Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 13:33 Wto 21 Sty 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1136, 1137, 1138 ... 2246, 2247, 2248  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
balbina

PostWysłany: 21:36 Wto 4 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w40 napisał:
baca- a kto słucha medoxa Question Jaki procent hodowców jest na forum Question Ja np. te wszyskie wymiociny pisane na ppr czytam dla rozrywki. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie bierze tych pisanin na poważnie. Piszesz, że poniżej 3 kg nie ma. Chcesz? Sprzedam Ci 25000 w wadze 2,4. Ile płacisz? Spoko. Jeszcze 3 dni i pod nóż. Nigdy nie trzymam do wagi powyżej 2,7.
Pozdro

Co trzeci HODOWCA, od których słyszę, hoduje na 3,40 przy zużyciu 1.65, oczywiście mieszcząc się w 7 tyg. Przy upadkach praktycznie żadnych.. Przemilczam i zastanawiam się, czy przypadkiem nie został ktoś skrzywdzony w dzieciństwie.. Czy to kompleksy?? Ja ich nie mam. Patrzę realnie również na to co ubojnie z nami robią i że niestety jesteśmy bez szans..
Może powspółczujmy naszym kochanym odbiorcom - oni dopiero mają przerąbane Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Komu te bidulki sprzedadzą te pełne po sufit chłodnie?????? A tacy są dobrzy dla nas.. zbytu nie ma, a oni ładują te chłodnie i ładują, kupują i stoją z tym wszystkim.. Bidule... Podziękujmy im, że w ogóle mamy co z tym towarem zrobić!!!!!! Że możemy go oddać po kosztach..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
w40

PostWysłany: 21:03 Wto 4 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baca60 napisał:
w40 napisał:
baca- a kto słucha medoxa Question Jaki procent hodowców jest na forum Question Ja np. te wszyskie wymiociny pisane na ppr czytam dla rozrywki. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie bierze tych pisanin na poważnie. Piszesz, że poniżej 3 kg nie ma. Chcesz? Sprzedam Ci 25000 w wadze 2,4. Ile płacisz? Spoko. Jeszcze 3 dni i pod nóż. Nigdy nie trzymam do wagi powyżej 2,7.
Pozdro

Nawet nie wiem co ci na to odpisać bo jak to czytam to mi ręce opadają hodowco. Pozdrowienia.

Czemu ręce opadają? Bo forum "cena kurczaka' to farsa opanowana przez ubojnie? Bo wróżby na parę miesięcy do przodu to prawda czy fałsz? A raczej fałsz. Bo wolę sprzedawać do 2,7 ? Ostatnie to moja ekonomia i dobrze mi z tym.
Czemu ręce opadają? Że to forum to ściek ? Nie jeden to pisał a Tobie ręce opadają Shocked
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 20:33 Wto 4 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w40 napisał:
Pozdro

Nawet nie wiem co ci na to odpisać bo jak to czytam to mi ręce opadają hodowco. Pozdrowienia.
Powrót do góry
w40

PostWysłany: 20:12 Wto 4 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdro
Powrót do góry
w40

PostWysłany: 20:00 Wto 4 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio napisał:
bo nawet jakby chcieli sprzedac to ubojnie nie chca brac bo na chlodniach pelno az pod sufit.

Chyba tylko szronu Very Happy misio po co ta ściema, nie masz co bić i szkoda ci na smar do rolek.
Poniżej 3 kilogramów nie ma Question Indyczki na bank to są Twisted Evil
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 19:49 Wto 4 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo nawet jakby chcieli sprzedac to ubojnie nie chca brac bo na chlodniach pelno az pod sufit.
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 15:15 Wto 4 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas wszyscy trzymają, poniżej 3kg kurczaka nie ma. Posłuchali wróżb azotoxa że we wrześniu 4,60, oby się to nie odbiło na plecech chodowców.
Powrót do góry
ździsio87

PostWysłany: 13:27 Wto 4 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebik napisał:
Witam Cool

Świętokrzyskie 4.2

a sebik jak zwykle 20 gr nizej proponuje Laughing mi dzis proponowali od 4.35-4.45
Powrót do góry
Sebik

PostWysłany: 10:44 Wto 4 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Cool

Świętokrzyskie 4.2
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 10:32 Wto 4 Wrz 2012    Temat postu: Re: Witam Odpowiedz z cytatem

dzisiaj ubojnie szukają naiwniaków krzyczą ze nie ma handlu a za plecami płacą do 4,40 netto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daru35

