Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

po tyle to chyba sprzedajesz z napisem ,,kokoszki sam krylem a wiec moze sa ecco jajcarki sorry jaja,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po tyle to chyba sprzedajesz z napisem ,,kokoszki sam krylem a wiec moze sa ecco jajcarki sorry jaja,,

 

a możliwe że sam kryje kury bo już wcześniej zamieściłem zdjęcie jak figluje z krową. Jajczarek to zoofill a do tego chodzą słuchy że nekrofil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jajczarki hi hi hi to podobno jest scigane z urzedu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D ale jajczarki hi hi hi to podobno jest scigane z urzedu

 

 

Co ma piernik do wiatraka ? Na temat miśku na temat !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obsrywator jest burakiem i jakoś to ci nie przeszkadza...

 

 

gdzie się rodzą takie debile jak ty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajczarku już cię lubię takich nam tu trzeba

 

 

Siurku, pięknie żeś się opluł, pracuj dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę! Znowu ta parszywa kanalia zwana misio coś pirdnęła w internecie a jego wyznawcy robią pod siebie z radości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię 2A - 8 palet tygodniowo ( podkarpackie )

 

695-423-229

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a możliwe że Bolec sam kryje kury bo już wcześniej zamieściłem zdjęcie jak figluje z krową. Bolec to zoofill a do tego chodzą słuchy że nekrofil

 

Ale odlot!!! To po twardych narkotykach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak jaja, magazyn praktycznie po południu będzie świecił pustkami ...

- koledzy, czy u was jest podobna sytuacja?

Ps.

Ceny spadają tylko u handlarzy, wyczuli słabość małych ferm i po prostu dobrze ich kroją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę coś co jest oczywiste. Ale może, po przeczytaniu będzie to oczywista oczywistość.

W zeszłym roku brakowało jaj, była znacznie mniejsza produkcja i ceny szybowały w zawrotnym tempie. To nie była dobra wola ,ani akt miłosierdzia, tylko wymusiła to sytuacja na rynku jajecznym. Producenci mieli puste magazyny i dziesiątki telefonów dziennie za jajem. Więc podnosili..

Minął rok. Kurników przybyło. Społeczeństwo oszczędza i koszyk średnich zakupów coraz mniejszy. No i jaj tez mniej schodzi. Do tego małe osiedlowe sklepiki znikają jak śnieg w roztopy.

No i teraz telefony dzwonią. Ale u pośrdeników. I też jest licytacją. Ale w drugą stronę. I to nie byłoby takie znowu złe. Tak działa rynek. Rożnica polega na tym, że producent też dzwoni, ale do klienta detalicznego. No i jego cały marketing polega na obniżaniu ceny.

Zatem pytam. Jak ja mam płacić swoim lojalnym producentom dobre pieniądze za jajo, jak w tym samym czasie inny prodcenci dzwonią po piekarniach, cukierniach, sieciach i proponują towar w cenie dużego hutru lub nawet taniej.

Oczywiscie zeszłoroczne podwyżki były zasługą styacji na rynku. Dzisiejsze obniżki są spowodowane chciwymi hienami...

Czy Wy siebie słyszycie?

Ktoś na forum niedawno napisał, że kupił dwa Mascoty i rusza na podbój detalu. Brawo.

Ja proponuję jeszcze do tego postawić ze dwa kolejne kurniki po 100 tyś obsady każdy. Jak się dobrze ponegocjuje to moze gratis dorzucą traktor z wielką łychą do zakopywania jaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreator napisał parę rozsądnych zdań ,wcześniej Yoyo pisał z sensem ,a pozostałe wypowiedzi w większości to bełkot .

Czy wy naprawdę nie macie znajomych ,przyjaciel ? tylko tutaj swoje frustracje musicie wylewać ?

 

Lepiej się na wódkę umówić

[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Kreator popatrz na wpisy biedronki, kto niszczy cene ?

Pisałem już wcześniej że hodowca miał produkować ,a teraz musi jeszcz sam rozwozić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jestcenaniemaceny. Biedronka nie kupi taniej niż jej sprzeda producent. Jeśli producent jest zmuszony do obniżania ceny to znaczy, że jest za dużo towaru na rynku. A to znaczy, że znacznie została zwiększona produkcja w porównaniu do roku ubiegłego.

No a czemu została zwiększona aż o tyle produkcja? Bo każdy chce zarabiać więcej. Tylko tego balonu nie mozna dmuchać w nieskończoność. W końcu pęka i...(słowo zostało usunięte).

Dzisiaj jeździ sobie autko od producenta i atakuje kazdą cukiernię i piekarnię. Bez wyjatku. Mały czy duży klient. Nie ma znaczenia. Zostawia po kartonie (360szt.) gratis i ofertę cenową 0.30 grosza. W ofercie mocno podkreślone slowa: ceny do negocjacji i termin płatności 30 dni. Jajo 1b. Ładne. W górnej granicy. Jak to na złapanie nowego klienta.

I jak myślisz? Odpuszczę? Czy będę bronił swój rynek?

I kto na tym zyskuje? Ja? Mój konkurent producent?

Nie!!! Cukiernik i piekarz.

Ale hieną będę ja, bo będe naciskał swoich dostawców na zmiany ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HO HO HO IDZIE SUPER ROK DLA HANDLARZA .............. OBY TAK DALEJ

caesc

 

 

 

 

HO HO HO masz racje, a najwięcej to handlarz zarobi na śmiesznych kurniczkach co mają 2pl czyli ŚMIECI HO HO HO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy te 2 pl jeszcze w ogóle ktoś kupuje ....chyba że 5 gr. taniej od klatki....

panowie nie dawać się hodowcom.

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nysy zjechały na bazę i powiem wam że szału ni ma .... daliśmy super oferty a tu się okazuje że hodowca już obniżył do 0,28 gr. i (słowo zostało usunięte) blada ...... więc jak ceny trzymacie ale na forum i telefonie.....

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biedronka

Wysłany: Pon Lut 4 12:34 GMT 2013 Temat postu:

HO HO HO IDZIE SUPER ROK DLA HANDLARZA .............. OBY TAK DALEJ

caesc

 

ta i wiele podobnych wypowiedzi na tym forum jest od osób które jak jest jajo drogie to nie handlują i nie chwalą się tu na forum publicznym że kupując towar przepłacił aby go dostać ! tylko jak jest cena niska to siedzą cały czas na forum i pindolą głupoty,jacy to oni handlowcy są wielcy! ,że udało im się ''wysępić '' grosz taniej!

pytam, gdzie byliście jak jajo było drogie?

czemu żaden z was nie zabierał głosu na forum?

wstyd było się przyznać,że musieliście przepłacić?

 

a jak już ktoś napisał jakiś bełkot to i tak napisał że hodowca ściągnał z niego ostatni grosz!

czy jest dobrze czy jest źle to zawsze producent dostaje baty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w tym samym miejscu co dziś ...........jak żle to zmień branże albo zacznij handlować powodzenia i nie pindol głupot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...