Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 22:31 Sro 20 Lut 2019

Agrolok
ankieta do pracy mgr o kredytach w rolnictwie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
logan

PostWysłany: 17:33 Pią 30 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy możesz podzielić się wynikami ankiety? też piszę podobny temat i jestem po prostu ciekaw tego tematy. Studiuję zarządzanie w biznesie na WSB.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
melasia

PostWysłany: 10:10 Sob 23 Cze 2012    Temat postu: ankieta do pracy mgr o kredytach w rolnictwie Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich farmerów!
piszę właśnie pracę magisterską na temat kredytów w finansowaniu gospodarstw rolnych. Jednym z jej elementów będzie badanie przeprowadzone wśród rolników na temat kredytów z jakich korzystali na sfinansowanie swojej działalności. I stąd moja prośba do wszystkich rolników, zaglądających na to forum. Jeśli chcielibyście pomóc studentce i poświęcić 5min na wypełnienie ankiety będę przeogromnie wdzięczna. Jak czegoś byście nie pamiętali wypełniając ankietę to okienko można pominąć. Im więcej ankiet tym lepiej, bo badanie będzie lepiej odzwierciedlać rzeczywistość. Jedyne co mogę w zamian zaoferować to opublikowanie wyników na forum.
ankieta do pobrania:
http://demo.ovh.com/pl/bcef908d1b633ac09aa0098fbc5f4c96/

adres do odesłania ankiety:
elzbieta-bak@o2.pl

Z góry dziękuję za pomoc i życzę miłego dnia
Ela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: