Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

u JAJCZARKA to pewnie M-0.38 A L - 0.44 i magazyny puste

 

 

ty prosty chamie granatem od pługa oderwany plujesz na kogoś nie mając zielonego pojęcia o handlu !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie nam wszystkim po ile wy sprzedajecie, czy wasze ceny nie są wyższe od moich? ... -

- tłumacze wam ze pierdol.e pośrednika, a wy wciąż swoje

 

Ceny miedzy hodowca a posrednikiem (czytanie ze zrozumieniem boli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś kupiłem

m-0,24

l-0,295

s-0,33

bolki-0,42

ceny netto żeby nie było ferma 120 000 niosek transport własny termin 7 dni.......

ty prosty chamie granatem od pługa oderwany.........Jajczarku myślę że to za dużo nawet jak na ciebie .....ja wiem że nerwy cię noszą ale uwierz mi my SKROMNI handlarze też łatwo nie mamy...............

p.s.

jadę b-eme zatankować za 30 zł bo gaz się kończy..

pa czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tak za dwa trzy tygodnie zacznie sie wysyp starego jaja i nawet wielkanoc nie pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One juz maja 2 tygodnie . Ale zdaje sobie sprawe ze sa takie "fermy" ktore 5 tygodniowe jajo uzana za swieze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce być żle oDebra1ny ale na mój nos to cena siądzie do wielkanocy i to sporo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chce być żle oDebra1ny ale na mój nos to cena siądzie do wielkanocy i to sporo.....

No i z czego się tu cieszyć. Do tej pory było stabilnie i bez nerwów. A teraz znowu zaczynają się podjazdy i walka o rynek. Ehhh.... szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja to podstawowa sila napedzajaca postep i wszystkim wychodzi na dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
walka jest fajna

 

 

tak tylko po tych walkach Nam stan konta nie rośnie jak Gołocie czy Salecie , a wręcz przeciwnie

 

Dobre , ale chyba jedna rosnie i nie jest nudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas -17, czas na drina !! ps.Biedronka podaje w miare realne ceny !!! szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie! Biedronka zawsze ma racje:) to nic dobrego ta kołomyja. ostatni długi czas stabilnej ceny był dobry dla wszystkich moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam wam przykład wzorowych hodowców.............

wstawiałem do hurtowni jaja pakowane po 0,35 gr. netto dziś miałem telefon że podjechał kierowca od producenta i zaproponował ten sam sort po .......................... nie zgadniecie 0,30 netto...no i termin 14 dni podobnie jak u mnie, gdzie opakowanie to koszt 0,04 gr. do jajka ....

to ja się pytam kto zaniża ceny.... odpowiedzcie mi dla mnie też układ był dobry gdy jajo kosztowało 0,30 kilka groszy ale widzę że sami producenci zwalą cenę do absurdu a potem będzie że biedronka brała za darmo...

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bolec, jakiego typu jesteś zboczeniec, nadnormalny czy podnormalny, odchyłki masz w dół czy w górę

 

jajczarek, twój ton wypowiedzi i obelgi kierowane pod adresem pośredników wskazują że jesteś zwykłym prostakiem któremu puszczają nerwy jak tylko cena zaczyna lecieć, gdzie są twoje zabawne obrazki którymi cieszyłeś nas wszystkich przez ostatni czas? Twoja słaba psycha wynika chyba z trudnego dzieciństwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba się myć a nie wietrzyć, tym bardziej jak się spędza tyle czasu w oborze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...