Skocz do zawartości
kaliszef

Gdzie jest admin?

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację - przecież poblokowałem sobie niektóre skrypty aby mi reklam nie wyświetlało i faktycznie od tamtej pory nie aktualizuje mi na bieżąco przeczytanych postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalni użytkownicy tego forum ignorują tego idiotę

i tak trzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się , że samo ignorowanie tego pajaca nie wystarczy - dopóki nikt nie usunie jego idiotycznych postów nadal będzie zaśmiecał forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to juz jest pisane automatycznie a nie przez czlowieka. my nic z tym nie zrobimy. dopoki admin nie zablokuje mozliwosci wypowiadania sie nie zarejestrowanych osob to tak juz bedzie. cieszmy sie tylko ze w innych dzialach goscie sie nie moga wypowiadac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 str.w ciągu 14 godz. Niezłe zacięcie.Przecież w nadmiarze informacji i tak nikt nie zwróci uwagi na treść-czyli przekaz mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie posty od niezalogowanych użytkowników powinny być najpierw sprawdzane i zatwierdzane przez obsługę forum - gdyby zawierały jakieś ciekawe informacje mogłyby zostać umieszczone na forum przez moderatora a takie śmieci jakie tu mamy okazję oglądać wcale by się na forum nie pojawiały .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopóki admini nas olewają musimy się przyzwyczaić do spamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pierwsze wrażenie po modernizacji forum,jak najbardziej pozytywne.Teraz tylko należy oczekiwać chociaż minimum kultury od użytkowników.Pomyślności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żesz - znalazł sie i admin. Ciekawe na jak długo? Pewnie ze dwa lata znowu nie zajrzy Ale jak już mogę w tym miejscu się wyżalić to i tak uważam szanownego admina za ignoranta - przepraszam, że tak pisze, ale albo się jest adminem, albo nie. Ale jak już się jest i (gdzieś na forum) podaje się adres do korespondencji to należy odpisywać, a nie zlewać userów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się dwóch moderatorów gdzie mogę napisać ogłoszenie o sprzedaży i nie dostałem żadnej odpowiedzi, więc może tutaj ktoś podpowie gdzie mogę napisać ogłoszenie o odsprzedaży agrowłókniny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...