Skocz do zawartości
Gość

Czarna lista ubojni

Rekomendowane odpowiedzi

Exodus sprzedany , z tego co wiem to nowy właściciel ma wypłacić wierzycieli ale jak będzie nie wiadomo. Czytałem akt motarialny i jest w nim to wyraźnie napisane. Exodus to wielka ubojnia i dobrze prowadzona może przynosić nie małe dochody. Młody Tomasz S, wraz z Tadkiem M. wyłożyli już nie jeden interes : papiernie, hurtownie a teraz ubojnie. Prowadzącym ubojnie był Tadek z Tymbarku, chciałem się z nim zobaczyć i popatrzeć h...wi prosto w oczy ale w domu go nie zastałem. Nie mogłem uwierzyć że jegomość który walił mnie na cenie i traktował mnie jak parobka mieszka w przybudówce nad garażem w miejscu gdzie diabeł mówi dobranoc, w mojej ocenie to slams, drzwi podparte doniczką bo zamek zepsuty, KOSZMAR. Sowińscy to bardzo bogata rodzina,w razie czego będzie z kogo ściągać należności.

 

A masz adres do tego Tadka Muchy z Exodusu ? Mam kolegę co też się chciał do niego wybrać żeby z nim..... porozmawiać

Podobno do samego końca wyłudzał towar od hodowców mając wiedzę co będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec języka za przewodnika , każdy mieszkaniec Trzciany wam powie ja doszedłem do tego pytając ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Damio Wysłany: Sro Lut 29 21:33 GMT 2012 Temat postu: czarna lista w Niemczech

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

http://www.vier-pfoten.at/website/uploads/120228_SchwarzeListe_dt.pdf

 

Ubojnia Bolemin trudni sie falszowaniem naszej gesi owsianej?!! no pieknie... Dowiedzcie sie uczciwi hodowcy, jak pod Wasza marka, Wasza ubojnia wciska trefny towar (pewnie wegierski) na rynku niemieckim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo maja popierdolony genotyp ale za chwile jak pojda ulica to beda musieli wszczepic sobie druga pare oczy z tylu glowy bo podobno w tym roku bardziej boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja handlowalem z opolem i beskidem, rzna na wadze masakrycznie, z zestawu uceli mi ponad 2 tony , kura na 2,7 a oni ze 2,3 i ze to dlatego ze srednia.

Juz nie wiem z kim handlowac. Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jak płaci er drob kolonia zawada?Warto z nimi zaczynac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Exodus sprzedany , z tego co wiem to nowy właściciel ma wypłacić wierzycieli ale jak będzie nie wiadomo. Czytałem akt motarialny i jest w nim to wyraźnie napisane. Exodus to wielka ubojnia i dobrze prowadzona może przynosić nie małe dochody. Młody Tomasz S, wraz z Tadkiem M. wyłożyli już nie jeden interes : papiernie, hurtownie a teraz ubojnie. Prowadzącym ubojnie był Tadek z Tymbarku, chciałem się z nim zobaczyć i popatrzeć h...wi prosto w oczy ale w domu go nie zastałem. Nie mogłem uwierzyć że jegomość który walił mnie na cenie i traktował mnie jak parobka mieszka w przybudówce nad garażem w miejscu gdzie diabeł mówi dobranoc, w mojej ocenie to slams, drzwi podparte doniczką bo zamek zepsuty, KOSZMAR. Sowińscy to bardzo bogata rodzina,w razie czego będzie z kogo ściągać należności.

Był u nas dzisiaj przedstawiciel z De Heus'a. Z rozmowy wynikało że na razie zbierają informacje ile ludzi nacięli. Że będą chcieli nam jakoś pomóc. Tylko zastanawiające jest to co mi przedstawiciel powiedział. "Że ludziom na swoim podwórku to poregulował" A tych dalej.... Ciekawe według jakiego klucza ? Czy linia Wisły była by tym wyznacznikiem ??? Niech Młody S... razem z nabywcą wiedzą że nie zaznają spokoju

 

Koledzy

A co dalej z nimi,

kasę oddadzą ?

Czy będą funkcjonować ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

 

Uwaga na Piecucha!!!! Nie oddawajcie Piecuchowi, bo kradną na wagach po 500-600 kg. Wagę mają przestawioną jak ktoś wcześniej napisał. Wiem z pewnego źródła, że oszukują. Można im oddać towar jedynie za pieniądze na wadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

 

Uwaga na Piecucha!!!! Nie oddawajcie Piecuchowi, bo kradną na wagach po 500-600 kg. Wagę mają przestawioną jak ktoś wcześniej napisał. Wiem z pewnego źródła, że oszukują. Można im oddać towar jedynie za pieniądze na wadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

 

Uwaga na Piecucha!!!! Nie oddawajcie Piecuchowi, bo kradną na wagach po 500-600 kg. Wagę mają przestawioną jak ktoś wcześniej napisał. Wiem z pewnego źródła, że oszukują. Można im oddać towar jedynie za pieniądze na wadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Chcę ostrzec przed ubojnią w Dzierżążnie u Mielewczyków. Bardzo oszukują na wagach, nawet o tonę mięsa na samochodzie i robią klasy.

Kierowca jak przyjedzie po kurczaki to obserwuje kurnik i potem wszystko donosi na ubojni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 % Twoich postów dotyczy pisania negatywów na ubojnie , wytwórnie pasz , wylegarnie . A może to Ty nie potrafisz hodować ?

Nie znam przypadku żeby bez powodu ubojnie p.Mielewczyk czy p. Gosz obcinały na wadze takie ilości kilogramów , o których piszesz .

Jest to mozliwe w przypadku totalnego syfu , który Ty być może oddajesz .

Znam przypadki , i to z Kaszub hodowców , którzy łapaczom nakazują wsadzać do skrzynek padlaki bo i tak ubojnia im coś tam obetnie . Wyznają zasadę , że czy ptaki są o.k. czy nie to i tak mają kilkaset kilo w plecy . No , a później post , że Gosz , Wipasz czy Mielewczyk "okradają " ich na wadze.

Czasami rzeczywiscie jest problem , ale dotyczy to 100 czy 200 kilogramów i raczej wynika z faktu nie ważenia wszystkich skrzynek . Zawsze można zadzwonić i się dogadać !!! Jest jeszcze problem okarmienia - proponuję każdemu komu wydaje się , że tego problemu nie ma i jest to jedynie wymysł ubojni zeby hodowców "okraść" z wagi zobaczyć jak po 2-3 dnia wyglada ptak ktory miał pełne wole , a świder niestety je rozerwał i zabrudził mięso paszą .

Pasza fermentuje i mięso jest do wyrzucenia!!!!!!!! Czyje straty? Wiadomo - ubojni.

Wypieranie się , że ptaki absolutnie nie byly okarmione jest dziecinadą bo wystarczy zobaczyć jak wygladają skrzynki po żywcu . Są zasrane jak rynek krakowski przez gołębie - i to też jest sporo kilogramów .

Nie jestem rzecznikiem ubojni , absolutnie mnie nie opłacaja , ale czasami jak widzę co wyprawiają hodowcy , jaki towar jedzie do ubojni , jak smród wali od brudnych kur to dochodzę do wniosku , że znaczna ich część w ogole nie powinna prowadzić hodowli.

A Ty Diana czy też Dian odpuść sobie opluwanie wszystkich bo i tak nikt w takie brednie nie uwierzy . Naucz się dobrze hodować , a znikną problemy z wagami , jakością zywca , ściółką etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Brojler Kurzy daruj sobie ten słaby tekst. Nie opluwam wszystkich ubojni, ale tylko dwie. Nie jestem organizacją charytatywną, ty może jesteś i chętnie jakiejś ubojni sprezentujesz po tonie lub po połowie tony...

 

Odnośnie wytwórni pasz, często piszę zapytania, bo wiadomo, że jakoś paszy zmienia się w danych wytwórniach. Obserwuje pasze, a nie ślepo wierzę jednej i non stop biorę.

 

A odnośnie hodowli to ten kto nie umie hodować w dzisiejszych czasach to by chyba nie istniał, pomyśl trochę... zawalisz kilka stad i po tobie, a ja na rynku drobiarskim jestem długo.

 

Zresztą niczego wielkiego się po tobie nie spodziewam, skoro nawet nie widzisz różnicy pomiędzy Dian a Diana, to wybacz, wróć do pierwszej klasy szkoły podstawowej i naucz się czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Brojler Kurzy daruj sobie ten słaby tekst. Nie opluwam wszystkich ubojni, ale tylko dwie. Nie jestem organizacją charytatywną, ty może jesteś i chętnie jakiejś ubojni sprezentujesz po tonie lub po połowie tony...

