Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna fota Jajczarku Ceny u nas 2 gr.niżej, jednak, jeśli prawdą jest to co niektórzy piszą i mówią to w złym kierunku sprawy zmierzają.....ale nic na to nie poradzimy, to jedno jest pewne !!! No i Jajcarek ma powody do radości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja ściółkowe od Messy, okolice Żuromina.

0- 50 gr

S- 44 gr

1a - 36 gr

1b- 33 gr

2a - 29 gr

 

Tel: 502 222 319

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem ze można kupić jajo 3/5gr taniej od moich, ale to już nie jest mój ból głowy, każdy ma swój rynek, wolałbym żeby fest pierdyknęło w dół, to na święta cena by wróciła do takiej, żeby była opłacalna produkcja, ale puki co ci którzy tanio tak sprzedają już w 100% dokładają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2665mistrzowiezaladunku.jpg

 

 

drodzy hodowcy, ubojnie już ręce zacierają, czekają na was

- uwaga, teraz można jeszcze się na dobrą cenę załapać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doskonale wiem ze można kupić jajo 3/5gr taniej od moich, ale to już nie jest mój ból głowy, każdy ma swój rynek, wolałbym żeby fest pierdyknęło w dół, to na święta cena by wróciła do takiej, żeby była opłacalna produkcja, ale puki co ci którzy tanio tak sprzedają już w 100% dokładają.

 

 

Dobrze gada, polać mu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doskonale wiem ze można kupić jajo 3/5gr taniej od moich, ale to już nie jest mój ból głowy, każdy ma swój rynek, wolałbym żeby fest pierdyknęło w dół, to na święta cena by wróciła do takiej, żeby była opłacalna produkcja, ale puki co ci którzy tanio tak sprzedają już w 100% dokładają.

 

Narescie PRZESTAL KLAMAC i podal normalne ceny to

 

 

u mnie ceny są bez zmian, odczuwam większe zainteresowanie większym sortem co oznaczałoby że ruszył rytualny ubój.

 

XL - 0,43 / 0,46

L - 0,35 / 0,37

M - 0,30 / 0,32

1kg - 4,9 / 5,3

 

pozdrowionka

 

czyli -5 gr to

XL - 38

L - 30

M - 25

1KG - 4,4

 

I co nie bolalo prawde napisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie wstrzymajcie zakupy do końca tygodnia ,..................................

w poniedziałek kupicie za ile chcecie a ściółkę to ............... brak słów za jakie pieniądze te brudasy..........

dziś trzeba odpłacić tym hodowcom co mieli nas w dupie jak było drogie ..................... bo konkurencja weżmie jak ci się nie podoba............... było w telefonie słychać... a dziś niech konkurencja bierze bo mi się nie podoba .

ceny na dół i nie ma ulgi ................. szanuję tych co szanowali mnie jak było drogo i dziś wybieram im do zera i ceny płacę wyższe niż można kupić....

dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje , Ci co nie wariowali z cena szacun i odbierac bo dawali (o tym trzeba pamietac) , a ci co ciagneli cene w gore niech teraz ciagna w dol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ci co nie wariowali z cena szacun i odbierac bo dawali (o tym trzeba pamietac) , a ci co ciagneli cene w gore niech teraz ciagna w dol

 

wreszcie napisałeś prawdę

 

- szanowany hodowca

 

XL - 0,43 / 0,46

L - 0,35 / 0,37

M - 0,30 / 0,32

1kg - 4,9 / 5,3

 

 

- skoczek hodowca

 

XL - 38

L - 30

M - 25

1KG - 4,4

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie wstrzymajcie zakupy do końca tygodnia ,..................................

w poniedziałek kupicie za ile chcecie, dziś trzeba odpłacić tym hodowcom co mieli nas w dupie jak było drogie ..................... bo konkurencja weżmie jak ci się nie podoba...............

 

Ale jesteście nasiąknięte jadem i nienawiścią.

- nie długo karta się odwróci i co??

ps.

dobrze że nie współpracuje taką zawistną klientelą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biedronka

Wysłany: Wto Sty 22 21:25 GMT 2013 Temat postu:

panowie wstrzymajcie zakupy do końca tygodnia ,..................................

w poniedziałek kupicie za ile chcecie a ściółkę to ............... brak słów za jakie pieniądze te brudasy..........

dziś trzeba odpłacić tym hodowcom co mieli nas w dupie jak było drogie ..................... bo konkurencja weżmie jak ci się nie podoba............... było w telefonie słychać... a dziś niech konkurencja bierze bo mi się nie podoba .

ceny na dół i nie ma ulgi ................. szanuję tych co szanowali mnie jak było drogo i dziś wybieram im do zera i ceny płacę wyższe niż można kupić....

dobranoc

 

 

a to jednak ktoś miał cie w dupie a pisałeś że zawsze towar kupujesz bez problemu!!!

czyli kolejna ściema handlarza....

 

pozdrawiam uczciwych handlarzy i producentów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że kolejny raz wklejam; ale będę wklejał dalej ceny producenta, który sam rozprowadza swój towar; i tyle.

 

ps,

doskonale wiecie po ile puszczacie, także proszę bez komentarza drodzy handlarzyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie dadwyszke jaj na przetfurnie a nie pośriednikom bo cene psują

 

no ta a jak zasypiesz przetwórnie jajem to cena nie poleci ?, patrząc po sposobie myślenia i pisowni to chyba podstawówkę to za te przetwórniane jaja skończyłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry że kolejny raz wklejam; ale będę wklejał dalej ceny producenta, który sam rozprowadza swój towar; i tyle.

 

[...]

Jeśli ktoś ma fermę ok. 300 tys kur to nie ma szans na samodzielne rozprowadzenie jaj. Jest to fizycznie niemożliwe. Innymi słowy jest zależny od nas, handlarzy

Także drodzy hodowcy- więcej kurników, więcej kur, więcej jaj- żeby nam, handlarzom żyło się lepiej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Także drodzy hodowcy- więcej kurników, więcej kur, więcej jaj- żeby nam, handlarzom żyło się lepiej !

 

Czy to już twoje wszystkie argumenty, czy jeszcze chowasz coś w zanadrzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mają po 2 miliony kur i jeszcze towar dokupują .

 

to że dokupują nie oznacza, że sami wszystko sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...