Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

biedronko w eksporcie jest mała nadzieja, ten tydzień jeszcze slaby, ale następny zapowiada się już lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeor widziałem jak w piątek ITD prześwietlała twój transport i pewnie dlatego od omleta nie możesz sam oDebra1ć tego jaja..................

1b-0,25-0,26 w pip ale przeor nie bierze dziś dzwoniliśmy

każdy szuka małego jaja ale ceny są słabe jak na razie ...... jak ruszy się export to magazyny opustoszeją a jak nie to będą cuda do czerwca....

cześć

 

 

....mylisz się biedronko!!!! Moje samochody jeżdżą po Europie, a takie informacje jak kontrola ITD,to nawet do mnie nie docierają!!! Prawda jest taka że, szkoda mi czasu na jeżdżenie po jaja, gdyż mam pewnych dostawców i jaj mi nie braknie.Ilości też nie były imponujące!!! Przy ilościach tirowych płacę drożej, stałym dostawcom, a tanio to też potrafię kupić!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

widzę że proroków tu nie brakuje... każdy wróży na dwa razy jak magik z fusów

 

hurtownik500

Wysłany: Pon Sty 28 17:17 GMT 2013 Temat postu:

kupie 20 palet małej S-ki lub trójeczki

 

tel. 517602281

 

ile możesz zapłacić za taką S-ke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem ile w ubiegłym roku ITD na twojej firmie zarobiła czy tego też nie wiedziałeś........ale co tam bogatemu wolno bogato żyć ...

Jajczarku dziś ci mówię że jaja nie podrożeją jedynie mogą nie spaść o ile export wybierze produkcję.

dobranoc

p.s.

a moje auto jeżdżą po Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katinka

 

 

 

 

Mam Nadzieje że macie zarejestrowany Zakład Pakowania Jaj startując do publicznych przetargów i wprowadzając jaja do obrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu tłusty czwartek. Cukiernie i piekarnie zamówiły już podwójną dostawę. Post się zaczyna. Przyszła odwilż. Targi ruszyły. Coś się zaczyna z jajkiem dziać. Od wczoraj, przez dwa dni, sklepy wzięły tyle, ile w całym poprzednim tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
katinka

 

 

 

 

Mam Nadzieje że macie zarejestrowany Zakład Pakowania Jaj startując do publicznych przetargów i wprowadzając jaja do obrotu.

 

teraz bardzo inaczej się nie da:) haccp itd to podstawa. zresztą można sprawdzic na stronie Inspekcja Weterynaryjna - Główny Inspektorat Weterynarii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu tłusty czwartek. Cukiernie i piekarnie zamówiły już podwójną dostawę. Post się zaczyna. Przyszła odwilż. Targi ruszyły. Coś się zaczyna z jajkiem dziać. Od wczoraj, przez dwa dni, sklepy wzięły tyle, ile w całym poprzednim tygodniu.

 

 

racja ! coś się zaczyna z jajem dziac ! zaczyna Wam śmierdnąc na waszych magazynach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu tłusty czwartek. Cukiernie i piekarnie zamówiły już podwójną dostawę. Post się zaczyna. Przyszła odwilż. Targi ruszyły. Coś się zaczyna z jajkiem dziać. Od wczoraj, przez dwa dni, sklepy wzięły tyle, ile w całym poprzednim tygodniu.

 

 

racja ! coś się zaczyna z jajem dziac ! zaczyna Wam śmierdnąc na waszych magazynach

 

 

Z przykrością stwierdzam że płukanie twojej głowy Domestosem było bardzo skuteczne. Nie rozumiesz nic z tego co się dzieje, ale zabierasz głos jakbyś miał patent na modrość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK TERAZ PUŚCIŁ MRÓZ - WILGOĆ W POWIETRZU I PLUSOWE TEMP. BARDZO SZYBKA SPOWODUJĄ PLEŚŃ NA TYCH WASZYCH ŚWIEŻYCH JAJACH.

kupiłem dwie nysy i ogłoszenie już nieaktualne.

cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania jaja zielononóżki luzem lub w opakowaniach detalicznych. Interesuje mnie stała współpraca .Kontakt proszę zostawić na e mailu jajawolnywybieg@vp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudzi mnie już to forum które żekomo dotyczy wymiany poglądów na temat cen jaj Jest tu pełno chmstwa i wyzwisk a brak konkretów.

Może zna ktoś jakąś stronkę gdzie naprawde w kulturalny sposób zainteresowane strony wymieniają się informacjami bardzo proszę o link bo ta stronka jak i cały portal zszedł na psy - niestety a to dlatego że żaden moderator nie czówa na tym forum i nie banuje co niektórych

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nudzi mnie już to forum które żekomo dotyczy wymiany poglądów na temat cen jaj Jest tu pełno chmstwa i wyzwisk a brak konkretów.

Może zna ktoś jakąś stronkę gdzie naprawde w kulturalny sposób zainteresowane strony wymieniają się informacjami bardzo proszę o link bo ta stronka jak i cały portal zszedł na psy - niestety a to dlatego że żaden moderator nie czówa na tym forum i nie banuje co niektórych

Pozdrawiam

 

 

A kto ci każe je czytać? Jak ci sie znudziło to znajdź sobie inne forum i po problemie, prawda jajczarku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla przypomnienia ...

 

ceny świątecznego jaja

XL - 0,33 / 0,36

L - 0,24 / 0,26

M - 0,20 / 0,22

1kg 3,5zł

 

 

ceny teraźniejsze

 

XL - 0,43 / 0,46

L - 0,35 / 0,37

M - 0,30 / 0,32

 

 

ps.

Penie OMLET ....tym razem zgoda

- trzeba przesłać koledze pocztówkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...