 

Odnośnie wytwórni pasz, często piszę zapytania, bo wiadomo, że jakoś paszy zmienia się w danych wytwórniach. Obserwuje pasze, a nie ślepo wierzę jednej i non stop biorę.

 

A odnośnie hodowli to ten kto nie umie hodować w dzisiejszych czasach to by chyba nie istniał, pomyśl trochę... zawalisz kilka stad i po tobie, a ja na rynku drobiarskim jestem długo.

 

Zresztą niczego wielkiego się po tobie nie spodziewam, skoro nawet nie widzisz różnicy pomiędzy Dian a Diana, to wybacz, wróć do pierwszej klasy szkoły podstawowej i naucz się czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
90 % Twoich postów dotyczy pisania negatywów na ubojnie , wytwórnie pasz , wylegarnie . A może to Ty nie potrafisz hodować ?

Nie znam przypadku żeby bez powodu ubojnie p.Mielewczyk czy p. Gosz obcinały na wadze takie ilości kilogramów , o których piszesz .

Jest to mozliwe w przypadku totalnego syfu , który Ty być może oddajesz .

Znam przypadki , i to z Kaszub hodowców , którzy łapaczom nakazują wsadzać do skrzynek padlaki bo i tak ubojnia im coś tam obetnie . Wyznają zasadę , że czy ptaki są o.k. czy nie to i tak mają kilkaset kilo w plecy . No , a później post , że Gosz , Wipasz czy Mielewczyk "okradają " ich na wadze.

Czasami rzeczywiscie jest problem , ale dotyczy to 100 czy 200 kilogramów i raczej wynika z faktu nie ważenia wszystkich skrzynek . Zawsze można zadzwonić i się dogadać !!! Jest jeszcze problem okarmienia - proponuję każdemu komu wydaje się , że tego problemu nie ma i jest to jedynie wymysł ubojni zeby hodowców "okraść" z wagi zobaczyć jak po 2-3 dnia wyglada ptak ktory miał pełne wole , a świder niestety je rozerwał i zabrudził mięso paszą .

Pasza fermentuje i mięso jest do wyrzucenia!!!!!!!! Czyje straty? Wiadomo - ubojni.

Wypieranie się , że ptaki absolutnie nie byly okarmione jest dziecinadą bo wystarczy zobaczyć jak wygladają skrzynki po żywcu . Są zasrane jak rynek krakowski przez gołębie - i to też jest sporo kilogramów .

Nie jestem rzecznikiem ubojni , absolutnie mnie nie opłacaja , ale czasami jak widzę co wyprawiają hodowcy , jaki towar jedzie do ubojni , jak smród wali od brudnych kur to dochodzę do wniosku , że znaczna ich część w ogole nie powinna prowadzić hodowli.

A Ty Diana czy też Dian odpuść sobie opluwanie wszystkich bo i tak nikt w takie brednie nie uwierzy . Naucz się dobrze hodować , a znikną problemy z wagami , jakością zywca , ściółką etc.

 

Broń Boże nie opluwam Ciebie Diana. Brojler kurzy, zgadzam się. Jedność i zaufanie - stado rodzicielskie, wylęgarnia, Wy- stado towarowe - ubojnie. Niech każdy robi najlepiej to, co potrafi. Zacząć od siebie samych. Tak powstaje jakość, i konkurencyjna cena, - udawało się do tej pory, patrzeć na liczby (chyba 2012 Polska lider na skalę europejską). Damy radę. Sekretarek do parzenia kawy, jak niektórzy głoszą, nie zatrudniać. Kawę robić samemu. Trzymajta się. Rysio Wam życzy - dzisiaj chłopskie święto, to i może trochę tak irracjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Brojler Kurzy daruj sobie ten słaby tekst. Nie opluwam wszystkich ubojni, ale tylko dwie. Nie jestem organizacją charytatywną, ty może jesteś i chętnie jakiejś ubojni sprezentujesz po tonie lub po połowie tony...

 

Odnośnie wytwórni pasz, często piszę zapytania, bo wiadomo, że jakoś paszy zmienia się w danych wytwórniach. Obserwuje pasze, a nie ślepo wierzę jednej i non stop biorę.

 

A odnośnie hodowli to ten kto nie umie hodować w dzisiejszych czasach to by chyba nie istniał, pomyśl trochę... zawalisz kilka stad i po tobie, a ja na rynku drobiarskim jestem długo.

 

Zresztą niczego wielkiego się po tobie nie spodziewam, skoro nawet nie widzisz różnicy pomiędzy Dian a Diana, to wybacz, wróć do pierwszej klasy szkoły podstawowej i naucz się czytać.

Tekst może i wg ciebie słaby , ale za to jak najbardziej odzwierciedlający twoje podejście do kontrahentów. Nigdzie nie napisałem , ze opluwasz tylko te dwie ubojnie , ale odnioslem sie do faktu iż twoje posty to w przeważającej większości narzekanie na kontrahentów .

Kilka nazwisk , ktore byly przez ciebie wymienione: Gosz , Mielewczyk , Piecuch , Kondratowicz , Tomaszewski z Morąga ,Tomaszewski z Jędrychówka , Wieczorek oraz Wipasz , Indykpol , Dosche .

Czy jest może ktoś kto ciebie nie okrada , sprzedaje dobry towar?

Chyba nie więc może sam/a/ produkuja paszę , pisklaka , zbuduj ubojnie - wtedy nie będzie powodu do narzekania i pisania wierutnych bzdur . Czy myslisz , że ktoś uwierzy w tonowe różnice na wadze np. u Mielewczyków? Kłamiesz jak z nut

 

A swoją drogą to takich hodowczyń , które w rzeczywistości miały wąsy , brodę i ... penisa to na tym forum już mieliśmy . Szkoda klepania w klawiaturę na dysputy z tobą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się uśmiałam i zastanawiam się dlaczego zmieniasz moją płeć. Pewnie cię zaskoczę, ale mamy równouprawnienie i KOBIETY też prowadzą fermy.

O Dossche nie tylko ja pisałam, że było duże zużycie. Co jakiś czas pojawiają się wpisy o dużym zużyciu tej paszy. O Wipaszu nigdy źle nie pisałam, jedynie pytałam jaka jest ta pasza. Podobnie jak o panu Goszu też nie pisałam źle.

 

Piszę konkretnie, pytam, czasem ostrzegam ludzi. Nie przesiaduje godzinami forum, żeby stale narzekać na los hodowcy i zgadywać cenę kurczaka, a przy tym wykłócać się z meddoxem czy jak mu tam.

 

Życzę powodzenia zwłaszcza we współpracy z firmami przed którymi ostrzegałam. Niektórzy lubią bezmyślnie tracić pieniądze, inni nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO i jeszcze jedno brojler, sądząc po ilości twoich wpisów uważam, że ty tylko zajmujesz się KLEPANIEM WPISÓW W KLAWIATURĘ :D

Uważaj, bo będziesz miał odciski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniżajac sie do twojej retoryki to wolę juz odciski na palcach niż na mózgu

Jeszcze raz: naucz się dobrze hodować to nie bedziesz narzekać na wszystko i wszystkich.!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój post z 23.05.

 

nie podpisujcie umów z WIPASZEM - obcinają po 500 kg na samochodzie

ani do INDYKPOLU - dają cenę niższą niż w umowie, obcinają na wadze, zaniżają cenę za zabrudzenia kurczaków i robią klasy

 

 

z 9.07. - co prawda napisany przez Pioro , ale to co ponizej to juz twoje

 

 

ubojnia gosz rżnie na 2 samochodach po 1,2 ton jedyne co to można się dogadać na 1%żeby pożniej dodał

zgdzam się z przedmówcą, myślę, żeby zacząć jeździć na ubojnie ...

 

 

to tyle w temacie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brojler nic nie robisz, tylko na forum siedzisz. Że też chciało ci się przekopać tyle postów, żeby trafić na moje. Śmiech na sali.

Obecnie współpracuję z ubojniami, które mnie tak nie okradają, bo się nie daję.

Ty za mało istniejesz na rynku, żeby wiedzieć, że każdy kombinuje, żeby jak najwięcej zarobić. Ubojnie, jak im na to pozwolisz, to będą cię rznąć na wadze.

Z Indykpolem już dawno skończyłam współpracę, nie tylko ja na nich narzekałam na tym forum. Do Wipaszu kurczaków nie oddaje, o jakości ich paszy nic nie pisałam, tyllko zapytania.

 

Za to ty ślepo wierzysz w to, co ci przedstawiciele handlowi powiedzą (ówcześnie wyszkoleni w firmie, co mają mówić) to gratuluję.

Nie ucz mnie o hodowli, bo ty więcej siedzisz na forum niż w kurniku.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...