PostWysłany: 09:00 Wto 4 Wrz 2012    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Wynajmę tanio kurnik 1200m2 w pełni wyposażony do produkcji brojlera lub odchówki nowe linie paszowe i wodne, nowy silos 18t. zaplecze socjalne w pełni wyposażone obok kurnika . okolice Buska zdroju woj Świętokrzyskie .tel 663-950-192.Pozdrawiam
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 08:20 Wto 4 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słabe zejście a to dobre już nie wiedzą co mówić Very Happy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:06 Wto 4 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę,że żywca będzie brakować,dlatego buduję nowe hale Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
pool

PostWysłany: 07:09 Wto 4 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że cena pójdzie do góry.Na ubojni do której oddaję mówią że wczoraj wszystko im się świetnie sprzedało, a od środy trochę im będzie brakować żywca.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:12 Pon 3 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Produkcja wzrosła w rok o 17% i ciągle rośnie,to o jakim zmniejszaniu czegokolwiek chcesz mówić.Oni już nie wiedzą ile za paszę wołać przy takim szalonym popycie , im wyższa cena paszy ,tym wyższa sprzedaż Laughing
Pewnie sami przecierają oczy ze zdziwenia
Prawie 20procentowy wzrost zysku będą mieć (zakładając nawet tą samą marżę).Wiesz jak to wygląda pięknie na wykresie?Korporację wiedzą co należy zrobić z takimi danymi Laughing Laughing
Produkujmy dalej.Co tam 20% wzrostu produkcji.Przecież ile nie wyprodukujemy ,tyle zjedzą.Im więcej produkujemy tym więcej jedzą przecież Laughing kurczaczka przecież brakuje i będzie brakować Laughing Jak postawię ze 2 hale po 40tys to co to za różnica w skali kraju,a przecie zawsze więcej zarobię Laughing Jakie to proste przecież.
NIe wiem jak wy,ale ja rano idę mierzyć,czy mi wejdzie jeszcze kurniczek.Wam radzę to samo Laughing Kurek będzie brakować ,kurka da zarobić Laughing
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 19:48 Pon 3 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rok temu ludzie ksiazek nie kupowali ? Najlepsza cena byla we wrzesniu bo bylo malo kurczaka,a teraz po prostu trzeba wziasc poprawke na pore roku i zmiejszyc ilosc wstawien bo inaczej bedziemy grubo i dlugo doplacac. Pazernosc ma krotkie nogi!!!!!!
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 19:39 Pon 3 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sratatata białe mieso jest najtańsze na rynku i zejście jest bardzo dobre tu chodzi o co inne a mianowicie o robienie kasy ,wielkiej kasy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rufus

PostWysłany: 19:08 Pon 3 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na książki trzeba 500zł na dziecko w związku z tym jest przestój bo jak masz 2 sztuki to od ust trzeba odjąć .Nic nowego w tym kraju -trzeba zrozumieć konsumenta że nie ma kasy na pierś z kurczaka. Trzeba poczekac z tydzień i więcej na zmianę na plus- wg mnie
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 18:04 Pon 3 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rufus napisał:
u nas słabo , 4,2 n i lepiej nie będzie , proponuję sprzedawać !!

Troszkę mętlik mam Shocked
Powrót do góry
mazal

PostWysłany: 17:57 Pon 3 Wrz 2012    Temat postu: DUŻEGO KURCZAKA SPRZEDAM TEL: 662 728 691 ŁÓDZKIE Odpowiedz z cytatem

DUŻEGO KURCZAKA SPRZEDAM TEL: 662 728 691 ŁÓDZKIE
Powrót do góry
kurczak68

PostWysłany: 17:43 Pon 3 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ździsio87 napisał:
rufus napisał:

Witam ja dziś sprzedaje po 4.30-4.40netto

a skąd jesteś i do jakiej ubojni sprzedajesz?
Powrót do góry
ździsio87

PostWysłany: 16:56 Pon 3 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rufus napisał:

Witam ja dziś sprzedaje po 4.30-4.40netto
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 15:16 Pon 3 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
kurczak68

PostWysłany: 14:08 Pon 3 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!
Piszcie prawdziwe ceny jakie ubojnie płacą a nie jakie byście chcieli dostać,wcale nie ma takiego naporu telefonów ani takiego dużego popytu. Ubojnie umawiają się i ciągle przesuwają tłumacząc się słabym zejściem, bo znajdują głupich, którzy oddają kurczaki za bezcen.
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 13:16 Pon 3 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ubojnie poszukują dużego kurczaka cena na dziś to 4.40 netto a zapisy są do końca tygodnia
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1136, 1137, 1138 ... 2246, 2247, 2248  Następny
Strona 1137 z 2248

Skocz do: