Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

po świętach to i za te 5 gr. nie będzie komu sprzedać..... ja pamiętam 3 lata temu jak za jajko płaciłem 0,04 gr. tj..14,4 zł za skrzynkę......

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Liberałowie" wg Bix'a i jemu podobnych maja nieskrepowane mozliwosci...wszyscy mogą robic wszystko co im sie zamarzy...zlodzieje moga krasc,bandyci moga zabijac, politycy skorumpowani przez mafie gospodarcza moga dzialac...Eldorado zyc nie umierac...A wymiar sprawiedliwosci tez jest liberalny i...kółko sie zamyka...

TYLKO ZE JA.....NIE O TAKE POLSKE WALCZYLEM!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po świętach to i za te 5 gr. nie będzie komu sprzedać..... ja pamiętam 3 lata temu jak za jajko płaciłem 0,04 gr. tj..14,4 zł za skrzynkę......

czesc

 

biedronko, zmień kulę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
promix w co ty kiedykolwiek inwestowałeś

 

 

Raczej nie mam zamiaru inwestować tak jak ty bo lubię zyski i spokojny sen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie Bix !!!

.... liberałowie wmówili nam, że to PiS chce zrobić państwo policyjne. Straszyli nas Kaczorami, Zbiorą i ABW - wszystko po to, żeby dorwać się do władzy i samemu zrobić to czym nas straszyli. Tusk i PO, to nieustanne dążenie do ograniczenia wolności obywateli, inwigilacja, kłamstwo oraz nakładanie na Polaków coraz to nowych podatków innych danin i ich podwyższanie. PIS jak rządził nie przeszkadzał przedsiębiorcom , nie uchwalał bubli ustawowych, ich działania nie były i nie są kierowane przeciw zwykłym obywatelom, tylko jest to walka polityczna i chęć rozliczenia tego co szkodzi, szkodziło i nadal pozostaje bezkarne. Jedną z metod utrzymania przez Tuska i PO władzy jest podsycanie w Polakach strachu przed powrotem do władzy PISu. Tusk i PO, wciskają Polakom bzdury, że niby państwo PiSu, to było państwo policyjne. Prawda jest taka, że oprócz pijaru i propagandy Tusk i PO, nic nie potrafią, wręcz szkodzą ! PO straszy PISem, ale wystarczy przemyśleć te 2 lata rządów PIS - czy było coś nie tak ? Na pewno nie, tylko przestępcy i skorumpowani POlitycy więcej się bali, a nie zwykły obywatel. Niestety PO rozszerzyła propagandowo ten strach na wszystkich Polaków i nadal, to robi i to dość skutecznie. Jednak ten, kto potrafi myśleć wie, że nie było i nie ma się czego bać. Tusk i PO, od pięciu lat opowiada Polakom bajki. Zamiast obiecywanych pakietów ustaw usprawniających gospodarkę i reformujących finanse państwa, od kilku lat mamy medialną szopkę ( np. Inwestor z Kataru który pojawił się przed wyborami i znikł po wyborach ). Ustawy uchwalone przez PO, są to w większości buble krytykowane przez wybitnych ekonomistów, konstytucjonalistów i ekspertów. Tusk jest żałosny, dziwię się tylko dlaczego PO-lacy jeszcze mu ufają i na dal akceptują jego kłamstwa.

NIE DAJMY SIĘ OGŁUPIĆ.

- amen

 

GOTÓW !!!

Nie chcę się wdawać w polityczne dyskusje bo to nie to forum. Chodzi mi o samą definicję liberała. Jeśli ktoś się nią posługuje, to fajnie byłoby, żeby wiedział co ona oznacza. Z wypowiedzi Jajczarka wynika, że Liberałami są nie PO'cy a PiS'owcy !

"....PIS jak rządził nie przeszkadzał przedsiębiorcom , nie uchwalał bubli ustawowych..." to jest właśnie liberalizm.

"....Tusk i PO, to nieustanne dążenie do ograniczenia wolności obywateli, inwigilacja, kłamstwo oraz nakładanie na Polaków coraz to nowych podatków innych danin i ich podwyższanie...."- a to jest zaprzeczenie liberalizmu. Takim działaniom bliżej do konserwatyzmu.

 

Pisząc "goń liberała..." nie bardzo więc wiem kogo masz na myśli.

Wpisz np w wikipedie termin liberalizm i dokładnie przeczytaj definicję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bix ma rację !

Poza tym to NIE JEST FORUM POLITYCZNE !

Chcecie prowadzić polityczną agitację to zmieńcie portal !

Chociaż działamy po jednej stronie barykady, to nie mogę spokojnie czytać tego co za głupoty Jajczarek wypisuje.

Jajczarku, postaw kolejny kurnik na 100 tys niosek i powiedz, że to Tusk Ci kazał !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bix, w naszym rządzie mamy samych oszustów, cooo... zadowolony jesteś ich rządów, uważasz że błędu nie popełniłeś głosując na tych wszystkich czerwonych esbeków liberałów

 

Wole "oszustów " jak to ich nazwałeś od fanatyków katolicko -smoleńskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarku, postaw kolejny kurnik na 100 tys niosek i powiedz, że to Tusk Ci kazał !

 

na 100tys .... mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZEŚĆ lat "nierządów" PO chyba wystarczy ? Rozkradli już prawie wszystko, została jeszcze energetyka do której sprzedaży już się zabierają , no i co jeszcze , chyba ZERO. Zostaje tylko deficyt budżetowy ponad BILIONOWY i nadal mamy wierzyć tym geszefciarzom . Wszyscy powinni wyjść na ulicę i zakończyć sposobem "rumuńskim" żywot tej zgrai antypolskich "swojaków" !!!

 

GOTÓW !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbliższe plany hodowców na wiosnę.... ruszamy z budową......

NIE WSZYSCY ALE SPORO.......

najbliższe plany handlarzy na wiosnę ..... ruszamy do salonów....

NIE WSZYSCY ALE SPORO.......

pozdrawiam jednych i drugich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie do Panów hodowców czy PIW obliguje was do obowiazkowego badania wody na fermie, która pochodzi z wodociągu i drugie pytanie czy ktoś prowadzi codzienną ewidencję skarmiania paszą oraz ilośc zużytej wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SZEŚĆ lat "nierządów" PO chyba wystarczy ? Rozkradli już prawie wszystko, została jeszcze energetyka do której sprzedaży już się zabierają , no i co jeszcze , chyba ZERO. Zostaje tylko deficyt budżetowy ponad BILIONOWY i nadal mamy wierzyć tym geszefciarzom . Wszyscy powinni wyjść na ulicę i zakończyć sposobem "rumuńskim" żywot tej zgrai antypolskich "swojaków" !!!

 

GOTÓW !!!!

Jajczarek, Ty za dużo rozgłośni z Torunia słuchasz. Im też się często myli liberał z konserwatystą. Poza tym takich głupot to już dawno nie czytałem. Sam to wszystko wymyśliłeś czy gdzieś usłyszałeś ?

Polityka mnie jakoś nie pociąga, za to ekonomią trochę się interesuję (jestem po studiach ekonomicznych). Zmień portal, bo tutaj kompromitujesz się takimi wpisami. Twoje dane są wyssane z palca.

Żebyś źle mnie nie zrozumiał. Moje przekonania polityczne niewiele mają tu do rzeczy. Fajnie byłoby tylko, żebyś chociaż trochę wiedział o czym piszesz a nie bezmyślnie powtarzał to co Ci próbują wmówić w pewnej rozgłośni, licząc na to, że ciemne społeczeństwo każdą głupotę "łyknie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem 12 palet 1b po 18gr. Wiem, że to znacznie poniżej kosztów produkcji. A towar kupiłem z fermy, która w tamtym roku prawie dwukrotnie zwiększyła produkcję a dzisiaj się gotuje z jajem.

Gdyby rok temu poprzestała tylko na wymianie klatek- to dzisiaj nie musiałaby puszczać jaj po bzdurnych cenach ! Ale co ja tam wiem. Pewnie winni są liberałowie z Tuskiem na czele !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ekonomią trochę się interesuję (jestem po studiach ekonomicznych). .

 

Jesteś po takiej ekonomi jak oni.... posrani ekonomiści co do bankructwa państwo doprowadzają, zostawiając na kilka pokoleń bilionowy spadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO pierwsze, gdy byśmy nie zwiększyli produkcji to i tak by nam sprowadzili proszek oraz jaja, wiec przestańcie ciągle o tym pisać...

PO drugie, wybijalnie żeby nie kupowali tego świństwa, nasza sytuacja wyglądałaby znacznie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, mam pytanie do Panów hodowców czy PIW obliguje was do obowiazkowego badania wody na fermie, która pochodzi z wodociągu i drugie pytanie czy ktoś prowadzi codzienną ewidencję skarmiania paszą oraz ilośc zużytej wody

 

kolego, u mnie wszystko komputer rejestruje wodę, paszę.

- PIW nigdy ode mnie tego nie wymagał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najbliższe plany handlarzy na wiosnę ..... ruszamy do salonów odnowy biologicznej....

NIE WSZYSCY ALE SPORO.......

 

images12d.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do innych hodowców (do handlarzy zresztą też).

Czy ktoś z Was został "wygryziony" z punktu ukraińskim jajem ? Dużo się o tym mówi ale ja jak dotąd nie spotkałem się z tym jajkiem na rynku. Wygryzają mnie z moich punktów (próbują) ale naszym Polskim jajkiem a nie Ukraińskim.

Być może zbyt mało się tym interesowałem do tej pory i czas to zmienić. Proszę więc o uświadomienie mnie, w jakich rejonach Polski mogę sobie takie jajo obejrzeć (ewentualnie kupić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie do innych hodowców (do handlarzy zresztą też).

Czy ktoś z Was został "wygryziony" z punktu ukraińskim jajem ? Dużo się o tym mówi ale ja jak dotąd nie spotkałem się z tym jajkiem na rynku. Wygryzają mnie z moich punktów (próbują) ale naszym Polskim jajkiem a nie Ukraińskim.

Być może zbyt mało się tym interesowałem do tej pory i czas to zmienić. Proszę więc o uświadomienie mnie, w jakich rejonach Polski mogę sobie takie jajo obejrzeć (ewentualnie kupić).

 

 

 

NIE bo nie to jest problem , panowie za dużo kurek tak jak juz pisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE bo nie to jest problem , panowie za dużo kurek tak jak juz pisałem

 

O ile zwiększyłeś swoja produkcję, ile u ciebie kurek poszło już do uboju,?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...