euro2012? Ok .Walcie.Może będzie duży ruch i będzie ok,ale co zrobicie jak cała ta masa z Euro2012 wsadzi potem jeszcze raz pod koniec czerwca ,a jak wyjdą ze sprzedażą na przełomie lipca i sierpnia to Euro już nie będzie?
Potem znów ta cała masa wsadzi po 15 sierpnia czyli w dodatkowo ulubionym przez wszystkich hodowców w Polsce terminie( i tych normalnych i tych w tunelach foliowych Laughing Laughing )gęsiarzy i wszystkich innych i potem jak te kurki wyjdą na pażdziernik Euro2012 też nie będzie.Co wtedy?
Zaś nie posłuchali.Teraz rynek wymierzy karę Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mal

PostWysłany: 10:08 Czw 26 Lip 2012    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

kto z hodowców poda prawdziwe ceny? jak płaci Wyrębski? i jak wielkopolska???
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:44 Czw 26 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler ,pisałem o koszcie 4.20netto i ja się w takim zamknę nie mając złotówki kredytu i nie licząc amortyzacji
Powrót do góry
moree

PostWysłany: 09:41 Czw 26 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

małopolska 4,2-4,25
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brojler kurzy

PostWysłany: 09:03 Czw 26 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox chyba liczydło masz popsute Mad Przy tej cenie paszy to koszt zerowy oscyluje w granicach 4,30-4,40 !!!
A jak policzę moje wynagrodzenie , amortyzację etc. , czyli wszystko to co liczą np. ubojnie albo wytw. pasz to i 4,60 zabraknie Confused
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:35 Czw 26 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złoto czy orzechy ?
Orzechy.

Pasza znów od jutra w górę.1700tona.Koszt 4.20netto.Gratuluję bicia rekordów wstawień.Do tego otwarty na powrót (od kilku lat był zakaz)od lipca kontyngent od Azjatów.Dodatkowe kilkaset tysięcy ton bardzo taniego mięska w Uni nie polepszy zapewne sytuacji

Predator - to co nazwałeś idiotyzmem ,to wierny i dokładny opis mechanizmu funkcjonującego od lat.Gwarantuję Ci nawet na pismie ,że w tym roku będzie dokładnie jak napisałem.
W ekonomii nie ma cudów.
Powrót do góry
mały1

PostWysłany: 08:21 Czw 26 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
W sobotę na Pomorzu ostatni dzień wysokiej temperatury . Przez kolejne 10 dni licząc od niedzieli , wg prognostyków tylko w czwartek ma być około 27-28 .
Tak więc zobaczymy od poniedziałku co będzie z podażą ptaka Surprised O duzym to raczej przez kilka dni ubojnie muszą zapomnieć.
Złoto czy orzechy ? Zobaczymy .
Cytat:
Tak jak i w Wielkopolsce
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 07:21 Czw 26 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sobotę na Pomorzu ostatni dzień wysokiej temperatury . Przez kolejne 10 dni licząc od niedzieli , wg prognostyków tylko w czwartek ma być około 27-28 .
Tak więc zobaczymy od poniedziałku co będzie z podażą ptaka Surprised O duzym to raczej przez kilka dni ubojnie muszą zapomnieć.
Złoto czy orzechy ? Zobaczymy .
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 06:44 Czw 26 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predator&obcy napisał:
ostatni post do tego głupka więcej nawet się do jego idiotyzmów nie odnoszę Twisted Evil

Skąd ty się urwałeś ? Chłopie za największego głupka , kretyna , który jeszcze nie napisał ani jednego logicznego postu robisz tu ty !!!!
Zrób wszystkim forumowiczom przyjemność i wpełznij gdzieś do jakiejś dziurki , i pozostań tam hm......... chociaż następne dziesięć lat !!!

Przy okazji wykorzystaj ten czas na naukę języka polskiego Confused
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 22:21 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio napisał:
4,1 to bedzie ale na kaszubach bo tam jest zawsze najwieksza cena Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad dzis niektore ubojnie co maja kontraktacje zjechaly z tuszka na 6,0-6,05 a wiec jazda sie zaczyna cza dobrze zapiac pasy!!!!!!!!
minio dziś dopiero środa a ty już pijesz Question
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 22:13 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatni post do tego głupka więcej nawet się do jego idiotyzmów nie odnoszę Twisted Evil
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 22:09 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Mniej więcej ,choć z tego wzrostu od poniedziałku też gowno będzie
Zadzwoncie lepiej i popytajcie o wstawienia w drugiej dekadzie sierpnia Laughing Laughing Po 15 czerwca pobiliście tegoroczne rekordy we wstawieniach ,ale po 15 sierpnia, do tego dojdą ci, co nie wstawiają do tych walących się syfów w obawie przed upałem.A taka druga połowa sierpnia to najlepszy termin w roku.Na początku nie trza grzać,a na końcu nie trza za bardzo wentylować Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Się nawet w tunelu foliowym uchowa i zawsze ktoś bez papieru łyknie Laughing Laughing
Od lat to samo i jak potem pier.dolnie w pazdzierniku 50gr poniżej kosztu to trzyma,trzyma i puścić nie chce Laughing Laughing
Jeszcze gęsiarze się zawsze dorzucą w tym terminie i jest komplet w kasynie Laughing Laughing Laughing
Eh....co zrobić ,na podwyższenie ilorazu inteligencji lekarstwa niestety póki co myś brak
P.S Wysokie ceny i bardzo wysokie jedynie we wrzesniu
myślałem że ja głupi ale tobie to już całkiem odbiło uwaga na kino bo coś z saletry jeszcze zrobi
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 20:51 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są lepsi niż Koziegłowy, Storteboom i Konspol razem wzięci.
Cała Kargowa i okolice to jedno mistrzostwo świata. Przecież żadna, dokładnie żadna umowa, nie nakazuje oddawania ptaków poniżej kosztów produkcji. Gratuluję wytrwalcom harującym na kogoś, kto i tak przy pierwszej okazji wypnie na nich dup....
Ale to na szczęście nie mój interes. Ja sobie tylko głośno myślę
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 19:50 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brychcyki płacą 3,9 zł,tuszke gonią po 6 ,0 zł na każdym kilogramie mają 2,1 zł, Evil or Very Mad Exclamation Evil or Very Mad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:51 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniej więcej ,choć z tego wzrostu od poniedziałku też gowno będzie
Zadzwoncie lepiej i popytajcie o wstawienia w drugiej dekadzie sierpnia Laughing Laughing Po 15 czerwca pobiliście tegoroczne rekordy we wstawieniach ,ale po 15 sierpnia, do tego dojdą ci, co nie wstawiają do tych walących się syfów w obawie przed upałem.A taka druga połowa sierpnia to najlepszy termin w roku.Na początku nie trza grzać,a na końcu nie trza za bardzo wentylować Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Się nawet w tunelu foliowym uchowa i zawsze ktoś bez papieru łyknie Laughing Laughing
Od lat to samo i jak potem pier.dolnie w pazdzierniku 50gr poniżej kosztu to trzyma,trzyma i puścić nie chce Laughing Laughing
Jeszcze gęsiarze się zawsze dorzucą w tym terminie i jest komplet w kasynie Laughing Laughing Laughing
Eh....co zrobić ,na podwyższenie ilorazu inteligencji lekarstwa niestety póki co brak
P.S Wysokie ceny i bardzo wysokie jedynie we wrzesniu
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 18:01 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest dokładnie tak jak pisaliśmy. Zresztą przy następnej takiej sytuacji też tak będzie. Ale od poniedziałku (jesli się ochłodzi) wszystkie ubojnie usłyszą, że karencja na leki obowiązuje, że nie urosły, bo nie jadły w upały itp.
Więc cenka ostro w górę na kilka dni, po czym.... jebut w dół, bo wchodzą przepowiadane przez medoxa wielkie wstawienia. A jesli znowu się ociepli, to pierdyknie poniżej 4 zyla.
Jakie to proste do przewidzenia... nawet dla tępaków ubojnistów, ale nie dla najmądrzejszych na świecie hodowców Embarassed
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 17:10 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4,1 to bedzie ale na kaszubach bo tam jest zawsze najwieksza cena Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad dzis niektore ubojnie co maja kontraktacje zjechaly z tuszka na 6,0-6,05 a wiec jazda sie zaczyna cza dobrze zapiac pasy!!!!!!!!
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 15:21 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ,ze wielu hodowcow nie sa tacy glupi jak niektorzy sadza! Z tego co wiem na Kaszubach nie ma za duzo towaru i schodzi w niskich wagach co swiadczy,ze w odpowiednim czasie sa sprzedawane. Brakuje komunikacji miedzy hodowcami takiej jaka jest miedzy ubojniami i to jest nasz problem. Jutro zrobia 4,30,a pojutrze 4,10 jak bedziemy potulnie oddawac zywca!!!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 15:08 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox proszę nie męcz nas już tym : " a nie mówiłem" .
Ameryki nie odkrywasz , a każdy rozsądnie myślący człek doskonale zdaje sobie sprawę za mechanizmów , które rządzą tą branżą .
Odwołując się do rozsądku / a co to takiego - wielu spyta / hodowców to tak jak mówienie do głuchego .
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:46 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Nie 4,4 , ale 4,3 i to mam już potwierdzone z ubojni!!!

Jeszcze wczoraj część poszukiwała , a dzisiaj mają full.
Przez 2 dni cenka poleciała o 30 groszy .

Co mogę powiedzieć?A nie mówiłem? po raz ...który?Setny?
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 14:37 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oddawac ponizej 4,50 kurczaka ! Troche slonca i chca nas dojebac. RANO GRZALY SIE TELEFONY MIEDZY UBOJNIAMI i sobie ustalili na czwartek 4,30,a dzisiaj placili 4,50 ,a nawet 4,60 [Gosz] Kurczaka nie ma za duzo i biora w malych wagach takze nie dajmy sie !!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 12:11 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to dobrze a może http://pl.wikipedia.org/wiki/Dichlorodifenylotrichloroetani nie ale przyszły tydzień o te 0.3 do góry robota tego na wszy.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 11:31 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie 4,4 , ale 4,3 i to mam już potwierdzone z ubojni!!!

Jeszcze wczoraj część poszukiwała , a dzisiaj mają full.
Przez 2 dni cenka poleciała o 30 groszy .
Powrót do góry
dorian1

PostWysłany: 11:26 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Kaszuby - wczoraj 4,60 , dzisiaj 4,50 A NA JUTRO CHCĄ NAWET 4,30 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kilka dni ciepła i wykorzystywanie sytuacji , że hodowca musi sprzedac!!!~

S K U R W Y S Y Ń S T W O - proponuję się nie uginać i poniżej 4,5-4,6 nie oddawać!!! Jak zaczniemy odmawiać / i nie obawiajmy się głupiego pi.erdolenia , że jutro będzie jeszcze taniej bo oni tylko żerują na strachu i panice hodowców / to sami będą dzwonić i PROSIĆ o sprzedaż . Chyba , że oleją swoich odbiorców i do konca tygodnia zrobią sobie urlopy . W co nie uwierzę bo kto chce stracić rynek zbytu .
Tak więc nie bać się i twardo sprawę stawiać - albo 4,50 minimum , albo DO WIDZENIA!!!
tak tak ten temat był już przerabiany na tym forum już tysiąc razy, ja nie sprzedam ale kowalski zjedzie z ceny byle tylko zdać bo gorąco i sie duszą.kaszyby 4.4
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 10:04 Sro 25 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złoto przeciw orzechom , że na początku tygodnia będzie dzikie poszukiwanie żywca . To co miało iść właśnie w przyszłym tygodniu na siłę jest przez hodowców wpychane teraz. A ubojnie i handel tylko na to czekają .
Racja w 100%. Cool Cool Cool
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1077, 1078, 1079 ... 2165, 2166, 2167  Następny
Strona 1078 z 2167

Skocz do: