Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:20 Czw 28 Maj 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1115, 1116, 1117 ... 2371, 2372, 2373  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebawet

PostWysłany: 08:35 Pon 28 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predator&obcy napisał:
sebawet napisał:
Jeśli kogoś męczą wysokie koszty produkcji a chciałby je choć trochę obniżyć.
Proponuje zastosowanie nowoczesnej i w pełni zmechanizowanej nagrzewnicy miałowej produkowanej specjalnie do kurników. (sam jestem hodowcą)

Np. Lepiej jak nam zostanie z kurnika 10 tyś niż przy takich cenach mamy wyjść na zero lub dołożyć.

Więcej informacji 609966107.
to ile ty wcześniej wydawałeś na ogrzewanie typowego tysięcznika Question 15 tyś 20 tyś . ile teraz cię kosztuje Question bo mnie na gazie to na tysiąc metrów 3000l

U mnie średniej wielkości kurnik 1800m2 złużywałem 4000l oleju = 16 000zł
dzisiaj złużuwam 1000l oleju i 5 ton miału = 6000zł latem 0l oleju tylko miał. Razz
O więcej pytań prosze dzwonić. 609966107
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
puzon brojlerowski

PostWysłany: 08:15 Pon 28 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POŁUDNIE 3,80 -3,90 NETTO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daniel 7791

PostWysłany: 07:43 Pon 28 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie i Panie jakie ceny?

wczoraj sprzedałem po 3,7netto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sarius

PostWysłany: 01:26 Pon 28 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzy dni temu bylem w lewiatanie u siebie i kurczak 7.2b przy cenie 3.6n pol roku temu kurczak 4,0n w lewiatanie 7.8b dziure najlepij zalatac znizka u hodowcy bo ubojnia swoj % musi miec
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 01:18 Pon 28 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Wstawiać,nie gadać,następny rzut już w marcu/kwietniu wyjdzie, wiosna będzie, po pińć złoty netto będzie Laughing

to teraz te kregi kiedy beda albo gory miesa?niedawno pytalem ale bez echa!pol roku krag wychodzi i nie moze wyjsc a o gorach chyba troche zapomniales bo dawno tego tematu nie bylo Very Happy
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 23:56 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idz spac ty dupowłazie Evil or Very Mad
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 23:53 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="medox"]Wstawiać,nie gadać,następny rzut już w marcu/kwietniu wyjdzie, wiosna będzie, po pińć złoty netto będzie Laughing[/quote]

Medox,myśmy już obstawili mimo tego tłoku przy stole z ruletą.Mam na mysli 8mln piskląt extra z pazdziernika.Ale zgodnie z filozofią Radasa nacieramy na rynek z byka.Na rynek niedzwiedzia nacieramy z byka.Sam się pochwalę jaki mi bon mot wyszedł,sorki. Cool
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 23:48 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech se kurnik lepiej ociepli idiota Evil or Very Mad
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 23:37 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predator&obcy napisał:
do tego idioty z tym piecem na miał 10 tyś podzielic na 350 pln to jest 28.57 t kużwa jak on te 10 zaoszczędził to ile wydaje na ogrzewanie ile pali 40 ton na hale 1000m2

Smile no kity chciał wcisnąć starym wyjadaczom,,nie przejmuj się połowę przyszłych hodowców to wcześniej wypuścili 30 lat temu z psychiatryka....
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 23:33 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do tego idioty z tym piecem na miał 10 tyś podzielic na 350 pln to jest 28.57 t kużwa jak on te 10 zaoszczędził to ile wydaje na ogrzewanie ile pali 40 ton na hale 1000m2
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 23:00 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstawiać,nie gadać,następny rzut już w marcu/kwietniu wyjdzie, wiosna będzie, po pińć złoty netto będzie Laughing
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 22:55 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mylisz się rozpierd.olił bym swoje już istniejące i kumpli bym też wygasił za odpowiednią rekompensatą Very Happy
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 22:51 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Predo,obstawiam z przekonaniem graniczącym z pewnością że gdybyś pocelował w lotto to dostawiłbyś dodatkowe budy bo hazard cię kręci i tyle w tym temacie. Cool
Powrót do góry
Juger

PostWysłany: 22:44 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Konsolidacja Odpowiedz z cytatem

Wiem że nie na temat forum ale warto przeczytać.
Dużo osób pisze o zakładaniu związków żeby się zrzeszyć i mieć jakiś wpływ na to co z nami się dzieje.
Ja jestem z Kuj-Pom i należę do związku www.hodowcydrobiu-lubicz.cba.pl
Nie ma on nic wspólnego ze starym związkiem Pana Danielaka. Właśnie nasz związek był pierwszym który zaczął działać a nie tylko istnieć nic nie "robić".
Radze się zoriętować i poszukać w swoich województwach czy nie istnieją podobne organizacje. Bo my nie działamy sami.
Nasze władze powołały Federacje, która reprezentuje wszystkich hodowców. Tych nie zrzeszonych też. I czuje się jak jeleń a to dla tego że płace składki nasz związek działa i co tylko może to robi a wszyscy z tego korzystają.
I dobrze że korzystacie. Jednak sami możemy zrobić tylko tyle na ile pieniędzy wystarcz. Nie będę rozwijał bo każdy wie o co chodzi.
Jak wiadomo duży może więcej a czy wy chcecie być mali to już tylko od was zależy.
Jak macie jakieś pytania macie stronę internetową tam jest kontakt możecie pisać i sprawdzać co się u nas dzieje. Chętnych zapraszamy.
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 22:43 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lenistwa to ty prawdziwym hodowcom nie możesz zapodac zapierdalają świątek piątek czy niedziela i powinni za to coś miec hazard temu nie da rady . sam gram w tą grę i jeszcze lotto .jak trafię grube miliony to zamknę to forum naj sam pierw Very Happy
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 22:28 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Waszmościów.Kazdy potrafi policzyć koszty a niektórzy mają na to nawet stosowne papiery.Gdybyśmy to robili rzetelnie to wyszedł by jeden góra dwa rzuty rentowne w roku i trzeba by pomyslec o zamknieciu tego śmierdzącego interesu.Dlaczego tego nie robimy?Ano waszmościowie z lenistwa i zamiłowania do hazardu.Na tą pierwszą przypadłośc nie ma rady.Za to drugą da sie leczyć,trzeba tylko wybrać dobrego psychiatrę.Pozdrawiam. Cool
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 22:23 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszubek napisał:
Rufus !!!! Nastepne pisklaki za tydzien ? Przepraszam nie chce byc zlosliwy !

Kaszubek to ja będę złośliwy .Czytaj uważniej bo się ośmieszasz .Jak na razie to chyba jestem jedyny na forum który przyznaje ze stoi od początku grudnia baranie! I nie wkurzaj mnie w taki prostacki sposób bo odechciewa mi się zaglądać na to forum ze względu na takich prymitywów jak ty .Zanim coś napiszesz zastanów się trochę -to rada za darmo.
Pozdrawiam normalnych
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 22:17 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sebawet napisał:
Proponuje zastosowanie nowoczesnej i w pełni zmechanizowanej nagrzewnicy miałowej produkowanej specjalnie do kurników. (sam jestem hodowcą)

Np. Lepiej jak nam zostanie z kurnika 10 tyś niż przy takich cenach mamy wyjść na zero lub dołożyć.

to ile ty wcześniej wydawałeś na ogrzewanie typowego tysięcznika Question 15 tyś 20 tyś . ile teraz cię kosztuje Question bo mnie na gazie to na tysiąc metrów 3000l
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 21:54 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sebawet napisał:
ksiaze napisał:
sebawet napisał:

chyba Cie p.oj.eb.alo koleś żeby w dzisiejszych czasach pie.rd.olic się z węglem jeszcze....

Ładnie "Cie" napisałeś z dużej litery ale p.oj.eb.alo było już nie potrzebne. Smile
jeśli na moich obiektach realnie co rzut oszczędzam dzięki temu 60. 000 zł, tyle przy nich obsługi co przy nagrzewnicy gazowej czy olejowej, poza tym zauważyłem też inne korzyści.
Ja jestem zadowolony z nagrzewnic, jeśli masz już wyrobione zdanie bez wcześniejszej wiedzy jak one działają to szukaj gdzieś indziej obniżenia kosztów produkcji. POWODZENIA

chyba myślisz że żyjesz w 60tych latach z tymi swoimi piecami....ale jaja brak słów
Powrót do góry
sebawet

PostWysłany: 21:48 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
sebawet napisał:

chyba Cie p.oj.eb.alo koleś żeby w dzisiejszych czasach pie.rd.olic się z węglem jeszcze....

Ładnie "Cie" napisałeś z dużej litery ale p.oj.eb.alo było już nie potrzebne. Smile
jeśli na moich obiektach realnie co rzut oszczędzam dzięki temu 60. 000 zł, tyle przy nich obsługi co przy nagrzewnicy gazowej czy olejowej, poza tym zauważyłem też inne korzyści.
Ja jestem zadowolony z nagrzewnic, jeśli masz już wyrobione zdanie bez wcześniejszej wiedzy jak one działają to szukaj gdzieś indziej obniżenia kosztów produkcji. POWODZENIA
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 21:25 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sebawet napisał:

chyba nie bardzo zależy Ci na sprzedaży bo ja na telefon od Ciebie czekam już 2 miesiac!!! a miałeś za chwilę adzwonić ponoć z innego telefonu - długa ta chwila Sad Sad
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 21:05 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sebawet napisał:

Powrót do góry
M29

PostWysłany: 21:05 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

do Radosa czy jak mu tam. Jesteś niezłym analfabetą matematycznym jesli koszt produkcjii wychodz ci 4 zł, a może czegos zapomniałes wliczyć. Zal mi wszystkich co takie bzdury wypisują. Lepiej juz nic nie pisz!
Powrót do góry
sebawet

PostWysłany: 21:00 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 20:56 Nie 27 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej to do Gowina się zwrócic ze swoimi problemami co do ceny brojlera . powie co swoje a za chwile wyjdzie tusk i mu zjebkę puści
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1115, 1116, 1117 ... 2371, 2372, 2373  Następny
Strona 1116 z 2373

Skocz do: