Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:10 Pon 22 Kwi 2019

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1151, 1152, 1153 ... 2165, 2166, 2167  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teken

PostWysłany: 09:33 Czw 22 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tam dziś strach się bać co bedzie końcem kwietnia a początkiem maja przez 7 dni ubojnie nie wezmą ani kilograma czy ktoś sobie to przemyślał robiąc wstawienie na ten termin Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
R2

PostWysłany: 08:56 Czw 22 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LUSZYN napisał:
ciekawe jak to jest-tuszka w hurcie 5.2 a placa za kurczaka 3,8,3,9-czy to nie jest tak ze robia zapasy przed swietami?(a jak robia to znaczy ze nic nie przyplynelo i nie przyplynie do swiat)

Proste. W wielu ubojniach sytuacja taka jak i w wielu kurnikach zatrzymanie produkcji oznacza kłopoty z bankiem więc "zapłacą" więcej a sprzedadzą taniej aby pozostać na rynku. Chyba że nóżka się ubojni powinie i wtedy hodowcy zostaną znów bez kasy z roszczeniami wobec ubojni. Ktoś pisał że większa ilość ubojni to dobre rozwiązanie. To większa ilość cwaniaków która będzie ze sobą konkurować kosztem hodowcy. I zanim się hodowca spostrzeże będzie miał kasę nie w jednej a w pięciu ubojniach do odbioru. Sytuacja dziwna zywiec 3,8-3,9 tuszka 5,40 -5,6 netto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PEACMAKER

PostWysłany: 08:25 Czw 22 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam..Jakie ceny na łódzkie?drob-bogs, zawada, wyrebski, gomag??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ździsio87

PostWysłany: 00:15 Czw 22 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realna cena świetokrzyskie 3.80-3,90 tylko trzeba tgwardo negocjowac a podejrzewam ze na przyszly tydzien beda braki bo duzo ubojni zaczyna dzwonic i zamawiac takrze zenic jak najdrozej twardo stawiac waronki i dac im troche czasu na przemyslenie Wink
Powrót do góry
chickenfree

PostWysłany: 21:26 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teken napisał:
OBYŚ nie miał racji Cool

Obym nie miał racji.
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 20:54 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli tyle placa i po tyle sprzedaja to zara bedzie podobnie jak ze trzciana abo nie placa tylko biora po tyle
Powrót do góry
LUSZYN

PostWysłany: 17:51 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe jak to jest-tuszka w hurcie 5.2 a placa za kurczaka 3,8,3,9-czy to nie jest tak ze robia zapasy przed swietami?(a jak robia to znaczy ze nic nie przyplynelo i nie przyplynie do swiat)
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 17:45 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OBYŚ nie miał racji Cool
Powrót do góry
chickenfree

PostWysłany: 17:16 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziunia napisał:
ja Wam mówić za chwile kury brakować i 4.5 netto

A ja mówić że kury w ch.... i cena przed świętami 3,3 i zobaczymy kto mieć rację!
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 16:07 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochani nie frasujcie się, wszystko bedzie OK, bo zawsze wczesniej czy później jest ok!!! Very Happy
dlatego zobaczcie to:
http://www.youtube.com/watch?v=GjIBg7EGKPk

to chodzi za czzłowiekiem Very Happy
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 15:43 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze soland, że przemawia przez Ciebie wieloletnie doświadczenie............ amoże autopsja? Very Happy
Powrót do góry
soland

PostWysłany: 13:56 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="maniek123"]dobra, dobra, do solana, luszyna i dziuni Very Happy ja nie przekonam was , a wy napewno mnie. na szczescie (oczywiście z mojego punktu widzenia) sa duże miasta i dzieki nim , nigdy nie wygra "ten co ukradł księżyc". Powiem szczerze, wolał bym krzyknąć "komuno wróć'.
ale może dośc polityki, wy się wypisujcie na forum cejrowskiego czy ojca dyrektora, ja niezmiennie pozostane na swoim stanowisku. Very Happy
a co do kur.............. bedzie dobrze, ale jeszcze nie teraz[/quote
A jesteś pewien, że komuna nie rządzi oj maniek maniek rusz szare komórki Sad
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 13:33 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra, dobra, do solana, luszyna i dziuni Very Happy ja nie przekonam was , a wy napewno mnie. na szczescie (oczywiście z mojego punktu widzenia) sa duże miasta i dzieki nim , nigdy nie wygra "ten co ukradł księżyc". Powiem szczerze, wolał bym krzyknąć "komuno wróć'.
ale może dośc polityki, wy się wypisujcie na forum cejrowskiego czy ojca dyrektora, ja niezmiennie pozostane na swoim stanowisku. Very Happy
a co do kur.............. bedzie dobrze, ale jeszcze nie teraz
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 13:01 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorian1 napisał:
ludziska a co tam na święta wymyślicie? bo ja wymyśle 4.5 netto a co mi tam, wy też farmazony piszecie Laughing
ja też sprzedaje Very Happy
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 12:52 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leon330 napisał:
dlatego przyszłość klaruje się tak, że za dwa, trzy lata na rynku zostaną tylko monopoliści i Ci w silnych grupach producenckich, w silnych to znaczy tych gdzie hodowcy nie tylko myślą o co rocznej dopłacie ale sprzedają w jedno miejsce kurczaka, przy czym negocjują wyższą cene jako duży dostawca, biorą pasze z jednego miejsca, pisklaka też z jednego miejsca i traktują grupe jako poważną spółke a nie maszynke do robienia pieniedzy...

Amen, tak bym chciał, ale na Kaszubach ciężko o ludzi myślących na zaś,z tego co mi wiadomo jestem jedyny który jest chętny o grupę producencką , reszta sama sobie chce rzepkę skrobać . Z drugiej strony to nie ma rejonizacji obiektów ?
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 12:26 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja Wam mówić za chwile kury brakować i 4.5 netto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
LUSZYN

PostWysłany: 12:24 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JUZ IM SIE POZMIENIALO-DZWONILY DWIE UBOJNIE I PROPONOWALI 3,8(LODZKIE)
Powrót do góry
puzon brojlerowski

PostWysłany: 12:24 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

południe 3,8-3,9 netto
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 10:33 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego przyszłość klaruje się tak, że za dwa, trzy lata na rynku zostaną tylko monopoliści i Ci w silnych grupach producenckich, w silnych to znaczy tych gdzie hodowcy nie tylko myślą o co rocznej dopłacie ale sprzedają w jedno miejsce kurczaka, przy czym negocjują wyższą cene jako duży dostawca, biorą pasze z jednego miejsca, pisklaka też z jednego miejsca i traktują grupe jako poważną spółke a nie maszynke do robienia pieniedzy...
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 10:13 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyrebski 3,70 z tego co wiem.
Powrót do góry
LUSZYN

PostWysłany: 09:58 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MANIUS-jezeli przez 4 lata nie dostrzegles ludzi uczciwych w tym kraju dla ktorych slowo patriotyzm i moralnosc ma znaczenie,to niczego juz sie nie nauczysz.Brojlera w łodzkim pełno przed świętami 3.65 wyrebski,zawady Sad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:47 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PEACMAKER napisał:
Z inne beczki teraz..caly zcas sie dziwie ze sa w srod nas hodowcy, ktorzy nie potrafią współgrać z innymi a dlaczego? moze przez zazdrość i glupote i żądze pieniądza..po co ja mam miec mniej niz ktos inny..poki nie zaczniemy my dyktoować warunków jako producenci tych ze wysokiej jakosci produktow to bedzie caly czas bat sie na naszej dupie krecił...a ten bat bedzie trzymala ubojnia w swwych dloniach...z jakiej racji..ludzie!!!!tak cieżko wam sie kazdy w swoim gronie w 5 , 10 hodowcow zdzwonic i ustalic cene, ze ponizej tej nie sprzedajemy.. ww innych wojewodztwach potrafia i regionach a reszta śpi...i czeka na Boskie zmilowanie...ktore nadejdzie chyba wtedy jak juz bedzie za pozno bo budy beda pozamykane!tyle co chcialem dodac..pozdrowienia dla Brojler Kurzy..

Chłopie o czym Ty mówisz.Połowa z nich to analfabeci po podstawówce ,muszą pokolenia minąć ,żeby w ogóle przeszli na inny poziom mentalny.Nie ma nawet o czym mówić.
Oni są ze swoim mózgiem zupełnie gdzie indziej,to jest inny zakres widma ,inna optyka ,inny światopogląd, inne postrzeganie
Powrót do góry
pool

PostWysłany: 09:40 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Dziunia i tu się z tobą zgadzam.Wreszcie!!!
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 08:56 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maniek123 napisał:
do luszyna, bardzo Cie prosze w takim razie o odpowiedz, ...kto Twoim zdaniem z polityków, lub tez partii poltycznych, nie ma przeciętnego Kowalskiego w (Smile? Kto wykazał się taka uczciwoscia , i wrazliwoscia społeczną. Skoro tak ostro się wypowiadasz, napewno zarówno masz alternatywę , jak i sprecyzowane poglądy Question

Odpowiem koledze że tacy ludzie byli, trzymali za mordze ten cały syf polityczny
ale jak widać katastrofa była konieczna żeby móc robić dalej swoje kosztem przeciętnego Kowalskiego!
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 08:43 Sro 21 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maniek123 napisał:
soland, ty piesku-kotku, ty łobuziaku, ty przekonsiaku, czasami trzeba rozumiec podtekst aby zrozumiec kontekst Very Happy ale nic to z takimi ludzmi tez trza umic żyć Very Happy
ale wracając do tematu. Spadków ceny ciąg dalszy i niestety dnia póki co nie widać. Embarassed

ciemność widzę ciemność...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1151, 1152, 1153 ... 2165, 2166, 2167  Następny
Strona 1152 z 2167

Skocz do: