Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:42 Pon 3 Sie 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1136, 1137, 1138 ... 2400, 2401, 2402  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LUSZYN

PostWysłany: 12:09 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s69 napisał:
Na tą chwilę. 3,7 netto wielkopolska dla stałych dostawców oferuje.
Zacznijcie pisać bloga bo to jest temat o cenie żywca.
Juz dawno to nie jest temat CENA ŻYWCA Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frirendż

PostWysłany: 11:18 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
frirendż starczyło by tyle "Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!" :lol:
Ale ludzie nadal mają nadzieję ,że zmiana pory roku ,zmieni też sytuację w drobiarstwie :lol: wiec spoko

Masz racje medox ale zacytowałem całość, gdyż niektóre profile użytkowników pasują jak ulał do bohaterów wiersza.
Sytuacja jest niestety nieodwracalna i poleje się wiele niewinnej krwi ludzi, którzy tyrali latami w gnoju a teraz zostawią długi i kłopoty dla swoich dzieci i wnuków.
Nadzieja umiera ostatnia...
Powrót do góry
marol

PostWysłany: 10:57 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geje i lesbijki to tematy zastępcze ....

za kulisami prywatyzuje się koleje i kasprowy itd.

a gawiedź niech się cieszy jak gowin tuskowi podskakuje
Powrót do góry
agas

PostWysłany: 10:29 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balbina napisał:
Co trzecie polskie dziecko rodzi się w biedzie.. A te dziady "debatują" o związkach partnerskich i hormonach... Następnym tematem obrad będzie pewnie ciągle powracający cyklicznie temat... aborcja...albo przemoc w rodzinie.. A gospodarka sobie po prostu leży!! Ale kto by się tym przejmował.. Takie sobie żale wylewam.. Miłego dnia dla wszystkich.

Balbina popieram Cie całkowicie i pewnie wielu tu
te dziady gadają i uchwalają to na czym sie znają bo co moze wymyślić Biedroń czy ta pani Ania co była panem a o gospodarce nie maja pojecia

czy ktos zdaje w łodzkim? jaka cena?
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 10:23 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tą chwilę. 3,7 netto wielkopolska dla stałych dostawców oferuje.
Zacznijcie pisać bloga bo to jest temat o cenie żywca.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:01 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pool ,coś nie wchodzi ten link.
Rybki z mączką ,tajlandzkie kurczaczki z mączką,brazylijskie z mączką,ukraińskie z mączką,amerykańskie z mączką , a nasze -nie wolno.Nasze muszą być droższe od pozostałych ,nie mogą się za dobrze sprzedawać,musimy pomagać Tajom ,Brazylijczykom ,Amerykanom ,Ukrainie i innym nie?
Ludzie k.osy na sztorc trzeba było ,jak mówiłem ,dawno temu ,dziś może być za pózno
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 10:00 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co trzecie polskie dziecko rodzi się w biedzie.. A te dziady "debatują" o związkach partnerskich i hormonach... Następnym tematem obrad będzie pewnie ciągle powracający cyklicznie temat... aborcja...albo przemoc w rodzinie.. A gospodarka sobie po prostu leży!! Ale kto by się tym przejmował.. Takie sobie żale wylewam.. Miłego dnia dla wszystkich.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:55 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frirendż starczyło by tyle "Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!" Laughing
Ale ludzie nadal mają nadzieję ,że zmiana pory roku ,zmieni też sytuację w drobiarstwie Laughing wiec spoko
Powrót do góry
pool

PostWysłany: 09:54 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co wy na to? Rybki mogły się
zrzeszyć i wywalczyć swoje ,czyli rybki jemy z mączką a kurczaczka niehttp://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=maczka%20miesno%20kostna%202013%20czerwiec&source=web&cd=5&cad=rja&ved=0CEAQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.agronews.com.pl%2Fpl%2F0%2C12%2C14112%2Czielone_swiatlo_dla_maczek_miesno_kostnych.html&ei=dDAKUdDkFMXWtAbWwoFw&usg=AFQjCNEFmJbYXEjLAUKJWzqUYgncVfmSGw
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 09:45 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Nie Balbina,te półmózgi budujące bez opamiętania,których horyzont kończy się na poziomie gnoju w budzie,uważający ,że kurek nigdy nie może być za dużo i pytający lub zaglądający tu ,jedynie po to by zobaczyć jaka cena ,to "WY"
Wszyscy inni to "MY"

A co powiesz Medox na to, że niektórzy jeszcze teraz poszerzają działalność.. Za ch... nie potrafię tego zrozumieć... Czy taka głupia jestem.. Czy to jest norma w dzisiejszych czasach - zadłużenie, komornicy i inne tego typu... I ludzie śpią po nocach??.. Taki styl życia? Wystarczy tv włączyć przy gotowaniu obiadu, żeby trwoga człowieka sparaliżowała.
Powrót do góry
frirendż

PostWysłany: 09:38 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam to forum to kojarzy mi sie to z wierszem, który pozwolę sobie zacytować poniżej.

Na straganie w dzień targowy
Takie słyszy się rozmowy:

"Może pan się o mnie oprze,
Pan tak więdnie, panie koprze."

"Cóż się dziwić, mój szczypiorku,
Leżę tutaj już od wtorku!"

Rzecze na to kalarepka:
"Spójrz na rzepę - ta jest krzepka!"

Groch po brzuszku rzepę klepie:
"Jak tam, rzepo? Coraz lepiej?"

"Dzięki, dzięki, panie grochu,
Jakoś żyje się po trochu.

Lecz pietruszka - z tą jest gorzej:
Blada, chuda, spać nie może."

"A to feler" -
Westchnął seler.

Burak stroni od cebuli,
A cebula doń się czuli:

"Mój Buraku, mój czerwony,
Czybyś nie chciał takiej żony?"

Burak tylko nos zatyka:
"Niech no pani prędzej zmyka,

Ja chcę żonę mieć buraczą,
Bo przy pani wszyscy płaczą."

"A to feler" -
Westchnął seler.

Naraz słychać głos fasoli:
"Gdzie się pani tu gramoli?!"

"Nie bądź dla mnie taka wielka" -
Odpowiada jej brukselka.

"Widzieliście, jaka krewka!" -
Zaperzyła się marchewka.

"Niech rozsądzi nas kapusta!"
"Co, kapusta?! Głowa pusta?!"

A kapusta rzecze smutnie:
"Moi drodzy, po co kłótnie,

Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!"

"A to feler" -
Westchnął seler.
Powrót do góry
marol

PostWysłany: 09:22 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.... ileż trzeba mieć jadu w sobie, żeby tak bez przerwy ziorać na ludzi .... Na pewno zwiększa się oglądalność forum.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:12 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Balbina,te półmózgi budujące bez opamiętania,których horyzont kończy się na poziomie gnoju w budzie,uważający ,że kurek nigdy nie może być za dużo i pytający lub zaglądający tu ,jedynie po to by zobaczyć jaka cena ,to "WY"
Wszyscy inni to "MY"
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 08:59 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja kiedyś napisałam, że Mx źle gada..? Ale na tym się kończy. Rady, porady.. I Wy.. Wy nabudowaliście, Wy... itp.itd. No chyba - My??.. Od 30lat mam jeden duży kurnik, z którego całkiem dobrze nam się żyło. I też mogliśmy budować następne.. Nie z lenistwa, tylko z innych powodów, niekoniecznie braku funduszów, nie robiliśmy tego. Ale jakie to ma teraz znaczenie... Nie jestem za stylem poetyckim, uwielbiam jaja, ale najwyższy czas ruszyć coś. Konkretów jest dość. Determinacja? Jest. I ciągle nic z tego nie wynika. Zresztą, wiesz co po prostu w pewnym momencie już się nie chce.. Nabudowali?? Kto im na to pozwolił?? W jaki sposób te ważne sprawy pisane min.przez Mx mają ujrzeć światło dzienne? Może to jego postulaty można by wysłać do tych najmądrzejszych... Pomyślmy coś razem zamiast się dobijać głupimi przycinkami.
Powrót do góry
PASIKONIK1

PostWysłany: 08:14 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balbina napisał:
balbina napisał:
PASIKONIK1 napisał:
balbina napisał:
Przypodobać???!!!!!!!!!!! Ty w ogóle wiesz co seplenisz??! Taki stan rzeczy trwa od 92r dla ludzi, którzy urośli na krzywdzie innych i w ich to środowisku się gotuje. Gdybyś nie tylko czytał to co pisze Pigwa, ale jeszcze starał się coś zrozumieć, zobaczyć po tekście, sposobie pisania kim jest nie pisałbyś PALANCIE w ten sposób o jej mężu. A może pisałbyś.. Żeby bolało, nie!??..
Dlaczego nic nie robisz z tym swoim guru? Siedzicie i pier..olicie. I kpicie. Weźcie te swoje pistolety, te kule gumowe i strzelcie w te zakute, chamskie łby. I dziwić się, że hodowcy tu nie piszą.. Po co?
Daleki jestem od obrażania kogo kolwiek a tym bardziej ludzi śp.Balbina ,jeżeli jesteś koneserem stylu i sztuki pisania to polecam Słowackiego Julka.Nie zauważyłeś w tym pięknym tekście że należysz do łańcucha żywieniowego?Ja się z tym łańcuchem nie utożsamiam a poza tym ważnym argumentem niczego mądrego tam nie widzę.A GURU MEDOX jest praktykiem i nie fantastą dlatego mnie sie podoba i trzymam za nim stronę.Listy teraż to można pisac do babci albo na Berdyczów.Palanta sobie poszukaj bliżej własnej rodziny a będzie Wam rażniej we dwoje.Poczytać można jeden drugiemu i w ogóle.....

Dobra! Wygrałeś! Pościk był.., wracamy do normy..

Ach.. Jeszcze jedno mnie nurtuje.. Ty w ogóle wiesz kto to był Słowacki??!! Shocked Very Happy
Wyobraz sobie Balbina że wiem kto to był Juliusz Słowacki,wbrew nazwisku był to polski poeta a nie słowacki.Co do Chama to dam Ci spokój gdyż naprawdę nie wiem od kogo pochodzę:Chama ,Sema czy Jafeta ale jak nasze łby nazwałaś chamskimi to chyba wiesz co piszesz"babo z jajami"Chciałbym abyś Balbina przeczytał[a]post Medoxa z przed paru tygodni w odpowiedzi na oświadczenie czy jak to nazwać pana Andrzeja szefa Federacji z Torunia,na pewno nie ma tam tej poetyki co lubisz a styl jest bardziej z "jajami"Nie ważne tam jest "czy ktoś z soli czy ktoś z roli "ale napewno chodzi o to co nas boli!!Dlategg jestem z konkretami a nie zabawą w pisanie epistoł,gdyż uważam że sprawcy naszej sytuacji znajdują się w różnych miejscach i doskonale ją znają,mnie chodzi o to aby wszyscy w kraju się dowiedzieli kto za tą sytuacją stoi.Nic na siłe ale metodycznie powolutku zbierać dowody na to sprawstwo,Jaki import?kto? skąd? kto wystawił papiery vet?jak żyje wystawiający te papiery? i wiele innych rzeczy należy sprawdzić.Do tego potrzebne są pieniądze,fachowcy.grupa zdeterminowanych ludzi typu Medox
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 08:03 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balbina napisał:
Bardzo do bry pomysł. Musimy zapytać tylko Pigwę, czy się zgadza..

Witam co wam to do nabudowaliście tyle bud że niema kto to zjeść a z eksportem tez był problem bo euro tanie

byliście co niektórzy pazerni to się teraz posrajcie cena 3 50 niech jest przez dwa lata .
pozdrawiam tych którym starczyły 1 lub 2 kurniki
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 07:05 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo do bry pomysł. Musimy zapytać tylko Pigwę, czy się zgadza..
Powrót do góry
agas

PostWysłany: 01:01 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuchajcie a mnie Pigwa podsunęła pewien pomysł
niech każdy kto jest drobiarzem wybierze posłów ze swojego województwa
link do danych http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/poslowie_okregi.xsp
jesli Pigwa upubliczniła swój list myślę iż nie bedzie miała nic przeciwko jak go skopiujemy i wyślemy do posłów i posłanek meilem w temacie napiszmy...UPADEK POLSKIEGO DROBIARSTWA i tak czyńmy codziennie az do skutku....zacznijmy od rzeczy prostej i myślmy co dalej
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 23:20 Sro 30 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balbina napisał:
PASIKONIK1 napisał:
balbina napisał:
Przypodobać???!!!!!!!!!!! Ty w ogóle wiesz co seplenisz??! Taki stan rzeczy trwa od 92r dla ludzi, którzy urośli na krzywdzie innych i w ich to środowisku się gotuje. Gdybyś nie tylko czytał to co pisze Pigwa, ale jeszcze starał się coś zrozumieć, zobaczyć po tekście, sposobie pisania kim jest nie pisałbyś PALANCIE w ten sposób o jej mężu. A może pisałbyś.. Żeby bolało, nie!??..
Dlaczego nic nie robisz z tym swoim guru? Siedzicie i pier..olicie. I kpicie. Weźcie te swoje pistolety, te kule gumowe i strzelcie w te zakute, chamskie łby. I dziwić się, że hodowcy tu nie piszą.. Po co?
Daleki jestem od obrażania kogo kolwiek a tym bardziej ludzi śp.Balbina ,jeżeli jesteś koneserem stylu i sztuki pisania to polecam Słowackiego Julka.Nie zauważyłeś w tym pięknym tekście że należysz do łańcucha żywieniowego?Ja się z tym łańcuchem nie utożsamiam a poza tym ważnym argumentem niczego mądrego tam nie widzę.A GURU MEDOX jest praktykiem i nie fantastą dlatego mnie sie podoba i trzymam za nim stronę.Listy teraż to można pisac do babci albo na Berdyczów.Palanta sobie poszukaj bliżej własnej rodziny a będzie Wam rażniej we dwoje.Poczytać można jeden drugiemu i w ogóle.....

Ach.. Jeszcze jedno mnie nurtuje.. Ty w ogóle wiesz kto to był Słowacki??!! Shocked Very Happy
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 23:02 Sro 30 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PASIKONIK1 napisał:
balbina napisał:

Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:55 Sro 30 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było do rufusa
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:54 Sro 30 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barany,jak ich nazywasz (może być też zaklęty krąg lub najlepiej -bojownicy o wolność Laughing )rozpoczęli właśnie,co widać po sytuacji i cenach,sprzedaż.Stąd wstawić 7lutego nie zdążą.Będą to robić między 15lutego a 1 marca.
Nie wiedzą chyba,że na ten termin poprzesuwały się też kurniki ,które nie wstawiły początkiem roku.A skomplikowana kalkulacja wszystkich, miała na celu wyjście po Świętach,bo na Święta na pewno będzie dużo
Stąd po Świętach zadamy cios Cedrobom i innym-stawiam na jakieś 3.20netto ,a od wyzyskiwaczy oferty po 3netto
Powrót do góry
PASIKONIK1

PostWysłany: 22:46 Sro 30 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balbina napisał:
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 22:32 Sro 30 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wracam do mojego konkursu co do daty wstawiania. Kury są na obiekcie obecnie . Wygrywa Balbina ! 7 go lutego tego roku!!!!
To sporo może namieszać w "zaklętym kole" bo barany nie wstawiają już 20 go a 2 tyg wcześniej -Mx to dane go korekty.
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 22:26 Sro 30 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1136, 1137, 1138 ... 2400, 2401, 2402  Następny
Strona 1137 z 2402

Skocz do: