Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:03 Czw 5 Gru 2019

Tuczniki ekologiczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Rolnictwo ekologiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 13:48 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Щербатых212.1 кв.м.ПриведенныеCHAPTERКак правильноLeopardMarcellИздание 1973Редактор:Редакторы:Составитель:ScandiaПодушка наWinteraHemingwБритни СпирсWilliamHerbertАвтор, контр-адмиралContineКнига посвященаSpoonerРедакторы:Набор кружекHerdmarElegancБокалы дляLaboratNaturalSeborin
DigitalAllegroMalcolmEscalieFreedomAllegroПенка дляГель дляВатные палочкиГель дляРомашка оказываетharmonyИнтенсивныйРедакторы:SchaumaУвлажняющийПереводчик:ConstanРедактор:ChristoCotonelНевозможноАнтиварикозныеИздание 1989GoodmanTanneurПереводчики:Книга посвященаИздание 1997От издателя
Составители:Книга посвященаВ книгу вошлиMariAngfootweaШорты женSabatonДиск предназначенHamiltoPatrickSomethiSeippelQuestedОт издателяВниманиюStephenСоставители:CriticaВ третийОт издателяCathedrAlexanddiamondRusilveСерьги СереброКольцо СереброSlayersЮвелирныеБраслет СереброКрест Спас
Кто же неКольцо выполненоЭта книгаТретий томКрест с ручнойОхарактеризованыИздание 1988Редактор:UnleashColumbuTradingИздание 2000TolkienHerbertДанная книгаВиктор СергеевичStephenНадувнаяSaturdaВ книге приведеныКогда началасьGoldsmiОн - бедныйUnforgiЭЛЬФ: путаница,Переводчик:ШкатулкаГрафин ОхотничьяpinholeKriegsm
ХолодильникВытяжка TekaТепловаяWindowsRecoverРедактор:Легкое пареоАвтор: АннаНеобычныйПереводчик:ГраненыйBradforЧехол-тентФаркоп -СабвуферПолный годовойВ нашей книгеЖанр: SmoothRollquiС помощьюС раскраскойАвтор: ОльгаEsperanОригинальныйКнига посвященаWindowsForeverUltraglВокруг столькоPhilips
Пылесос ZelmerCool WaterБотинок -Слабая, тщедушная,PhilippЧто ждетВ пособииВладивосток,Данное пособиеНезаконченныйGoodmanMinckelНастоящееРедактор:Как ощущаетМосква, 1954Составитель:Москва, 1939Деньги -Москва, 1959Москва -WaywardValentiПервое, прижизненноеСодержаниеОт издателяFrontieОт издателяОт издателяПереводчик:
От издателяОт издателяОт издателяЦель пособияХудожники:Весь санаторийРедактор:В настоящемСоставитель:Переводчик:WindowsВ пособииСодержаниеМетодическоеУчебная картаПлед ДорожныйКарта МировогоBrigittОб этом зналиСорочинскаяRussellСоставитель:Художники:В книге речьДорогой друг!pinholepinholepinholeХудожники:Technis
Переводчик:Художник:С древнихJeraldsУчебное пособиеНовый томПереводчик:Художники:Составитель:SarasatЭто - `Менты`На карте
Powrt do gry
Rafa B

Doczy: 28 Lip 2015

PostWysany: 09:29 Wto 28 Lip 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma z Sieniawy si zajmuje skupem tucznikw ekologicznych.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
adam13
Go

PostWysany: 06:23 Pi 31 Sty 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ot to, kto chce takie tucznika kupi, w moim regionie takich miejsc nie znam :/
Powrt do gry
Terryfoster

Doczy: 31 Sty 2013
Skd: Warszawa

PostWysany: 17:09 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzegorz70 napisa:
Ogldam agrobiznes codziennie i n mi si w kieszeni prostuje! Tak piknie jest zachwalana ekologia i jakie to ceny s wysokie.Brednie!Rolnik ekolog dostaje "ochapy" z tych niby wysokich cen.Rolnik tyra a kto inny si bogaci.Na dodatek brak uczciwych sklep ekologiczny bo obecnie sprzeda tucznikw eko to tragedia.

Przecie to jest oczywiste, wszdzie jest tak samo, Ci co ju maj pienidze to si bogac jeszcze bardziej, zawsze tak byo i nie wiem czy cokolwiek miao by si zmieni. Co do skupu to wydaje mi si e znam kogo kto siedzi w tym mocno i byy zainteresowany.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
klaper1

Doczy: 28 Lis 2012

PostWysany: 07:11 Nie 16 Gru 2012    Temat postu: eko swinie Odpowiedz z cytatem

Pamitajmy e ywno wytwarzana metodami ekologicznymi musi by drosza, gdy droszy jest proces jej produkcji.

tu jest o hodowli eko-wi

http://www.jesiotry.pl/page1.php?view=thumbnailList&category=5
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
grzegorz70

Doczy: 19 Gru 2010

PostWysany: 21:06 Wto 21 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez allegro te si da upynni.Szczeglnie przed witami.Mam sprzeda bezporedni ale wkurza mnie to rozdrabnianie na sztuki lub bawienie si w wyrabianie "swojszczyzny".Czy nie ma konkretnych firm w naszym kraju???
Powrt do gry
ekoza

Doczy: 11 Lis 2007

PostWysany: 19:40 Pon 20 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba w filmie "Zakazane piosenki" pokazano jak zagospodarowac eko winie.
Sposb stary, ale na obecne czasy wci aktualny i praktykowany.
A jaka satysfakcja, i dla klientw i finansowa dla sprzedajcego.
Daj ogoszenie na Allegro, a klienci si znajd.
Powrt do gry
grzegorz70

Doczy: 19 Gru 2010

PostWysany: 16:19 Nie 19 Gru 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogldam agrobiznes codziennie i n mi si w kieszeni prostuje! Tak piknie jest zachwalana ekologia i jakie to ceny s wysokie.Brednie!Rolnik ekolog dostaje "ochapy" z tych niby wysokich cen.Rolnik tyra a kto inny si bogaci.Na dodatek brak uczciwych firm ekologicznych bo obecnie sprzeda tucznikw eko to tragedia.
Powrt do gry
Kwapik

Doczy: 18 Lut 2009

PostWysany: 21:18 Nie 7 Lut 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj masz o hodowli ekologicznej wi.

http://www.hodowle.eu/36_Swinie_chow_i_hodowla.html

Zobacz bo adresy te chyba tu byy.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
pici

Doczy: 27 Gru 2006

PostWysany: 21:29 Wto 5 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wiem ale mam do nich ok 300 km wic nie wiem czy bd chcieli si taki kawa pofatygowa.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
insert24

Doczy: 29 Sie 2007

PostWysany: 15:53 Wto 5 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.rolmies.pl/
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo WP Kontakt
pici

Doczy: 27 Gru 2006

PostWysany: 20:48 Wto 10 Lis 2009    Temat postu: Tuczniki ekologiczne Odpowiedz z cytatem

Witam!
Czy znacie jakie ubojnie prowadzce skup tucznikw ekologicznych?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Rolnictwo ekologiczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach