Skocz do zawartości
renata9617

Jaka szansa na dotacje

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką mam szansę na dostanie dotacji dla młodego rolnika.Mam od 2005 roku nadany numer producenta i numer siedziby stada ale gospodarstwo jest własnością mojej matki i na razie nie jest prowadzona żadna producja(tylko chodowla 2 jałówek).Matka chce mi przekazać to gospodarstwo w drodze darowizny czy mam szansę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przekazaniu przez matkę będę miała 8.80 ha obecnie nic nie posiadam mam 26 lat i przez ostatni 4 lata jestem ubezpieczona w krusie jako domownik wykrztałcenie średnie ekonomiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zmazowieckiego to powieżchnia gospodarstwa wystarczy ale musisz nie być gospodarstwem niskotowarowym. Musisz mieć co naimniej 4SU. Nie wiem czy jest taka możliwość aby dostać "MR" i dopiero dochodzić do <4SU. Jesteś w krusie jako domownik a w wytycznych jest że w czasie ubiegania się o to pomoc musiisz być ubezpieczona w pełnym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem że najkpierw żeby dostac te dotacje na Młodego Rolnika to muszą ten cholerny PROW wprowadzić w życie a jaknarazie nie widać żeby to szybko nastąpiło kurde jak takj dalej pojdzie to PROW na lata2007-2013 wejdzie w 2008 roku --no normalnie paranoja!!!!

powodzenia Renatko ja tę mam zamiara ubiegać się o dotacje na Młodego Rolnika i w tym celu uzupełniam wykształcenie na rolnicze zapisująć się na III edycje szkołyn Technik Rolnik. Pozdrawaim serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...