Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

m-0,23-0,26

l-0,30

p.s.

ruch beznadziejny towar coraz gorszy.........

ale KTO HANDLUJE TEN ŻYJE.......moje nysy w natarciu odbierają klienta za klientem super cenami aby tak dalej to i żuka się dokupie........

cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biedronka

Wysłany: Sro Sty 30 15:54 GMT 2013 Temat postu:

m-0,23-0,26

l-0,30

p.s.

ruch beznadziejny towar coraz gorszy.........

ale KTO HANDLUJE TEN ŻYJE.......moje nysy w natarciu odbierają klienta za klientem super cenami aby tak dalej to i żuka się dokupie........

cześć

 

Jak się płaci 0.23 za M to nic dziwnego że towar coraz gorszy.

niestety coś za coś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz o tym zgniłym sprinterze ..................

żuromin i bieżuń jaja full tylko ceny niby trzymają ale już nie ma gdzie stawiać na niektórych fermach............. a potem jajo jedno dniowe w mokrej wytłaczance.....

dalej prognozuje dół cenowy ...

cześc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja rozwożę L po 0,33 gr. i klientów przybywa .....

KTO HANDLUJE TEN PAN

... chwal się dalej tym, że wygryzasz innych z ich punktów obniżając przy tym ceny.

A nie tak dawno jeszcze był lament, że na fermach jajko jest droższe, niż na sklepach. A najgłośniej lamentowała wtedy Biedronka !

Kawał .... z Ciebie.

 

Poczekajcie, przyjdzie taki czas, że jajko znowu będzie drożało. Bez najmniejszych skrupułów będę wygryzał wszystkich handlarzy z ich punktów ! A na Wasze lamenty odpowiem: KTO HANDLUJE TEN PAN !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XL - 0,43 / 0,46

L - 0,35 / 0,37

M - 0,30 / 0,32

 

kto produkuje i handluje to jest dopiero GOŚĆ !!!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Cena już nie dołuje tylko zejście słabe w kraju. A zapasy niektórzy robią świadomie,być może mają czucie.

Czy ktoś jest zastawiony jajem w Bieżuniu czy Żurominie ? ? ?

Odpowiedź jest taka.Jedni robią zapas,drudzy sprzedają na bieżąco,ściółkowcy mając 100 czy 200skrzynek na magazynie już są przyblokowani.

Czy to dużo? Czy ta ilość może zaszkodzić w polskim handlu jajem?

Nie żartujmy ! ! !

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy 1B osiągnie w przeciągu tygodnia cenę 25gr?

 

u niektórych osiągnie i dobrze bo jak sami cenią swój towar tak mają.

 

Co do Bieżunia czy Żuromina to kolego Biedronko nie wypowiadaj się jeśli coś gdzieś usłyszałeś lub jak myślisz, że jeden Twój dostawca wozi Ci po tyle to tak wszyscy mają. Cóż ceń swoich hodowców bo później to dopiero będzie lament.

 

Wbrew głupocie i obelgom na tym forum to sporo ludzi je czyta i sporo już orientuje kto się kryje pod jakim pseudonimem, więc jak ktoś kogoś tutaj opluwa to później niech się nie dziwi.

 

Moi dostawcy jakoś nie bardzo zbliżyli się do tych cen tutaj ale ja również nie narzekam na obecne zejście, może i mniejsze niż zwykle w tym okresie ale przynajmniej towar odpowiedni. A tym jajkiem jednodniowym na mokrej wytłaczance teraz to mnie rozbawiłeś...cóż widać po tym kto jest w tym interesie jak długo.

 

Ia - 0,31

Ib -0,28

IIa -0,25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoyo masz racje lamentowałem ale po tym wszystkim wsiadłem w samochód gdy jajo się blokowało i zaczęło spadać z 0,50 do 0,30 i zacząłem wybierać z innych ferm i czy od tamtego czasu słyszałeś choć raz że krzywdowałem sobie na ceny i brak towaru.....

jest dobrze mam każdy gatunek ceny dobre a od ludzi którzy wtedy się wypinali dziś nie wezmę choćby za 10 gr. a z ferm z doskoku dokupuje za ile chce i nie mam litości przy jednoczesnym szanowaniu stałych ferm które staram się wybierać towar na bieżąco....

życie uczy każdego dnia a pieniądze zarabiać trzeba..

KTO HANDLUJE TEN ŻYJE ....

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto produkuje i sprzedaje to dobrze wychodzi Cool

 

No masz racje ,sztuka jest produkować i nie sprzedawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko i twój region za chwile moje nysy odwiedzą .....jak za tydzień spadnie do 0,22 gr to ruszam na podbój.....

pozdrawiam cię gorąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbawia mnie zawiść jednych na drugich i brak umiaru .

Producenci chcą wykończyć pośredników ,a chciwi pośrednicy wykończyć konkurencje i najlepiej jeszcze producentów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...