Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 14:57 Czw 4 Cze 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1214, 1215, 1216 ... 2376, 2377, 2378  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kurczak

PostWysłany: 23:38 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No trza budę przyszykowywać..... kurki z Hollandi niedługo przyjadą...... a reprodukcja znowu podrożała.......kużwa jego raz.

Skorzystałem se dzisiaj z kuponu jaki dostałem z Informatora i kupilem (na http://www.MojaFerma.pl) se w promocyji Hydroker z Intra Multi des (za komplet -10%) i jakieś coś nowego Galvit Witaminy+Aminokwasy (-14%) i se z panią miło pogawędziłem. Hydroker lubię bo mam wodę nie za bardzo ze studni, a po nim smoczki jak nowe.

Sory za pisownię ale chyba idę w stronę predatora...... oj sory Predatora.

Taki mam wniosek, że jak cena zajebista to cisza na forum (każdy nocami zbrojenie na nowe fundamenty kręci Very Happy ), a jak cena ujowa to nagle wszyscy na forum i płacz...... chociaż nowy trend ...... wycieczkowy się pojawił więć kto wie..... może będą z was jeszcze ludzie.
No dobra kończę flaszkę i do spania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rufus

PostWysłany: 23:08 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas 3,6 n . Od poniedziałku zanosi się na 3,5 n. Pewnie podejdzie na 3,6 n za kilka dni żeby przypadkiem wstawień nie odmawiać - co za cynizm co? ale my barany łapiemy się na to niestety
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 22:56 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio napisał:
5 zl netto a dziuni i balbina tanczom na ruze a medoks robi za barmana (cza miec druga noge) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy dziewczyny gora Very Happy Very Happy Very Happy

dobre!
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 22:50 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k1005 napisał:
Cos mi się wydaje ze takie cedroby i vipasze wykopią was w dup..e
A dzisiaj od nich bierzecie paszę i się cieszycie, jaka dobra i tania
I budujecie ich imperium ….. głąby

Czyżbyś sprzedawał i stąd te hormony i fochy?.. Wszystko wiemy. A ja wiem, że jestem głąbem, debilem itd. Najpierw się napij, tak jak ja to zaraz uczynię, a potem jedź z nami!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy. Predator - bez Ciebie nie jadę!!!!!!
Powrót do góry
k1005

PostWysłany: 22:40 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos mi się wydaje ze takie cedroby i vipasze wykopią was w dup..e
A dzisiaj od nich bierzecie paszę i się cieszycie, jaka dobra i tania
I budujecie ich imperium ….. głąby
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 22:26 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio napisał:
5 zl netto a dziuni i balbina tanczom na ruze a medoks robi za barmana (cza miec druga noge) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy dziewczyny gora Very Happy Very Happy Very Happy

Ja bym chętnie potańczyła z rurą Very Happy Very Happy.. Medox pewnie poczęstowałby mnie jakąś pigułą gwałtu. Zabierzcie mnie stąd...!!! Nawet na kajaki.. Oj chłopaki śmiech przez łzy... Very Happy Very Happy
Myślałam, że na północy lepsza cena..
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:24 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maniek123 napisał:
jak zdam kury za 13 dni, zarobie kupe fory, to se siekne chyba takiego last minuta http://www.itaka.pl/wczasy/dominikana/punta_cana/hotel_gran_bahia_principe_premier_3170.php?SEARCH_HOTEL%5Bduration%5D=8&SEARCH_HOTEL%5Bwyloty%5D=WAW&SEARCH_HOTEL%5Bpokoje%5D=JS2&SEARCH_HOTEL%5Bwyzywienie%5D=A&SEARCH_HOTEL%5Bmonth%5D=11&SEARCH_HOTEL%5Bdate%5D=2012-11-30&utm_source=itaka_pl&utm_medium=najpopularniejsze&utm_content=PUJBAHI&utm_campaign=zakladki

do czego i was kochani zachęcam Very Happy

Jakbyś maniek mnie posłuchał,kurek nie wstawił i debili puścił przodem ,to byś tam spędził cały rzut ,wrócił i finansowo był na to samo co mając kury i sprzedając je po 3.40.Ale spędziłbyś rzut na plaży a nie w gnoju.
Ale ty prawdziwy hodowca jesteś i dopóki ostatniej kurki nie zapakujesz do klatki,to jesteś przekonany ,że cenka wzrośnie Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
k1005

PostWysłany: 22:14 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Re: Witam Odpowiedz z cytatem

daru35 napisał:
Witam mam do sprzedania kompletne linie paszowe 3x po 54 metry (firmy Indor )poprzeczna kompletna z koszami 14,5metra od silosa wraz z silosem 18 tonowym(Michał) ilinie pojenia miseczki też3x 54 metry kompletne razem z dozownikami i druga tak zwana kałązka zapasowa gratis.linie paszowe nowe 1 używane cena do negocjacji .Darek 663-950-192.Pozdrawiam

Lepiej późno jak wcale
Powrót do góry
k1005

PostWysłany: 21:38 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak walczy sie i inflacją. Paliwo itp. drożeje, a kurczak tanieje
A hodowców my ma sie w du..i e.
Przemyślane manewry naszego żądu
PRAWIE wszyscy są zadowoleni:?:
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 21:02 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 21:00 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=9H_hS566rP8 po przyjeżdzie buduję fermę koło tailandi .
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 20:59 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak nas bedzie wiecej co tam dotra to obgadamy sprawe i jak wrocimy to zalozymy zwiazek i nima wyjscia paszapo 800 a brojler wyjsciowo po 5 zl Very Happy
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 20:40 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predator&obcy napisał:
misiek ty mnie nie denerwowac bo jak sprzedam w tej cenie to z mańkiem na mój koszt spędzimy wczasy tutaj http://www.fostertravel.pl/hotele/emiraty-arabskie/dubaj/burj-al-arab/ ale on sam się musi tam dowlec . 7 dni bo robota czeka Very Happy

Panowie. A ja też zaczynam sprzedaż po 3,5 i mam na strychu kajak to przez jakieś morze przepłyniemy Very Happy Weźmiecie mnie do swojej kompaniji. Czterech raźniej niż trzech a może jeszcze dziunia i balbina? Very Happy
Powrót do góry
daru35

PostWysłany: 20:20 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Witam mam do sprzedania kompletne linie paszowe 3x po 54 metry (firmy Indor )poprzeczna kompletna z koszami 14,5metra od silosa wraz z silosem 18 tonowym(Michał) ilinie pojenia miseczki też3x 54 metry kompletne razem z dozownikami i druga tak zwana kałązka zapasowa gratis.linie paszowe nowe 1 używane cena do negocjacji .Darek 663-950-192.Pozdrawiam
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 20:06 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predator to jest nas trzech bo ja juz koncz sprzedaz. to sie pakuje ubieram zandale i ide na stopa jak bede przed wami to zaczekam na was Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
marol

PostWysłany: 19:55 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kontyngenty sie skończyly, czemu nie zrobić kontyngentu ze głupich Polaczków
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 19:55 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misiek ty mnie nie denerwowac bo jak sprzedam w tej cenie to z mańkiem na mój koszt spędzimy wczasy tutaj http://www.fostertravel.pl/hotele/emiraty-arabskie/dubaj/burj-al-arab/ ale on sam się musi tam dowlec . 7 dni bo robota czeka Very Happy
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 19:44 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio napisał:
ja pierdol.e 3.4stalo sie normalnoscia loj loj zaczyna mocno bolec Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

a co Ty myslal..teraz pany z butow wyskocza i beda po sniegu boso latac ;DD a to dobre...ciekawe czemu biznes plan tego nie przewidzial...hmmm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misio

PostWysłany: 19:30 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierdol.e 3.4stalo sie normalnoscia loj loj zaczyna mocno bolec Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 19:17 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie dodałem że bede mieszkał w tej cześci krytej strzechą Very Happy a może se to za kurnikiem postawie, a reszte zrobi foto szop. Ma sie pieniądz - ma sie gest Very Happy
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 19:14 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zdam kury za 13 dni, zarobie kupe fory, to se siekne chyba takiego last minuta http://www.itaka.pl/wczasy/dominikana/punta_cana/hotel_gran_bahia_principe_premier_3170.php?SEARCH_HOTEL%5Bduration%5D=8&SEARCH_HOTEL%5Bwyloty%5D=WAW&SEARCH_HOTEL%5Bpokoje%5D=JS2&SEARCH_HOTEL%5Bwyzywienie%5D=A&SEARCH_HOTEL%5Bmonth%5D=11&SEARCH_HOTEL%5Bdate%5D=2012-11-30&utm_source=itaka_pl&utm_medium=najpopularniejsze&utm_content=PUJBAHI&utm_campaign=zakladki

do czego i was kochani zachęcam Very Happy
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 19:04 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.polskie-drobiarstwo.pl/?opcja=20&id=5123 warto poczytac
Powrót do góry
w40

PostWysłany: 18:35 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predator&obcy napisał:
ja też sprzedaję wtedy co maniek i ten malutki wzlocik przydał by się jak tra la la.

A ja jutro sprzedaję po 3,5. Szlag Evil or Very Mad
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 18:27 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też sprzedaję wtedy co maniek i ten malutki wzlocik przydał by się jak tra la la.
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 15:24 Czw 15 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się wydaje, że banki też już inaczej patrzą na kredytobiorców a tym bardziej tych drobiarskich kredytobiorców, przecież każdy wie, że biorąc kredyt, a tym bardziej dotowany, bank przeprowadza pełną analize rynkową, potrzebują wszystkie dane, począwszy od cen pisklaka, przez pasze po węgiel, potrzebują biznesplan siegający 30 lat do przodu, dlatego banki już nie dają kredytów hodowcą pod hipoteke bo wiedzą, że w razie czego kurnik poźnej bardzo ciężko sprzedać, dlatego teraż już bardziej dają tym, którzy mają co zastawić...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1214, 1215, 1216 ... 2376, 2377, 2378  Następny
Strona 1215 z 2378

Skocz do: