Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak jest u mnie (ceny netto duży hurt)

L - 0,34

M - 0,28

S - 0,23

Cena chwilowo ruszyła - jest to przejściowa sytuacja kosmicznych cen z poszątku roku raczej nie będzie bo każdy wie co się działo 3 miesiące było fajnie a potem 6 odzyskiwanie klienta... Zresztą błazny zaraz zrobią nadprodukcję

Pozdr hodowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale kolegów z branży.... A dokładniej tych co mają już powiedzmy 1kk obsadę i jeszcze mu mało i buduje kolejne obieekty a potem gdy cena towaru spada pasza idzie w górę popytu brak to zaczyna się płacz, jeżdżenie po kraju ze "smorodem" i zaniżanie cen... Nie będe podawał nazwisk ale niestety tak właśnie jest Wydaję mi się że ta cena na dzień dzisiejszy jest OK a jak się zeobi nadprodukcja to wiadomo co będzie... A pieniądze w dzisiejszych czasach na stawianie nowych obiektów kto ma.... Ten który i tak już wszystko ma....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolny rynek kolego, nikt na to nie ma na wpływu, stać w miejscu też nie wolno trzeba inwestować, sam jestem w trakcie budowy,

- cena... nie jeden dołek i górkę przeżyłem myśle że sobie poradzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Jajczarka, a myślenie, że jak sąsiad pobuduje to będzie nadprodukcja jest bardzo krótkowzroczne. Dzisiaj żyjemy w Europie i jak nie my to inni pobudują - cena nie zależy od produkcji w Polsce tylko conajmniej w całej EU.

Niejeden dołek i górkę się przeżyło i tak naprawdę, to jak ktoś potafi produkować i zna się na tym to krzywdy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...